Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no nareszcie jakies ladne emoty

pikne :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra cwaniaki :> mam ważny komunikat

Kto wie ile kosztuje lot balonem "allegro.pl" ktory od 3 dni lata nad moim niebem i gdzie mozna wsiasc do niego :evil:

Opublikowano

a ten to od czego

Bo kolejność wydarzeń jest taka:

:foch::thumbup::foch::P:foch::slina:

Kto wie ile kosztuje lot balonem "allegro.pl" ktory od 3 dni lata nad moim niebem i gdzie mozna wsiasc do niego :evil:

Siadasz na katapultę (musisz takową znaleźć) i ... jak trafisz w balon, to lot w kierunku ziemi jest za darmoszkę.

(...)

:polew:

Opublikowano
Hornet, dzięki za zaproszenie

ach ten nasz Hornecik kobiciarz z niego :D

jak trafisz w balon

jestem ciekaw ile juz osob oddalo strzaly w jego kierunku :>

Poziu pamiętaj że podpięcie VAG-a

oj cos czuje ze jak cie Poz zvaguje to wcale nie bedzie ci auto jezdzilo :D

Opublikowano

Dobra cwaniaki :> mam ważny komunikat

Kto wie ile kosztuje lot balonem "allegro.pl" ktory od 3 dni lata nad moim niebem i gdzie mozna wsiasc do niego :evil:

Lukas przestań pić te wynalazki!!!! to jest balon meteorologiczny :D

Opublikowano
Lukas przestań pić te wynalazki

przeciez ja nie pije tylko spozywam :D ostatnio mi oniak kupil czekoladki ale ze mialem zasiasc za sterami B7 to dopiero mi dal jak skonczylem jazde :polew: ale i tak stwierdzil ze na trzezwo jak latam to ma leki :thumbup:

Opublikowano

przeciez ja nie pije tylko spozywam :D ostatnio mi oniak kupil czekoladki ale ze mialem zasiasc za sterami B7 to dopiero mi dal jak skonczylem jazde :polew: ale i tak stwierdzil ze na trzezwo jak latam to ma leki :thumbup:

A co tak strasznie jeździsz ????? :naughty: :naughty:

Chyba oniak przesadza :polew: :polew:

Opublikowano

Sie bedzie jutro działo :slina: . Oniak białej nie tykam :naughty:

Opublikowano

No jak to ? No bez jaj krowa na głowe jeszcze nikomu nie zaszkodziła. :afro:

Opublikowano

Lukas - Ty Prosiaczku :bicz2:

Opublikowano

No jak to ? No bez jaj krowa na głowe jeszcze nikomu nie zaszkodziła. :afro:

No może pól jałóweczki :naughty:
Opublikowano
No może pól jałóweczki

Norbi jak cos to bede ci oszczednie polewal wiem ze masz slaba glowe :>

Opublikowano
No może pól jałóweczki

Norbi jak cos to bede ci oszczednie polewal wiem ze masz slaba glowe :>

wogóle nie mam :evil:
Opublikowano

Widze ze specjalnie na piatek zostal dograny nowy emot :drunk::drunk::drunk: oraz :decayed: a to juz na koniec :dance::dance::dance: a na powrot i ranek :sick3:

:polew:

Opublikowano

Mam wielkie pytanko : jutro zawoże na lotnisko tanich lini Wizz air moją bratówkę, smolot odlatuje z tzw. Etiuda Terminal, czy to jest gdzieś zaraz obok okęcia,????? pilnie prosze o odpowiedź

Opublikowano

z czego co mi sie wydaje to kiedys bylo to w starym lotnisku czyli na lewo od nowego (zaraz obok) poprawcie mnie jak sie myle :hi:

Opublikowano

marcin j o ktorej lecisz do WWA? :evil:

Opublikowano

marcin j[/color][/b] o ktorej lecisz do WWA?

O 3 w nocy, a co ty tez lecisz do wwa?

Opublikowano

3 dzis?? czy czecia jutro? :disgust:

Opublikowano

z czego co mi sie wydaje to kiedys bylo to w starym lotnisku czyli na lewo od nowego (zaraz obok) poprawcie mnie jak sie myle :hi:

Dzieki Lukas , ale jeżeli ktoś wie na 100% czy jest tak jak Lukas mówi to niech pisze posta, please!!![br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 22:12 _________________________________________________

3 dzis?? czy czecia jutro? :disgust:

Za 5 godz, o tak bedzie jasniej, a ty jak lecisz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.