Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie kombi do 7- 10 tys zł


biedruch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

znajomy potrzebuje kupić kombi za taką sumę, potraficie coś doradzić? Będę wdzięczny, zależy mi ażeby możliwie rozsądnie wykorzystał środki, nie zawsze jest lekko ...

Jedynymi prawdziwymi wymaganiami są:

- żeby było kombi, w miarę pojemne

- jak najmniej awaryjne -ważne

- żeby nie musiał do niego specjalnie dokładać, tanie utrzymanie

nie istotne:

-żaden wygląd, prestiż marki

-może być mały silnik benz jakieś 1.4 (domyślam się, że dużo łatwiej coś będzie znaleźć niż diesel)

-może być golas

Da się coś takiego w ogóle znaleźć? Ma ktoś jakiś pomysł?

Bo jak patrzę na te astry I i passaty b4 to nie wierzę w bezawaryjność

Jak coś wiecie, pomóżcie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golf III 1Z - wszystko za grosze jak doprowadzisz od dobrego stanu

zgadzam się w 100 % 1z(1.9 tdi 90 km) jakbyś znalazł by było idealnie ale 1.8 90 km też daje rade.. zwłaszcza z LPG którego w 100 % toleruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf III lub Audi 80 jesli sie uda :)

lub wg mnie najlepsza propozycja bylby

Ford Mondeo w dieslu lub w benzynie + Gaz ( auto mega proste, niespecjalnie awaryjne, przestronne, czesto w dodatku dobrze wyposazone )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew i propozycje, ale uważacie ze takie auta mogą jeszcze w miarę bezawaryjnie jeździć? Nie będzie tak że co chwilę coś się wysypie?? Poza tym właściwie proponujecie tylko diesle - a jak wiemy to takie silniki w Niemczech pracują najciężej i robią największe przebiegi. Nie lepiej jakaś benzynka?? Czy to kwestia tego ze diesel trwalszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już od ciebie zależy czego oczekujesz... jak trafisz tdi zadbanego to i tym pojeździsz... sąsiad ma golfa 3 1.9 tdi kombiaka z 94 roku jakies 250 tys km i dalej jeździ ... jesli obawiasz sie stanu silnika tdi tomozesz wybrac prostsze konstrukcje benzynowe np. 1.8 90 km bądź nawet 2.0 115 .. jest to jednopunktowy wtrysk ... brat jeździł B3 1.8 90 km w kombi

9794eb3f865eef08m.jpg

..nie było fajerwerków ale do jako takiej jazdy w tak ciezkim samochodzie wystarczyło... dał za niego 4400 zł a stan był naprawde bardzo dobry .. gdyby nie to że był to golas pewnie ja bym nim teraz zaczynał jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie bede upierac przy mondeo ....

dostaniesz dobry rocznik nie zajechany w miare oszczedny samochod albo 1.8diesel albo 1.6 albo 2.0 + gaz

ktory nie ma wiekszych dolegliwosci

jest przestronny i tani w eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie bede upierac przy mondeo ....

naszego klubowicza dziewczyna miała mondeo 1.8 td czy jakoś tak .. fajnie przyspiesza jak stado wielbłądów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś nie mówił o bezawaryjności poleciłbym Ci Opla Omegę :) kolega kupił od Niemca lekko stukniętą (do blacharki) Omegę B '96 2.5V6 (benzyna, coś ponad 200k km na budziku) za 3000 zł ( :blink: ). za 10k powinieneś dostać auto w super stanie. jeździ się tym bardzo przyjemnie - szczególnie miło zaskoczył mnie miękki i komfortowy zawias. tylko opinia o Oplach stoi na przeszkodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...