Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka wódka na wesele ?


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz zarówno "Tadek" jak i Stock jest Gitez Majonez :good:

nie zapomnij o wiejskim stole i alkoholu typu "księżycowa" - na weselach ostatnio to ma wzięcie :decayed: :decayed: :decayed:

Z czystych ja mogę polecić również Absolut :good: ale to moje zdanie a zapewne będą też inne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wyborowa :good: smak i cena :good:

stock był :good: ale ostatnio jak piłem na wakacjach to :sick3:

poza tym poruszany był nie dawno podobny temat :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198088.0;highlight=w%F3dka+na+wesele

zielony już posprzątał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest alkohol typu "ksiezycowa"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bimber

bierz "Wyborową" :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja u siebie mialem nemiroffa i powiem ci ze ludzie byli zachwyceni , zadnych sensacji na poprawinach i pilismy w niedziele do 4 rano w hotelu jeszcze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wiesz co mamy dostep do ukrainskiej wodki z polska banderola , wlasnie z brejdakiem degustujemy ja i wychodzi w porownaniu do soplicy , tadzia , stocka i luksusowej najlepiej. Tyle ze troche wstyd ukrainska wode na stol postawic nie uwarzacie ? :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:09_________________________________________________chodzi o ta wode http://khortytsa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wstyd jak jest dobra i ma polska banderolę to śmiało

PS. po ile ona jest i gdzie w Lublinie, bo jutro będę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na weselu był Pan Tadeusz i każdy go sobie chwalił, jednak największe wzięcie miał jednak bimber na wiejskim stole :)

Najważniejsze by wódka była dobrze schłodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, byłem w tym roku na kilku weselach.. i najlepsza wódka jaka była to z Makro, nie ważne marka ..... nie było czuć żadnego podrabianego dziadostwa.. byłem na 2 gdzie był krupnik z hurtowni ....80 butelek ok a 20 nie dało sie wypić... a chyba najgorsze co moze byc jak jest ciulata wóda na weselu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, dużo marek jest podrabianych, najpewniejsze są te co krótko na rynku, albo 0,7 ich tak nie podrabiają, no ale na wesele takie butle to sam nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam STOCK. Zresztą jaka wódka by nie była, grunt żeby była zimna. Każda ciepła jest ohydna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynka robiła zakupy alkoholowe na 200 osobowe wesele.. wóda Krupnik coś koło 18 zł/ 0,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka wodka najlepsza na wesele ? Czyli jaka wodka jest najlepsza wiem ze to subiektywna ocena no ale..... Zastanawiam sie nad Panem Tadeuszem i Stockiem. Jakies propozycje?? Cena raczej nie jest najwazniejszym czynnikiem no ale oczyiwscie nie chce zeby pol litra kosztowalo 40 zl

zdecydowanie polecam Stocka / Wyborowa w stosunku jakosc/cena, Stock ma ladniejsza butle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie na weselach zawsze byla wyborowa :good: Jest malina :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga sprawa to najlepiej chyba jak do przedstawiciela zadzownisz po wodke .... dobre ceny mozna wyrwac .... ja znalazlem numer na necie , zadzownielm i dostalem dobra cene i jeszcze mi do domu wodeczke przywioz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim weselu miałem wódkę Cymes (niebieska naklejka chyba z wizerunkiem starego Żyda).

Nie mam pojęcia czy jeszcze gdzieś jest ale była rewelacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...