Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Wyciąganie wtrysków


Yoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialem oddac wtryski z BRD do czyszczenia i gosc z zakladu czyszczacego zaspiewal mi 500 pln za wyciagniecie i wlozenie wtryskow (+ koszt czyszczenia) albo moge do nich dostarczyc same wtryski na czyszczenie. Cena wydala mi sie troche duza wiec zagadalem do zaufanego mechanika, ktory mi dlubie przy samochodzie. Powiedzial, ze wyciagnie i wlozy wtryski taniej ale zebym sie liczyl z tym, ze po zalozeniu ich ponownie auto moze ich "nie zauwazyc" a on nie ma magika od elektroniki, ktory to ogarnie. Czy rzeczywiscie moze pojawic sie taki problem? spotkal sie ktos z was z taka sytuacja. w ogole ile jest roboty z wydarciem wtryskow? 500 zetow to rozsadna cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specjjalistą, ale w Aso zapłacił byś pewnie z 1500 pln, pamiętaj że jak będzie ci mechanik wkładał po czyszczeniu to trzeba dać nowe śruby i oringi, a i trzeba je odpowiednio ustawić komputerowo, więc jeśli gosciu daje ci na to gwarancje to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli jednak jest jakas zabawa z elektronika. myslalem, ze je wrzucasz i po sprawie. dobra, czyli jednak jest troche roboty. thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzeba je odpowiednio ustawić komputerowo

Możesz mi to wytłumaczyć :mysli:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:08_________________________________________________

500 pln za wyciagniecie i wlozenie wtryskow

Bardzo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. coś się tam ustawia na kompie po wyjęciu pompek, tak mi mowił mój mechaik,

w jaki sposób? nie powiem Ci zapytaj mechanika jakiegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 pln za wyciagniecie i wlozenie wtryskow

Bardzo dużo

a na ile taka robote wyceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cos kiepskiego masz mechanika , programuje sie niektore wsryskiwacze np: w fordach , ale nie PD.W nich potrzebna jest regulacja mechaniczna.Pojedz lepiej do kogos kto sie na tym zna a nie do kgogos kto sie bedzie na tobie uczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc wlasnie nie chce tego robic. a firma (Gladysek), ktora zajmuje sie czyszczeniem wtryskow wycenila usluge na 500 pln (wyciagniecie i wlozenie wtryskow) - i wlasnie probuje ustalic ile to jest roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w BRD to juz procedura jest chyba bardziej złożona niz w zwykłym PD pokroju AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cos kiepskiego masz mechanika , programuje sie niektore wsryskiwacze np: w fordach , ale nie PD.W nich potrzebna jest regulacja mechaniczna.Pojedz lepiej do kogos kto sie na tym zna a nie do kgogos kto sie bedzie na tobie uczyl.

Zgadza się.Jest taka procedura jak kodowanie wtryskiwaczy,lecz odbywa się to w silnikach o układzie wtryskowym Common Rail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 pln za wyciagniecie i wlozenie wtryskow

Bardzo dużo

a na ile taka robote wyceniasz?

za połowę ceny powinni zrobić.Żadna filozofia tylko poważnie brzmi

czyli oszczedzilbym 250 pln. to pewnie zaplace. przynajmniej wszystko zrobie z w jednym warsztacie. gdyby sie cos wysypalo to gosc sie nie bedzie wykrecal, ze ktos przy montowaniu cos zle zrobil. thx za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wstaw to auto do takiego kyory ma troche pojecie.ja w swoim mialem walniety korbowod a obstawili na zawor w glowicy na 90 % a powiedzieli ze jak dol rozbiora to powiedza co bylo czyli tak ja tez potrafie jak cala sekcje sie zrobi to wiadomo co jest.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - ale wiesz jak to jest z mechanikami, jedni poleca, inni bede narzekali. ciezko znalezc warsztat, ktory wszystko robi. dobra, podjalem decyzje, oddam do Gladyska na czyszczenie wtryskow. jak odbiore i pojezdze to podziele sie opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o tym ale w zwiazku z tym, ze jestem wlascicielem BRD a co za tym idzie nieszczesnych wtryskow Siemensa chcialem, zeby je ktos wyciagnal, przeczyscil w wannie ultradzwiekowej i zrobil test - a Gladysek ma chyba najlepiej wyposazony warsztat w tej czesci Polski. Chcialem to zrobic zanim wybiore sie do Aligatora na strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...