Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.

Opublikowano

Pikowana to wersja S- line :). Gałka "kulka" jest z pakietu Sport bodajże, ale mogę się mylić.

Opublikowano

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.

mylisz się :) ale i tak ta gałka jest 100 razy lepsza niż zwykła :)

Marcin, masz rację :good:

Opublikowano

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.

pełny S-line (zew i wew) miał pikowaną skóre na kierownicy i pikowaną skóre na gałce zmiany biegów.

To co ty masz to jest gałka z samochodu który miał zewnętrznego Sline i pakiet sportowy wewnątrz (nie S-linie)

Opublikowano
  • Autor

Aha to dowiedziałem sie następnej rzeczy , ale porobili tych kombinacji w b6/b7 :gwizdanie:

Opublikowano

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.

lub S4

pełny S-line (zew i wew) miał pikowaną skóre na kierownicy i pikowaną skóre na gałce zmiany biegów.

To co ty masz to jest gałka z samochodu który miał zewnętrznego Sline i pakiet sportowy wewnątrz (nie S-linie)

lub S4

Opublikowano

Ładna :good:

Opublikowano

a tablica z przodu czym jest przyklejona?

Opublikowano
  • Autor

a tablica z przodu czym jest przyklejona?

Obie blachy przyklejone klejem do szyb :naughty:

Opublikowano

jak po przesiadce z b5 :naughty:

graty nowej fury

Opublikowano

a ta folia będzie bardziej wytrzymała od lakieru ?

sam się zastanawiam czy aby nie walnąć obwódki grilla na czarno albo carbon

Opublikowano

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.

pełny S-line (zew i wew) miał pikowaną skóre na kierownicy i pikowaną skóre na gałce zmiany biegów.

To co ty masz to jest gałka z samochodu który miał zewnętrznego Sline i pakiet sportowy wewnątrz (nie S-linie)

Mgtan nie masz racji, auto może być skonfigurowane całe w pakiecie Sport.

1Be lub 1Bv, 17" felgi, dokładki w kolor (nie jestem pewny), 3 ramienna kiera, gałka kulka (nie pikowana), fotele "kubełki". :wink4:.

Sorry za OT.

Bardzo ładne autko :).

Opublikowano
  • Autor

jak po przesiadce z b5 :naughty:

graty nowej fury

Dzięki :wink4:

Wrażenia bardzo dobre, dużo lepszy komfort.

A co do zawiechy do ida juz do mnie springi H&R czarne -35. :decayed:

Opublikowano

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.

pełny S-line (zew i wew) miał pikowaną skóre na kierownicy i pikowaną skóre na gałce zmiany biegów.

To co ty masz to jest gałka z samochodu który miał zewnętrznego Sline i pakiet sportowy wewnątrz (nie S-linie)

Mgtan nie masz racji, auto może być skonfigurowane całe w pakiecie Sport.

1Be lub 1Bv, 17" felgi, dokładki w kolor (nie jestem pewny), 3 ramienna kiera, gałka kulka (nie pikowana), fotele "kubełki". :wink4:.

Sorry za OT.

Bardzo ładne autko :).

tak było w b6. w B7 był pakiet sport wewnątrz tylko a Sline zew i wewnętrzny. Nigyd nie widziałem pakietu sprat z zewnątrz tylko a w środku nic albo Sline. Sport było jako wnętrze - siedzenia dekory kiera i tyle.

Opublikowano
  • Autor

Sprnigi H&R czarne -35, fotki robione przed i po :

dsc05196a.th.jpg dsc05201a.th.jpg dsc05202a.th.jpg dsc05200ai.th.jpg dsc05206a.th.jpg

dsc05198a.th.jpg dsc05204a.th.jpg dsc05199a.th.jpg dsc05205a.th.jpg dsc05203a.th.jpg

Opublikowano

od razu inny samochód :good:

Opublikowano

ile taki kit do ośki kosztował??? :gwizdanie:

rozwazalem H&R ale do Q cena Eiabacha była nieco korzystniejsza:)

auto duzo lepiej wyglada;) teraz czas no koła chyba co:>

Opublikowano
  • Autor

ile taki kit do ośki kosztował??? :gwizdanie:

rozwazalem H&R ale do Q cena Eiabacha była nieco korzystniejsza:)

auto duzo lepiej wyglada;) teraz czas no koła chyba co:>

Spężyny udało mi sie wyrwać za 420 zeta z przesyłką :rolleyes: , i tutaj wielkie dzięki dla kolegi Bexy. Jak patrzyłem na incie to byly za 966zeta bez przesyłki.

Tak teraz czas na koło ale chce 19' ,tylko brak hajsu jak narazie, mam nadzieje że zdąże w tym sezonie.

Myśle jeszcze nad dokładką z cupry i listwami na drzwi z s4(nie ori) :gwizdanie:

Opublikowano

listę modów z ostatniej linijki szczerze odradzam :gwizdanie:

Opublikowano

No auto odrazu wygląda inaczej :wink4:

Jak dorzucisz te mody o ktorych piszesz to będzie się świetnie prezentować :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.