Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Plastikowe prowadnice ISOFIX - potrzebuję zdjęcia ori


Silent bob

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę założyć u siebie ISOFIX na tylnej kanapie, wyczytałem już co, jak, za ile i jakie numery części, ale zastanawiają mnie plastikowe prowadnice. Te z tego wątku niby są oryginalne, ale po zainstalowaniu na tym zdjęciu wyglądają jakoś mało profesjonalnie.

http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/76926-rear-isofix-fitting-guide.html

Czy ktos ma B6 lub B7 oryginalnie wyposażone w ISOFIX i mógłby pstryknąć fotę jak to u niego wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie kupowałem w ASO mniej więcej miesiąc temu i takie własnie są..Jak nie masz fotelika, to możesz zawsze je zdjąć.. A jak byś chciał takie co były od nowości to chyba kanapa musi być w nie wyposażona... z takimi klapeczkami do zamknięcia. Ale nie wiem, czy w B6/B7 były takie kanapy. W B8 chyba już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie kupowałem w ASO mniej więcej miesiąc temu i takie własnie są..Jak nie masz fotelika, to możesz zawsze je zdjąć.. A jak byś chciał takie co były od nowości to chyba kanapa musi być w nie wyposażona... z takimi klapeczkami do zamknięcia. Ale nie wiem, czy w B6/B7 były takie kanapy. W B8 chyba już tak.

wiem o czym piszesz, ale takie były dopiero w B8 to już sprawdziłem - dlatego potrzebuję fotki kogoś kto miał ISOFIX w serii.

@clinque

ten wątek już widziałem, mimo wszystko dzięki za dobre chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma B6 lub B7 oryginalnie wyposażone w ISOFIX i mógłby pstryknąć fotę jak to u niego wygląda ?

W moim byłym B7 nie było tulei a System Isofix był ORI wraz z przednim fotelem pasażera i dezaktywacja poduszki :gwizdanie: :decayed:

Mocowanie z bazy wchodzilo poprostu pomiedzy oparcie a kanape :wink4: a przyznaję że pierwszy raz widze że były jakieś tuleje do B6/B7

Tak było u mnie w B7

20100317419.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie jak miał Cuber w zwykłych fotelach i prowadnic nie ma żadnych. Jest tylko ten metalowy uchwyt między fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...