Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Mój czarny zetor


siara

Rekomendowane odpowiedzi

No na pewno....:kox: Nie pamiętam ile było w serii, ale teraz na stali mam 63 :wink:

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 21:54 ----------

IMG_4775.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podoba mi się grill. Czy to jest oryginalny rs4 za "kilka stówek" czy też taki "rs4 look" za 150zł z allegro? a druga sprawa to lampy: czy dużo rezania jest przy ich montażu przy samochodzie przedliftowym czy też jest to zestaw "plug&play"? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Kolegę Ci odpowiem :decayed: RS4 oryginał :kox: Co do lamp to poszukaj sobie na forum - jest masa tematów o montażu poliftów lamp do przedlifta :wink: Trzeba ciąć błotniki deko - ale beż tragedii - do ogarnięcia spokojnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKO - dzięki za odpowiedź! To jeszcze nadużyję gościnności w tym wątku:P : czy ma ktoś może założoną taką podróbkę grilla rs4 z allegro i ma zdjęcia jak to na samochodzie wygląda? 150zł jest sporo ale jeszcze do ogarnięcia ale 450zł i więcej za oryginał to już nieco za dużo dla mnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dokładnie tak jest :decayed:

Z lampami się nie zastanawiaj, bo to mod na plus, a spokojnie nawet laik sobie poradzi :wink:

Co do grila to zaraz poszukam Ci zdjęcia z podj......ką

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Mam nadzieję, że koledzy się nie pogniewają że zdjęć użyję : c52d2ef779473664gen.jpg28542304.jpgDSC_0660.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siara: dzięki! jeżeli na zdjęciach to są "substytuty" oryginalnego grilla rs4 to muszę przyznać, że prezentują się bardzo dobrze! Jednym słowem - przekonałeś mnie:) jak tylko pojawią się wolne PLNY to zmieniam na taki "zamiennik":D

A jeszcze dopytam: ile realnie kosztuje operacja zmiany zwykłych lamp przednich na poliftowe (biorąc pod uwagę wtyczki, same lampy i inne potrzebne elementy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolo 6 stowek, zalezy od stanu lamp, od tego czy kupisz adaptery czy bedziesz samemu wtyczki robic, czy bedziesz sam ciac blache, malowac, czy bedziesz kupowac farbe i inne malowidla zeby zabezpieczyc ciecia czy moze masz cos w domu, itd itp

Zacznij uzywac forum... Wszystko jest dokladnie opisane, wystarczy uzyc szukajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. znajdź temat zmiany lamp i już będziesz wiedział wszystko. Ja się w 3 stówach zmieściłem :naughty:

Wszystko się sprowadza do znalezienia tanich fantów... Tak samo grill "fake", moim zdaniem nie umywa się rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc. Przeglądałem już wątki dotyczące zmiany lamp ale chciałem "przy okazji" dowiedzieć się o realnych kosztach. Jeszcze raz dziękuję i nie offtopuję już tutaj :D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany 03-03-2014 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 22:48 ----------

Wiosna idzie.... Chyba trzeba lato zakładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brojenia trwają...:naughty:

zBrojenia trwają... :grin:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Może w bieli takie koła???

3259.jpg

Może plasti dip / plasti lak co sądzicie o takich wynalazkach na felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem przez cala zime pomalowane zimowki czatnym mate, na 4 kola starczylo mi 1,5 puszki . Oczywiscie w zime bylem na myjni itp , brak mozliwosci oderwania tego . pzdr

polecam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lak :D na dipa mnie nie stac xD

jak kupisz 3 puszki to bedzie dobrze ,ale 2 tez starcza :D

tzn sie ja mialem 1,5 na 16 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z czyszczeniem tego? Bo biały łatwo się brudzi, a na kołach to szczególnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie cały czas mylem na myjni i super sie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziem myśleć. Narazie szukam opon 205/50, bo już wiosna za pasem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brojenia trwają... :naughty:

Ja pierdziu ale literówa :facepalm:

:grin:

Ładuj Pan Plasti lakiem w biel :kox:

Pomożemy...! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...