Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka wódka na wesele ?


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

coll506

powiem tak : piłem na 2 weselach u dobrych znajomych i powiem że to nie było to samo co w sklepie!! (po weselu kupiliśmy - bo nam podeszła- w sklepie i było nie to samo)

znajomi zrobili tak : zadzwonili do przedstawiciela i od niego kupili bezpośrednio (wiadomo dużą ilość tym bardziej wesele 2dni), nikt nie narzekał, bynajmniej nie słyszeliśmy żeby ktoś coś narzekał na Nemiroffa, ale podstawa wódka ma być zmrożona

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołądkowa Gorzka Biała- polecam

Biała żubrówka - Bardzo ale to bardzo nie polecam! Fakt, że wchodziła dobrze (zmrożona) ale później nie było już tak miło:) Zazwyczaj po wódeczce czuję się w miarę dobrze ale po niej była tragedia i różne "rewelacje żołądkowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem mega wielki test wodek w 4 osoby , kobieta nam polewala w rozych wariacjach i kolejnosciach wodki a my ocenialismy nie wiedzac jaka, testowalismy wyborowa , stock , biala zoladkowa i zubrowke , sobieski , luksusowa i krupnik. wygrala jednoglosnie wyborowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyborowej przez ostatnie 3 lata wypilem tyle, ze ciezko pewnie zliczyc... i NIGDY nie mialem z nia zadnych przygod. Zawsze rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem mega wielki test wodek w 4 osoby , kobieta nam polewala w rozych wariacjach i kolejnosciach wodki a my ocenialismy nie wiedzac jaka, testowalismy wyborowa , stock , biala zoladkowa i zubrowke , sobieski , luksusowa i krupnik. wygrala jednoglosnie wyborowa

Mi tez najlepiej podchodzi :good: Ogólnie temat rzeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jak mozna narzekac na nemirofa a polecac krupnik albo biala zoladkowa :D u mnie nie slyszylem zeby ktos na drugi dzien narzekal na nemirofa , na poprawinach pili jeszcze wiecej i nie chcieli wyjsc :D a bylo ponad 100osob . Nie wiem gdzie wy to kupujecie ale moj napewno byl dobry :D kupowalem od przedstawiciela bialego nemirofa ... chyba ze jakosc sie popsula ..... mysle ze wodka napewno warta sprobowania ..... zero umierania na drugi dzien :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał po drodze to sprawdz, ja MAKRO brałęm swego czasu od nich sezonowo towaru na prawie poł banki to kierownik dzialu alko mowi ze cos kolo 18 zł na 0.5. mi zrobi.....[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 10:35_________________________________________________Nemiroff sie sprawdził takze polecam !! goscie chwalili i na poprawinach mowili ze nikogo głowa nie bolała i wchodziła jak woda!!

POLECaM NEMIROFF

201002201069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żołądkową gorzką w jakiej cenie hurtowo można kupić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do Makro albo Selgrosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie znajdz kogos ze znajomych lub familly kto ma karte i koncesje, niech idzie do kierownika od monopolu i sie dogada!! :good:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 01:46_________________________________________________kurde tak patrze ze zgubiłem zaslepke lewego boczka bagażnika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez moge polecic Nemiroffa (w gre wchodzila jeszcze Wyborowa i Pan Tadeusz, ale Nemiroff je przebil). Wszystkim gosciom smakowala i brak kaca - to sie ceni. Jedyny minus taki, ze duzo jej zejdzie, bo dobrze wchodzi:)

Jesli masz jeszcze troche czasu to wyczekuj promocji w Makro/Selgros/Tesco/Auchen. Mozna wyhaczyc duzo taniej - nawet bez koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam finlandie albo helsinki, osobiscie na swoje chcialem helsinki ale nie mialem dojscia do takiej ilosci :confused4: wiec poszla finka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINKA - osobiście nie piję vódki W OGÓLE(tylko browarki litrami) ale ostatnio na weselu Finka wchodziła mi tak dobrze, że ZERO kaca, lekka faza i rodzina mówi na mnie MASERAK KRÓL PARKIETU :D

Tego Niemirnoffa nie znam ale polecam Finkę jako dobry alko dla nie pijących 40% wzwyż częściej niż 1-2x w roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool a tak z ciekawości pytam, moze byc na PW ile ten Nemiroff ? i widze że 10 kartonów czyli około 150 buteleczek ? Sam sie szykuje do wesela i zakupiłem 10 kartonów wyborowej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...