Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no no

Lizak to podstawa :) ale Oniak się strychnął hahahah

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ten mniejszy co byl dzisiaj u fryzjera :afro:

acha jeszcze wit.s wyczarowal u angeli na A4, specnaz'a ramke klubowa :cool:

mamy nadzieje, ze sie trzyma :tongue:

trzyma sie trzyma...jest git :grin: teraz czekam na druga :grin:

Opublikowano

teraz czekam na druga

hehe widze, ze bez tej drugiej to nie da rady :rolleyes::grin:

chyba wazniejsza od tej pierwszej co?

Opublikowano

eee tam.....obydwie wazne tak samo :polew:

nie no narazie moze byc.....ale jakos mi tak nie pasuje jedna srebrna druga czarna :grin:

nie.....druga musi byc :polew:

Opublikowano

Ja też się cieszę, że Cie poznałem ono.

:polew:

Opublikowano

I twoje życie sie wtedy zmieniło ... hyhyhy

Opublikowano

Zawiecha git :) tylko teraz ściąga w prawo hehe.

Zapraszam na grilla w piątek - start od 19 - polarki, offy, przywieźcie.

Dobrze, że chociaż turbo dmucha tak jak trzeba :wink:

Opublikowano

hehehe

Ide spać. znaczy się grać dalej.

Zrobiłem komentarz do czegoś co było 8 postów wcześniej.

Net via kom - precz

Opublikowano

b]poziek[/b] zobacz czy Lizaka nie masz czasem w bagazniku :grin:

masz nizej czy wyzej bryke :rolleyes:

Opublikowano

Bryke mam tak samo. Ale DV mi tak piszczy, że szok.

Opublikowano

p2130147lc6.jpg[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 01:07 _________________________________________________a to jest LIZAK moj pies obronny

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 01:08 _________________________________________________

jakos tak dzisiaj wszyscy pouciekali szybko :tongue:

no tak wszyscy przyjechalo do mnie na rezanko

Opublikowano

hehe mielismy mini spocik u Platiego - grill też był ok - tylko % za mało :polew:

Plati wracaj głaskać K :wink:

Opublikowano

platiniumm coś ta fotka nie świruje...albo ja już też mam dobrą fazę... wódka w środku tygodnia...

Opublikowano

to ten mniejszy co byl dzisiaj u fryzjera :afro:

acha jeszcze wit.s wyczarowal u angeli na A4, specnaz'a ramke klubowa :cool:

mamy nadzieje, ze sie trzyma :tongue:

trzyma sie trzyma...jest git :grin: teraz czekam na druga :grin:

bedzie i druga ... jak nie zapomne .... :wink:

p.s fajny spocik ...

Opublikowano

Teraz już wiem że mam A4 po gruntownym tuningu - "A8 look" :grin:

Kurde nie udało mi się żadnego punto ani ścigacza iobjechać w drodze powrotnej, zawsze jakiś francuz stał przedemną na światłach....

:grin: :grin:

A wogóle z Torwaru do Mńska maz wróciłem w 25 minut hyhyhyhyhy :grin:, autobus jedzie około 65 minut ale z Grochowskiej hyhyhyhhyy

Opublikowano
bedzie i druga ... jak nie zapomne

tylko pewnie za pól roku jak sie pojawisz na spocie :cheesy:

p.s fajny spocik

bo my to generalnie jestesmy fajni :grin:

Opublikowano

Zapraszam na grilla w piątek - start od 19 - polarki, offy, przywieźcie.

Tylko się nie spijcie za bardzo i poróbcie koniecznie fotki :grin:

Opublikowano

A wogóle z Torwaru do Mńska maz wróciłem w 25 minut hyhyhyhyhy :grin:, autobus jedzie około 65 minut ale z Grochowskiej hyhyhyhhyy

To co ty stary przez katowice jechałeś ?

Opublikowano

Panie i Panowie 7-8 lipca bede w Warszawie na szkoleniu z pracy, czy bedzie ktos taki i z mila checia sie ze mna spotka, tylko pytam powaznie zeby potem nie bylo ze sobota wieczor i wszyscy nie teges juz beda... :grin:

nie ukrywam bede wolna dopiero wieczorem, blizej wyjazdu podam konkretne dane gdzie dokladnie bede, jaki hotel i ulica :grin:

Opublikowano

Korki były..... :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.