Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8T] nowa odslona audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem przyciemniania szyb ale do czerwieni to nawet pasuje :cool:

Opublikowano

Na nowych felgach ładnie wygląda.

Opublikowano

bardzo ladna, chociaz wg mojego gustu brakuje tylnych swiatel po II lifcie i dokladek oraz klamek w kolorze nadwozia :) poza tym na nowej feli prezentuje sie cudownie a grill wyglada niezle przy tym kolorze nadwozia.

Opublikowano

mijalem cie w sulejowku i myslalem ze mi auto za***ali ;) swiecil sie jak psu jajca i ta felga nawet nawet :wink: Prawie jak moje Audi :lol:

Opublikowano
  • Autor

klamki pomaluje progi i dokladke tynnego zderzaka tez a przedni bedzie od s4, Kunio i beda wtedy dwie identyczne niunie w klubie

Opublikowano

lampki jakos dziwnie znajome :)) ... fajna furka .. pozdro :twisted:

Opublikowano
klamki pomaluje

plati ja bym zostawił czarne, masz czarny grill, ciemne szyby, zero chromu więc klamki wyglądają OK :exclaim:

niezła transformacja brachu, pamiętam jak pierwszy raz wpadłeś na spota...inna AA to była :lol:

Opublikowano
klamki pomaluje

plati ja bym zostawił czarne, masz czarny grill, ciemne szyby, zero chromu więc klamki wyglądają OK

Faktycznie klamki nie szpecą autka, ja bym zostawił

Opublikowano

Ładenie to pozgrywałeś

Ładna fela i fajny przodzik :bicz:

Opublikowano
Kunio i beda wtedy dwie identyczne niunie w klubie

osądzę sie o plagiat :twisted: :bicz: naklejke VTG tez chcesz? :D

Opublikowano

ładniutka .....

Opublikowano

Zawsze lubiłem Twoje autko - się to nie zmienia.

Opublikowano
  • Autor
naklejke VTG tez chcesz? :D

nie VTG nie chce ale niedlugo znowu przykleje znaczek oooo na tylna klape

Opublikowano

bardzo ładna transformacja :lol:

Opublikowano

co mówisz policji na temat przednich szyb :question:

Opublikowano
  • Autor

na ten temat jeszcze nie rozmawialem ale jak cos to zerwe przy nich i w droge

Opublikowano

no nie wiem czy tak zerwiesz od razu :lol: ostatnio mojego kolege zatrzymali na trasie A1 mial lekko przyciemnione z przodu i dowod zabrali od razu bez gadania...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

platiniumm, witam! widze ze masz fajne swiatla! mam z nimi maly problem z silniczkami do regulacji swiatel i jaka siedzi zarowka ta pod zarowka glugich swiatel! iczy jak odpalach swiatala postojowe czy ci sieci sie kontrolka od przednich halogenow mimo to ze jest wylaczona czekam na odpowiedz!

Opublikowano
  • Autor

silniczki wchodza z malym problemem ale jest ok w jednym wtyczke trzeba troszke przerobic bo sie nie miesci co do zarowki to jest to pozycyjna zwykla a kontrolka halogenow bedzie sie swiecila chyba ze sobie dolozysz jakies w zderzak bo dla instalacji elektr. jest tak jakbys mial spalona zarowke jak zalozysz halog. to nie bedzie sie swiecic

Opublikowano

PLATINIUMM zarzuć linem jak masz, do tych świateł bo takie muszę sobie sprawić.

[ Dodano: 02-04-2007, 13:36 ]

beda wtedy dwie identyczne niunie w klubie
coś mi się zdaje że niedługo zotanie tylko jedna (czego wcale mu nie życze)w klubie patrząc na ilość ostrzeżeń kolegi @kunio. :wink:

edit......................................

popatrzyłem tu i tam i okazało się że jego furka opuściła nas :eek: kolega @kunio dostał BANA. :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.