Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka wódka na wesele ?


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

WYBOROWA ONLY !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończmy ten temat-nie piję/walę od 6 X,dlatego,że rzuciłem fajki

jak w sobote w biedronie widzialem 1L finki za 48pln i 1L białej żubrówki za 33pln

to nie mogłem

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krupnik jest ok ale na garażówke a nie na wesele. LUKSUSOWA może ?

Krupnik był u szwagra na weselu.. szło to idealnie.. nawet wczoraj z kolegą piliśmy zaległe pępkowe na krupniku i powiem, że fajna wodeczka :good:

U mnie była Wyborowa.. śmietnik straszny, zaraz po tych wszystkich Bolsach i Maximusach :thumbdown:

Nemiroff jest całkiem dobry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Sobieską i prawde mówiąc brałem to co tańsze :decayed:

Jak byłem w PL to pracowałem jako przedstawiciel handlowy i pojechałem do mojej starej pracy i zapytałem co maja w promocji :gwizdanie:

Okazało się, że mieli Sobieską w cenie 16,46zł za flaszke plus do każdej butelki litr soku pomarańczowego fortuna, ogólnie jak za darmo. Dostałem wszystko włacznie z napojami i sokami w cenie +1 grosz do ceny w jakiej firma dostaje wszystko od producentów i jeszcze zawieziono mi to do restauracji.

Bez znajomości za butelke płaciłbym pewnie jakieś 20zł i o soku Gratis mógłbym zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszła wódka NORSKA - osobiście nie próbowałem, ale Teściu chwalił. A trochę tego w życiu już próbował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biedronce teraz jest promocja 1L żubrówki białej za 32 zł :) A tak na poważnie polecam Ci stock'a (Ładna butelka, dobra cena, smaczna wódka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborową piłem dwa razy i za każdym razem po wypiciu 50% normy zbierało mnie na :sick3:

Wyborowej unikam jak ognia, dla mnie beznadziejna.

Czysta Żołądkowa De Lux - miodzio.

Nemiroff w smaku dla mnie to samo co Krupnik.

Najbardziej lubię Luksusową - teraz mają w nowej butelce. Może się spodoba przyszłej żonie ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzynka miała na weselu STOCKa, powiem że wypas, od tamtej pory kazda imprezka ze znajomymi to tylko z tą wódką. kup jedna flache i spróbuj !![br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 09:59_________________________________________________

stock? :polew: masakra jednym slowem :thumbdown: ale jak to sie mowi o gustach sie nie dyskutuje

1265817675_by_Truth_500.jpg

jako ze mam niejakie doswiadczenie i rozeznanie polecil bym ci wyborowa, ewentualnie czysta zubrowke :wink4:

Spróbuj jeszcze raz, moze trafiłeś na jakas podróbe czy cos. bo biorąc STOCKa z hurtowni napewno byłby zadowolony

ogólnie wódka polecana przez wiele osób, także na wesela (wystarczy poczytac troche fora weselne, a akurat kumpel sie żeni niedługo i mu pomagałem wybierac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ładna butelkę i dobra wódkę bierz Nemiroffa.

Stock też jest ok. Oczywiście jeżeli rozpatrujemy te tańsze.

Unikaj Bolsa.

Na koniec istotna uwaga.

Mnóstwo alkoholu podrabianego stoi nawet w normalnych sklepach.

Złodziejom nie opłaca podrabiać się wódek w nietypowych butelkach ( np Nemiroff, Pan Tadeusz, Finlandia ). Dlatego wybierz coś nietypowego, żeby nikt się metanolem nie zatruł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl Smirnoff, dobra wodeczka byla ale musiala byc zmrozona.. (slub byl w zime gdzie na dworzu bylo -20 wiec problemu mrozenia nie bylo)

ogolnie na weselichu dobrze pilo mi sie Tadeusza, Wyborowa i Nemiroffa..

jak chcesz pojsc po bandzie to bierze Absoluta albo Finlandie..no ale to juz sporo kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stock? :polew: masakra jednym slowem :thumbdown: ale jak to sie mowi o gustach sie nie dyskutuje

1265817675_by_Truth_500.jpg

jako ze mam niejakie doswiadczenie i rozeznanie polecil bym ci wyborowa, ewentualnie czysta zubrowke :wink4:

Jeżeli chodzi o wygląd butelki to wyborowa wygląda jak fiat 126p stojący między A4 B8

stockprestige.jpg

img0807y.jpg

wyborowastandard.jpg

Osobiście uważam że goście nie będą się cieszyć jak zobaczą ją na stole tym bardziej że 80 % moich znajomych by się porzygała na dzień dobry wchodząc na sale... Jeżeli uważasz że wyborowa jest lepsza od stock'a nie zazdroszczę Ci smaku :polew: Mogę polecić Ci jeszcze Palace (dobra cena, smak, wygląd) ew. P.T ale tu cena jest wysoka a smak hm... normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...