Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i jak się umówiliscie bo umieramy z ciekawości ... ??

:decayed:

Moskaliski odbierze osobiście :polew: :polew:

:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i jak się umówiliscie bo umieramy z ciekawości ... ??

:decayed:

coś Ty Moskal nie zdradzi PO

Opublikowano

no i jak się umówiliscie bo umieramy z ciekawości ... ??

:decayed:

coś Ty Moskal nie zdradzi PO

to nie chodzi o żadną zdradę :tongue4:

niech jedzie i poszerza horyzonty, szkoli się, uczy nowego :kox:

Opublikowano

Poziek ale masz blondi na furze :naughty::kox:

Opublikowano

Poziek ale masz blondi na furze :naughty::kox:

lubie blondynki :decayed::wink4:

Opublikowano

Gryzł bym jej cipkę jak surowy boczek ... do białej kosteczki :: :kox:

Opublikowano

siema dziewuchy :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 06:33_________________________________________________

no i jak się umówiliscie bo umieramy z ciekawości ... ??

:decayed:

coś Ty Moskal nie zdradzi PO

jaka zdrada ??? ten wyjazd dla nas obojga bedzie nowym doswiadczeniem , nie ma to jak dobrze poruchać obce baby na Lubelszczyźnie.

Ragga mam nadzieje ze gdzieś wyskoczymy :wink4:

chyba obstukałeś sie w tamtejszych lokalach ???

Opublikowano

Gryzł bym jej cipkę jak surowy boczek ... do białej kosteczki :: :kox:

Byleby nie miała łona jak skóra od słoniny :polew:

Opublikowano

jaka zdrada ??? ten wyjazd dla nas obojga bedzie nowym doswiadczeniem , nie ma to jak dobrze poruchać obce baby na Lubelszczyźnie.

Ragga mam nadzieje ze gdzieś wyskoczymy :wink4:

chyba obstukałeś sie w tamtejszych lokalach ???

:laghing2: :laghing2:

Akurat w Lublinie to byłem tylko w 1 lokalu :decayed: Bo to miasto drechów i złodziei :angry:[br]Dopisany: Listopad 30, 2009, 08:25:52 _________________________________________________

Gryzł bym jej cipkę jak surowy boczek ... do białej kosteczki :: :kox:

Byleby nie miała łona jak skóra od słoniny :polew:

..albo jak pięty nosorożca :decayed:

Opublikowano

nie ma jak to przyjsc do pracy na 8 ;-)

Opublikowano

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

Opublikowano

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4:

Opublikowano

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4:

miło było chłopaki was poznać :kox:

1.11 każdego roku wychylę za was kieliszeczek :decayed:

Opublikowano

A ja między poślady wsadzę sobie wacik nasączony spirytusem.. :good:

Na cześć tych którzy byli twardzi, ale wymiękli i poddali się wszechobecnej modzie na kolesiostwo :no:

Opublikowano

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4

Tak Ci dogrzało wczoraj na spocie to teraz zdychasz :tongue4:

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4:

miło było chłopaki was poznać :kox:

1.11 każdego roku wychylę za was kieliszeczek :decayed:

a my za Ciebie z mikołajem na święta też wychylimy :naughty:

Opublikowano

A ja między poślady wsadzę sobie wacik nasączony spirytusem.. :good:

a jest tam jeszcze miejsce ??? no chyba ze zamiasta "kulek szczęścia" to wsadzisz :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4:

kłłłłitam :gwizdanie:

Opublikowano

A ja między poślady wsadzę sobie wacik nasączony spirytusem.. :good:

a jest tam jeszcze miejsce ??? no chyba ze zamiasta "kulek szczęścia" to wsadzisz :decayed:

Kulki Gejszy :kox:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3283676

Opublikowano

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4:

Ja dzisiaj wybrałem się do lekarza bo od Lutego mam katar :angry:

Kolejki jak ja pier**le i z powrotem :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.