Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T] nowa odslona audi


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ladna, chociaz wg mojego gustu brakuje tylnych swiatel po II lifcie i dokladek oraz klamek w kolorze nadwozia :) poza tym na nowej feli prezentuje sie cudownie a grill wyglada niezle przy tym kolorze nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki pomaluje

plati ja bym zostawił czarne, masz czarny grill, ciemne szyby, zero chromu więc klamki wyglądają OK :exclaim:

niezła transformacja brachu, pamiętam jak pierwszy raz wpadłeś na spota...inna AA to była :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki pomaluje

plati ja bym zostawił czarne, masz czarny grill, ciemne szyby, zero chromu więc klamki wyglądają OK

Faktycznie klamki nie szpecą autka, ja bym zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem Twoje autko - się to nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tak zerwiesz od razu :lol: ostatnio mojego kolege zatrzymali na trasie A1 mial lekko przyciemnione z przodu i dowod zabrali od razu bez gadania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platiniumm, witam! widze ze masz fajne swiatla! mam z nimi maly problem z silniczkami do regulacji swiatel i jaka siedzi zarowka ta pod zarowka glugich swiatel! iczy jak odpalach swiatala postojowe czy ci sieci sie kontrolka od przednich halogenow mimo to ze jest wylaczona czekam na odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki wchodza z malym problemem ale jest ok w jednym wtyczke trzeba troszke przerobic bo sie nie miesci co do zarowki to jest to pozycyjna zwykla a kontrolka halogenow bedzie sie swiecila chyba ze sobie dolozysz jakies w zderzak bo dla instalacji elektr. jest tak jakbys mial spalona zarowke jak zalozysz halog. to nie bedzie sie swiecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLATINIUMM zarzuć linem jak masz, do tych świateł bo takie muszę sobie sprawić.

[ Dodano: 02-04-2007, 13:36 ]

beda wtedy dwie identyczne niunie w klubie
coś mi się zdaje że niedługo zotanie tylko jedna (czego wcale mu nie życze)w klubie patrząc na ilość ostrzeżeń kolegi @kunio. :wink:

edit......................................

popatrzyłem tu i tam i okazało się że jego furka opuściła nas :eek: kolega @kunio dostał BANA. :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...