Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marcin nie denerwuj sie nawet jesli to nie jest tam gdzie Lukas pisze to zawsze mozna zapytac kogos z obslugi lotniska :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pod koniec marca 2004 w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina został uruchomiony nowy terminal pasażerski - Etiuda. Znajduje się on w południowej części portu lotniczego, za zjazdem z estakady najazdowej. Obsługiwani są tutaj zarówno podróżni odlatujący z Warszawy, jak i powracający do niej.

:thumbup:

Opublikowano
Cytat: Murzyn Dzisiaj o 22:12

3 dzis?? czy czecia jutro?

Za 5 godz, o tak bedzie jasniej, a ty jak lecisz ?

ja nie lece :gwizdanie:

Opublikowano

No prosze......mowisz i masz.....Lukas wszystko wyjasnil :)

Brawo Lukas :oklaski:

nowe emotki...gicior :thumbup:

Opublikowano

ja nie lece

Ja tez nie lecwe tylko zawoże bratówke, a ty jedziesz do wwa, czy nie , [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 22:22 _________________________________________________

No prosze......mowisz i masz.....Lukas wszystko wyjasnil :)

Brawo Lukas :oklaski:

nowe emotki...gicior :thumbup:

Własnie szukalem na google i czytalem to samo na tej stronie, dzieki lukas & angela

Opublikowano

widze ze jest juz nawet kara dla tych co sie nie pojawia jutro na bitwie :bicz3: :naughty:

Opublikowano

Ok, dzieki za pomoc , ide juz nyny.Pozdr.

Opublikowano

emotki za***iste hyhyhy

Ta powinna być rzygikl8.gif :shocked:

Opublikowano

aaaaa ale mi sie chce spac..5 minutowke walnalem na fotelu :)

adamoooo z K nie ma na grilu u pozka?

ponawaim zapytanie

KTO JEDZIE DO ASO TO PROSZE O KONTAKt ZE MNA!

jak wychodze z pracy to wszystko pozamykane :(

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 23:12 _________________________________________________

Daj znać kiedy lecisz.. Ja będę na 100% wypatruj mnie na VIP`ach

planujemy byc w niedziele

Opublikowano
planujemy byc w niedziele

oczywiscie ze w niedziele ustawka bo w sobote wszystko bedzie :sick3:

adamoooo z K nie ma na grilu u pozka?

no wlasnie co sie stało z nasza zakochana para :decayed: bo ni widu ni słychu czyzby Adaś szukał avanta bo mial za duze doładowanie :naughty:

Opublikowano

KTO JEDZIE DO ASO TO PROSZE O KONTAKt ZE MNA!

Zolwiu jesli w moich okolicach jest jakies ASO (tzn.wola..bemowo) to ja sie przejade rano bo widze ze nikt sie do tego nie pali :D

Opublikowano

Zolwiu jesli w moich okolicach jest jakies ASO (tzn.wola..bemowo) to ja sie przejade rano bo widze ze nikt sie do tego nie pali

dzieki angela ;)

niektorzy sie pala do tego ale jedza za duzo masla i potem zapominaja :polew:

Opublikowano

Mam wielkie pytanko : jutro zawoże na lotnisko tanich lini Wizz air moją bratówkę, smolot odlatuje z tzw. Etiuda Terminal, czy to jest gdzieś zaraz obok okęcia,????? pilnie prosze o odpowiedź

To jest po prostu stary terminal znajdujacy sie około 150m od obecnego. Pojedź po prostu trochę dalej. Nie sposób przegapić :)

Opublikowano

Własnie dostłem info Adas zyje :notworthy: ale jutro tak jak zawsze ma zmiane na zmywaku :bicz3:

Opublikowano

nie dostłem info Adas zyje :notworthy: ale jutro tak jak zawsze ma zmiane na zmywaku

hehe daj mu cynk, ze K jedzie z toba :P...zaraz znajdzie zamianke...np chemika postawi przy garach ;)

Opublikowano

Emotki klasunia !!! nie było mnie rówo 12h :) nawet pisać mi się nie chce :P widzimy się u Poźka o 19 .......nara

Opublikowano

To jak tam z ta Góraszką?

Wybiera się ktoś?

Jeżeli tak to kiedy i o której?

Opublikowano

w niedziele jedziemy kolo poludnia

Opublikowano

Spoko, jakby co to dajcie mi znać, też podjadę (niestety w weekend nie ma mnie na forum - węc prosze chociaż o sms-a nr. tel. 693582014)

Kto się wogóle wybiera?

tam chyba można sobie grilla zrobić? :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.