Sprawdzone noclegi w Zakopanem

elkrecik

Witam, wybieram sie za 2 tygodnie na narty do Zakopca. Planuje wyjechac w piatek po poludniu i byc tam do niedzieli wieczor. Czy ktos z klubowiczow zna jakis sprawdzony pensjonat w okolicach centrum Zakopca ?? Bo na necie pelno jest ogloszen, ale ja nie lubie rezerwowac w ciemno, wole znac opinie osob ktore juz gdzies byly. Szukam pokoju dla dwoch osob. Dzieki.

Znajomy ojca ma pensjonat na ulicy Zwierzynieckiej. Nazywa się Marma. Cen niestety nie znam, ale standard niezły;) Pzdr.

Pensjonat "Kanion" 5 minut spacerem od Krupówek, polecam bo nocuje tam od kilku lat jak jestem w Zakopcu i standard naprawde dobry tel.605 216 601.

Rezydencja Piotrowicz

Makuszynskiego 1 B

34-500 Zakopane

tel.182014688

pokoje na poddasz sa w fajnym standardzie i z wannam Jacuzzi

oto namiar polecony nam przez kolege NyPal`a, wlasciwie wybieramy sie tam grupa okolo polowy stycznia :>

A jak juz NyPal cos poleci-to jest gites-zaufanie bezgraniczne wprost :>

Milego wypoczynku ;)

Dziekuje za odpowiedzi, ale szukam pokoi o odrobine nizszym standardzie- 70 zeta za dobe to teraz troche dla mnie a duzo (oszczedzamy na remont domu). W pokoju chce miec tylko lazienke i lozko- bede tam tylko spal- all day na nartach :)

Nie wiem, czy dzwoniles juz pod podany przeze mnie adres, ale tam wlasnie jest dosc przystepna cena, od osoby okolo 40 pln wraz ze sniadaniem (przynajmniej tak bylo jakis czas temu) choc pensjonat polozony jest przy Krupówkach i pokoje o wysokim standardzie ;)

---------------------------------------------------------------------------------------

Pomyślności w Nowym Roku!!!

Potwierdzam to co pisze cloo (Dorota) byłem tam w listopadzie tamtego roku i płacilem 40 zeta za pokój z jakuzi .Bardzo mili panstwo a pokoiki super wykonczone. a do krupówek jakies 100m

heh jak narty to w ogole nie te rejony ;) Straszny tlok i lipne, male stoki. Zakopane bardziej do lansu i imprez.

Bardziej bym polecal Krynice (na jaworzynie mozna calkiem sensownie pojezdzic - pobawic rowniez w 2 klubach) lub Beskidy - Korbielów (pilsko), Zawoja (mosorny Groń) hoteli kupa i na miejscu znajdziesz cos dla 2 osob na 100% - nawet kwatery po 25pln/os

Krynica odpada raczej bo jezdze tam juz tak dlugo, ze po prostu znudzilo mi sie.. a co powiecie o Karpaczu ??

Dzisiaj wróciłem z Szklarskiej Poręby jeżdze tam od kilku lat wspaniała baza wypadowa do Czech, jak jest duży tłok w Szklarskiej to jade 30 km do ALBRECHTOWIC, karnet tanszy, zero kolejek i dużo ŚNIEGU :thumbup:

na pięć dni pobytu w Szklarskiej dwa razy jeżdziłem na SKI ARENA i trzy dni w Czechach,było super :thumbup:

link do SKI ARENA http://www.sudetylift.com.pl/pogoda.html

a co powiecie o Karpaczu ??

W karpaczu ostatnio rządziliśmy z Opolem w Mieszku i było spoko. Generalnie to hotel. doba od osoby ok 50zł. Możliwe wyżywienie. Za hotelem jest parking.No i do centrum bardzo blisko.

link do SKI ARENA http://www.sudetylift.com.pl/pogoda.html

A gdzie te Albrechtowice ?? Bo szukam po google i nigdzie nic nie ma :confused4:

Dziekuje za szybka odpowiedz :> Wszystko super ale sam juz nie wiem co wybrac:na 2-3 dniowy wypad na narty Szklarska jest troche daleko.... ehhh