Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w niedziele jedziemy kolo poludnia

Cynka dajcie i polecimy :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś tak ostatni czas :thumbdown:.

Wczoraj u mnie na parterze otworzyli nowy lanserski klubik - nap*erdalali do 5 rano.

Niezła przyszłość się rysuje przede mną :slina:

Dzisiaj się spóźniam-musze obskoczyć jeszcze slużbową imprę. Piję dopiero od przyjazdu do poźka (proszę zabukować jeden kieliszek z kolekcji dziadka). Dziś na ponuro.

Emoty bomba. Dla mnie św trójca to :decayed::slina::shocked:

Opublikowano

w niedziele jedziemy kolo poludnia

Cynka dajcie i polecimy :)

zepelinem ALLEGRO.PL ? :thumbup:

Opublikowano

w niedziele jedziemy kolo poludnia

Cynka dajcie i polecimy :)

zepelinem ALLEGRO.PL ? :thumbup:

Lukas jak naprawdę chcesz polatać do zapraszam do mojej mieściny, rozmawiałem z kumplem i już zaczęli loty szybowcowe :)

Wiciu kielonka postaramy się zarezerwować ale coś myslę że zastwa będzie za mała ponieważ wiary dzisiaj będzie więcej :drunk:

Opublikowano

dokladnie chyba trzeba bedzie sie zaopatrzyc w swoje szkla bo Poz bedzie musial pozyczac od calego nadarzyna :D

Opublikowano

dokladnie chyba trzeba bedzie sie zaopatrzyc w swoje szkla bo Poz bedzie musial pozyczac od calego nadarzyna :D

Jak mi się uda to podskocze do znajomej do knajpy i załatwię .... i tak do odioru szkło

Opublikowano

Lukas - jaki masz ladny podpisik... zmien tylko na "XXV IMPREZA POŻEGNALNA POZIA 15.06.07r" :polew:

Opublikowano

Mowisz i masz :notworthy:

Jak mi się uda to podskocze do znajomej do knajpy i załatwię

ale juz nie bedzie raczej co zwracac :D

Opublikowano

Dziewczynki. A prezenty pożegnalne już macie?

Pytanie oczywiście retoryczne-nie należy odpowiadać, tylko zacząć kombinować :wallbash:

A tak by the way. Ktoś sprawdził ten jego bilet? :decayed:

Opublikowano

Ja tak myśle że mu ten bilet spalimy po krowie hyhyhy

Opublikowano

Ja tak myśle że mu ten bilet spalimy po krowie hyhyhy

:dance: :dance:

Lukas - nie trzeba będzie zwracać :naughty:

Opublikowano
A tak by the way. Ktoś sprawdził ten jego bilet

ja cos czuje ze ktos nas w balona (nie tego z allegro.pl) robi

Pozkowi pewnie sie nie chce trawy kosic to zaprosi niby na pozegnanie a my mu trawe wydepczemy :D

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: sprytne, sprytne

Opublikowano

bilet jest elektro wiec nie ma papierka :przebiegly:

Trawy nie skosiłem...wczoraj się z kuimplami z wydziału na impreze wybrałem i dzisiaj...ledwo chodze.... :bicz3:

Opublikowano
bilet jest elektro wiec nie ma papierka

wiedzialem ze tak napiszesz ale w takim razie spalimy ci kompa :polew:

Trawy nie skosiłem

no jak to goscie z calej POLSKI jada a ty miejsca nie przygotowałes :shocked:

Opublikowano

jestem wciąz pod wpływem - nie będę kierował nawet kosiarką :decayed:;)

Opublikowano

w takim razie spalimy ci kompa

I buty :decayed:

Opublikowano

Wit zabierz pantofelki :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

ze beda :dance: :dance: :dance: to ja wiem ale bez przesady trawa po kolana to jak tam w pantofelkach :dance::D

Opublikowano

Będzie zabawa w chowanego. A kto zostanie znaleziony będzie robił :foch:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 15:33:42_________________________________________________Ja się nie bawię. :decayed:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 15:34:10_________________________________________________Ale popatrzę :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 15:34:25_________________________________________________Dziś mi się wyjątkowo pie*doli, ale wku*wiony jestem jak sam sku*wysyn, ku*wa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.