Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój czarny zetor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odradzam na felgi, miałem tylko okienka w felgach i na przodzie to była masakra to domyć klocki teramiczne a i tak syf przyklejał się do tego po dłuższym czasie nie domywałem już tego, tył nawet ok, z kolorem białym to będzie masakra, chyba że dasz jakiś bezbarwny na to bo są może będzie lepiej

Opublikowano
  • Autor

Chyba mniej nerwów będzie jak się puści w proszek... 250 za piaskowanie z malowaniem

Opublikowano
Chyba mniej nerwów będzie jak się puści w proszek... 250 za piaskowanie z malowaniem

taniość:whistling:, malowałbym:wink:

Opublikowano
Chyba mniej nerwów będzie jak się puści w proszek... 250 za piaskowanie z malowaniem

Chyba się do Ciebie zgłoszę... :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:drunk:

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 17:13 ----------

Więc wpadły 17 BBS RX 8' z oponą 205/50 z przodu i 225/45 z tyłu

IMG_4890.jpgIMG_4867.jpgIMG_4868.jpgIMG_4891.jpgIMG_4895.jpgIMG_4896.jpg

---------- Post dopisany 31-03-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 22:17 ----------

W tle "kraina śliwowicy"

IMG_4916.jpgIMG_4915.jpg

Opublikowano

Zacnie Panie Siara :)

Opublikowano

straszne balony:decayed:, czemu tak pomieszałeś opony?, ogólnie nieźle się prezentuje, no i graty za ogarniecie kratek RSowych w zderzaku, mój nie spełniony mod:naughty:

Opublikowano

Wszystko prawie ładnie tylko cala mi brakuje Grzesiek:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Co do felg i opon to jakieś minimum komfortu chciałem zachować, a kratki dalej nieskończone :facepalm: no i halo

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 22:27 ----------

Wiosna pany :decayed:

IMG_5063.jpgIMG_5064.jpg

Opublikowano

ślij wiesz gdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem tylko trzeba jakiś lepszy aparat, wypucować paści i jazda,bo miejsce fajne i to w swojej wiosce znalazłem.....

Opublikowano

dojadę ja tam? bo sprzęt jest:grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Oj......Przy Twojej glebie :eusathink: może być ciężko. jest jedno "skrzyżowanie" co asfalt pogłaskałem, ale się udało

---------- Post dopisany 09-06-2014 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 22:13 ----------

Kilka strzałów ze spota

10339380_669777133112958_3326649065204562468_o.jpg

1912515_669777393112932_7154633830975266545_o.jpg

10462752_669777696446235_7128124258173468783_n.jpg

10275555_669776386446366_4534091325762667244_o.jpg

---------- Post dopisany 22-06-2014 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 23:38 ----------

Kilka strzałów ze środka

IMG_5166.jpg

IMG_5168.jpg

IMG_5165.jpg

IMG_5181.jpg

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 23:09 ----------

Wpadły halo DRL , i dystansik na tył.... Et 30 to jednak mało :facepalm:

IMG_5255.jpgIMG_5257.jpgIMG_5258.jpg

Opublikowano

Ładnie siadło to DRL może uda mi się zobaczyć je jak znów na Siebie wpadniemy na spontan spocie w Łącku:decayed:

Opublikowano

mam w tym samym miejscu DRL'e:naughty: dobrze świecą na żywo? bo na fotach jakoś blado

Opublikowano
  • Autor

Siadły fajnie choć nie bez problemów... Ale, rzeczywiście mogły by świecić mocniej

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

A co do spotów to spontany są najlepsze :grin:

Opublikowano

A jak spontan spoty rządzą:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Raczej będzie temat do zamknięcia :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

poszla do zyda czy dzwon ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety.... dzwon :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.