Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze sie napic ..... [/i]

Zazdroszczę Ci. U mnie za picie w pracy wywalają z roboty :polew:.

Wiem, ze powino iść do strefy śmiechu, ale nie mogłem się powstrzymać:

Sposób na nieudany dzień w pracy

Jeżeli miałeś nieudany dzień i wydaje Ci się, że nienawidzisz swojej pracy, spróbuj tego:

1 - W drodze powrotnej do domu zatrzymaj się w pobliżu apteki. Wejdź do środka i zainteresuj się termometrami na składzie.

2 - Kup rektalny (analny) termometr firmy Johnson & Johnson. Ważne jest byś się nie pomylił - musisz kupić termometr tylko firmy Johnson & Johnson!

3 - Kiedy przyjdziesz do domu - zamknij drzwi na klucz. Zasuń zasłony i wyłącz telefon, żeby nikt ci nie przeszkadzał w terapii.

4 - Ubierz się w ulubioną odzież - na przykład w dres Adidasa albo kostium od Versace i połóż się swobodnie na łóżku.

5 - Otwórz opakowanie i wyjmij termometr. Ostrożnie odłóż termometr na stolik nocny tak, by się nie zbił.

6 - Wyciągnij instrukcję obsługi termometru i przeczytaj ją. Zwróć szczególną uwagę na akapit na samym dole strony pisany drobnym maczkiem:

"Każdy rektalny (analny) termometr wyprodukowany w firmie Johnson & Johnson, podlega indywidualnej kontroli."

7 - Teraz zamknij oczy i powtórz cicho w myśli pięćdziesiąt razy:

"Jaki jestem szczęśliwy, że nie pracuję w dziale kontroli jakości firmy Johnson & Johnson!"

Polewam do tej pory i oczywiście jestem szczęśliwy. :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podjadę dziś moim dzikim smokiem......

:grin: :grin:

Opublikowano

no dobra przyznawać się kto oddał na mnie głos zamiast na pozycję "Poziek nigdzie nie jedzie" !!! :bicz: :bicz: :bicz: narazie proszę później zacznę się dowiadywać !!

Opublikowano

dla malo zorientowanych dzisiaj SPOT o 19

musze sie napic

jest okazja pozegnanie Pozka cześć 4 :cheesy:

Opublikowano
musze sie napic

jest okazja pozegnanie Pozka cześć 4 :cheesy:

dobrze ze nie wyjezdza za miesiac bo wtedy było by duze prwdopodobienstwo uczestnictwa w czesci XX ... a moze i nawet XXX ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Norbi była mała zajawka w raporcie turbo.

Jezuuu aby do piątku hyhy.... pożegnanie Poźka .... ostatnie starcie hyhyhyhy

Opublikowano

Norbi była mała zajawka w raporcie turbo.

Jezuuu aby do piątku hyhy.... pożegnanie Poźka .... ostatnie starcie hyhyhyhy

dzień sądu ostatecznego

Opublikowano

Hello

Ale dzisiaj trzeba bedzie stanac w innym miejscu niz tydzien temu. Nie chce spedzic 1.5h w myjni zeby doczyscic ten syf spadajacy z lipy :grin:

Opublikowano

Hello

Ale dzisiaj trzeba bedzie stanac w innym miejscu niz tydzien temu. Nie chce spedzic 1.5h w myjni zeby doczyscic ten syf spadajacy z lipy :grin:

Nie stawaj pod lipą :)

Opublikowano

Sam tam stanales kolo mnie:)

Opublikowano

Mam ludzi bez mgr i lepiej sobie radzą niż ci co byli z mgr .... ale jak coś szukasz to wal śmiało tylko prosil podaj to postaram Cię gdzieś wrzucić, w końcu poznało się trochę ludzi

Ja będę szukał teraz nowego zajęcia - może masz coś na oku dla mgr inż po polibudzie ????? :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Mam ludzi bez mgr i lepiej sobie radzą niż ci co byli z mgr .... ale jak coś szukasz to wal śmiało tylko prosil podaj to postaram Cię gdzieś wrzucić, w końcu poznało się trochę ludzi

Ja będę szukał teraz nowego zajęcia - może masz coś na oku dla mgr inż po polibudzie ????? :grin: :grin: :grin: :grin:

dawaj cv na maila albo napisz na pw `

Opublikowano

Hornet może jakaś małą agencje pracy otworzysz ?? :polew: :polew: :wink:

Opublikowano

dawaj cv na maila albo napisz na pw `

Zagaimy na spociku dzisiaj.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 10:42 _________________________________________________

Hornet może jakaś małą agencje pracy otworzysz ?? :polew: :polew: :wink:

A nie lepiej zebrać się w klubie i otworzyć jakąś spółkę ? :polew: :polew:

Opublikowano

Od której dzisiaj jest ekipa na Torwarze ?

Opublikowano
małą agencje pracy

nie do konca musi byc pracy :polew:

Opublikowano

Luuukassssssss :polew: :polew: :polew: :polew: :bicz: ty mały, "lekki" dziku !! [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 10:48 [hr

Opublikowano

Od której dzisiaj jest ekipa na Torwarze ?

Zwyczajowo od 19,00 :grin:

Opublikowano

Spoko, dziś przyjadę, w końcu wykombnowałem wolny czas :grin:

Opublikowano

Hello

Ale dzisiaj trzeba bedzie stanac w innym miejscu niz tydzien temu. Nie chce spedzic 1.5h w myjni zeby doczyscic ten syf spadajacy z lipy :grin:

nie panikuj, tak źle nie było, popatrz na to cudo koreańskiej inżynierii jak fartownie zaparkowało:

a5c49994679283f6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.