Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmienilem - a wlasciwie zmodyfikowalem rodzaj dzialalnosci, wiec na cegly nie ma juz szans.... badz co badz cos dla Ciebie by sie zawsze znalazlo :quattro:

Juz masz pewne 2 etaty, to gdzie Ty chlopie chcesz jechac :bicz: niektorzy rok nie moga znalesc pracy, a Ty gardzicz :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ewentualnie mógłbyś u mnie w biurze parzyć kawę ale chyba miniówki nie założysz .... ale coś by się znalazło

Opublikowano

Spoko Horneciak odezwę się z mgrem to i więcej $$$ sypniesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spoko Horneciak odezwę się z mgrem to i więcej $$$ sypniesz :polew: :polew: :polew:

Mam ludzi bez mgr i lepiej sobie radzą niż ci co byli z mgr .... ale jak coś szukasz to wal śmiało tylko prosil podaj to postaram Cię gdzieś wrzucić, w końcu poznało się trochę ludzi

Opublikowano
:afro: :afro: :afro: ale nie martw się, będe na sieci codziennie, bede w kontakcie :tongue: przywiozę ci prezent :polew: :polew: :a4fan::quattro:
Opublikowano

:afro: :afro: :afro: ale nie martw się, będe na sieci codziennie, bede w kontakcie :tongue: przywiozę ci prezent :polew: :polew: :a4fan::quattro:

Podpinam się pod Kichola :D:bicz:

Opublikowano

wow!! ale fajowsko :afro:

S4 sleepera? :grin: :grin: :grin:

juz strona 501, to moge spytac o rzecz niewygodna - jak klekot Adasia :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

Spoko, to może jak cały karton kupie... :wink:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 00:32 _________________________________________________jutro przyjeżdza tjuner do wawy - nie wiem tylko jak z astmą :wink:

Opublikowano

Spoko, to może jak cały karton kupie... :wink:

a wiesz, ze nie glupio myslisz?? :evil:

Opublikowano
:afro: jarasz?? pytam o papierosy :tongue::wink::polew:
Opublikowano

"okazjonalnie" :polew:

Opublikowano

K@#$#!!! wiem,że to nie tu miejce na takie zwierzenia, ale jebie jestem wku!!!! Rozpiąłem kompa i kilka wtyczek pod nim, zpiąłęm spowrotem i.... nie odpala. Kreci ale nie pali sku... jeden!!!

No i na uj tam żeś grzebał :D Norbi byliśmy w TVNTurbo jak spierdalamy od kamoli hyhyhy

f*ck nie widziałem!!! jaki program??
Opublikowano

f*ck nie widziałem!!! jaki program??

Uwaga Pirat :polew:

Opublikowano

W wawce sa dziki - w krakowie tylko wariaci :polew: zapraszamy serdecznie :grin:

To biorąc pod uwagę, że jestem z Tarnowa (dla niezorientowanych-Małopolska, zaraz koło grodu Kraka :tongue:), a mieszkam w Wawce, to jestem dzikim wariatem :grin:

Lukas jesteś jedyna osobą, której powierzyłbym Q

Oooooojjj, na Twoim miejscu nie ulegałbym pozorom-cicha woda brzegi rwie.

Hugo. Bój Ty się Boga. 5:46???!!! :shocked: :shocked: :shocked:

Ja się czasem nie kładę jeszcze o tej porze. No, jestem pod wrażeniem.

Opublikowano

Hugo. Bój Ty się Boga. 5:46???!!! :shocked: :shocked: :shocked:

Ja się czasem nie kładę jeszcze o tej porze. No, jestem pod wrażeniem.

Cóż zrobić , takie życie admina.O 2 palulu a o 6 pobudka :polew:

Opublikowano

Ja pikolę, to nie Hugo (choć on tez twardziel) tylko Norbi. :shocked: :shocked: :shocked:

Norbi, o wszystko bym Cie podejrzewał :polew:

Panowie. Mój wielki szacuneczek. Dobrowolnie nigdy by mi się coś takiego nie udało.

Oficjalnie protestuję. Kto mnie wpisał jako pleban??? No przecież niektórzy nie wiedzą o kogo chodzi. I bez tego angela nie poznała mnie na spocie jak w garniaku podjechałem :polew: :polew: :polew: (poznaliśmy się jak byłem w bardziej sportowym odzieniu)Aaaaaa!!! Załapałem!!! Chcieliście obniżyć moje szanse w głosowaniu. Oż Manipulatorzy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu trochę kombinacji i głosiki mogą zniknąć hahaha zobacz u mnie 0 i tak ma zostać :bicz: :bicz:

Opublikowano

oj Panowie ....

po co ta ankieta ... :rolleyes:

przeciez doskonale wiadomo ze Angela doskonale sama da sobie rade ....

i predzej Wam jest potrzebna opieka niz jej .... :polew: :polew: :polew:

p.s tylko nie bijcie :wink:

Opublikowano

Spanky, przecież nie jest ważne jak przeczytasz, czy:

"Komu przekazać opiekę...", czy też

"Kogo weźmie pod opiekę..."

sens ten sam, a cała reszta to szumy informacyjne :polew:

Opublikowano

Spanky, przecież nie jest ważne jak przeczytasz, czy:

"Komu przekazać opiekę...", czy też

"Kogo weźmie pod opiekę..."

sens ten sam, a cała reszta to szumy informacyjne :polew:

musze sie napic .....

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.