Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szwagier

...za późno :polew: :polew:

co się odwlecze :wink4::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szwagier

...za późno :polew: :polew:

Ugotowałeś mamie obiad ..gołębie wypuszczone ? :naughty:

To teraz możesz z radości puknąć w jajo na pół gwizdka przy pamięciówce z ogólniaka :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich,

poszukuje elektryka do audi co wymienił by mi licznik z 1/2 fis na pełny fis (z podłączeniem komputera) i zamontował tempomat. Prosiłbym o pomoc bo poszukuje juz kogoś takiego dobre poł roku i d*pa niektórzy się biorą ale praktycznie nic nie zrobią. Jeżeli wtorkowe spoty warszawskie są jeszcze aktualne to może bym przyjechał do was na spocik i z kimś bym się dogadał. bardzo proszę o jakieś namiary na porządnego majstra w tym temacie.

Opublikowano

buniek_84 jak masz auto jak w profilu to tempomat mogę CI dość szybko i sprawnie zamontować :good:

aaa fisa też mogę Ci zamontować, tyle że ze zgraniem immo będzie problem

Opublikowano

buniek_84 jak masz auto jak w profilu to tempomat mogę CI dość szybko i sprawnie zamontować :good:

nie było S4 w dieslu na napędem FWD :naughty:

Opublikowano

buniek_84 jak masz auto jak w profilu to tempomat mogę CI dość szybko i sprawnie zamontować :good:

nie było S4 w dieslu na napędem FWD :naughty:

czepiasz się szczegółów :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: witam z rana

Opublikowano

Szok..jedna/ dwie strony na dzień :doh1: :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: ej który to?

Fail Compilation Nr 4

miał naklejkę? :decayed::kox::polew: :polew:

Opublikowano

Znowu gadacie o samochodach :thumbdown::decayed:

jakaś giejnia.... :decayed:

Aaaa sorryyyyyyy

Tak jakby temat sie wyjaśnił.Nie dupsko padło a półkurwie ukręciłem. Dobrze bo taniej :)

Opublikowano

siema dziewczeta :hi:

Szok..jedna/ dwie strony na dzień :doh1: :decayed:

Dawidka nie było to sie opierdalacie.

Poziomka co sie stao ??? masz kropki częściej ode mnie :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: ej który to?

miał naklejkę? :decayed::kox::polew: :polew:

Oniak.. :kox:

Opublikowano

Witam wszystkich,

poszukuje elektryka do audi co wymienił by mi licznik z 1/2 fis na pełny fis (z podłączeniem komputera) i zamontował tempomat. Prosiłbym o pomoc bo poszukuje juz kogoś takiego dobre poł roku i pupa niektórzy się biorą ale praktycznie nic nie zrobią. Jeżeli wtorkowe spoty warszawskie są jeszcze aktualne to może bym przyjechał do was na spocik i z kimś bym się dogadał. bardzo proszę o jakieś namiary na porządnego majstra w tym temacie.

a moze ktoś zna jakiegoś wachowca w tym temacie w warszawie???

Opublikowano

Witam wszystkich,

poszukuje elektryka do audi co wymienił by mi licznik z 1/2 fis na pełny fis (z podłączeniem komputera) i zamontował tempomat. Prosiłbym o pomoc bo poszukuje juz kogoś takiego dobre poł roku i pupa niektórzy się biorą ale praktycznie nic nie zrobią. Jeżeli wtorkowe spoty warszawskie są jeszcze aktualne to może bym przyjechał do was na spocik i z kimś bym się dogadał. bardzo proszę o jakieś namiary na porządnego majstra w tym temacie.

a moze ktoś zna jakiegoś wachowca w tym temacie w warszawie???

Krzyniek napisał, że Ci to zrobi..

- nie wiem czy ktoś ogrania "fachowca", bo na fachowców jest deficyt, a przeważnie takie rzeczy robimy na własną rękę. Ktoś ma dobrego elektryka, ale na pewno przeczyta twój post, więc jeśli się nada to Ci pewnie wklei namiary.

Opublikowano

:polew: :polew: ej który to?

miał naklejkę? :decayed::kox::polew: :polew:

Oniak.. :kox:

:polew: :polew: ej który to?

......

miał naklejkę? :decayed::kox::polew: :polew:

filmik był i to że to Oniak też już pisali :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 08:37_________________________________________________a w ogóle to bry :hi:
Opublikowano

:tongue4: Nie czytałem wszystkich wypocin.. [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 08:46_________________________________________________

a w ogóle to bry :hi:

Yoł :afro:

Opublikowano

Witam wszystkich,

poszukuje elektryka do audi co wymienił by mi licznik z 1/2 fis na pełny fis (z podłączeniem komputera) i zamontował tempomat. Prosiłbym o pomoc bo poszukuje juz kogoś takiego dobre poł roku i pupa niektórzy się biorą ale praktycznie nic nie zrobią. Jeżeli wtorkowe spoty warszawskie są jeszcze aktualne to może bym przyjechał do was na spocik i z kimś bym się dogadał. bardzo proszę o jakieś namiary na porządnego majstra w tym temacie.

a moze ktoś zna jakiegoś wachowca w tym temacie w warszawie???

ja mam - namiar na PW podam

Opublikowano

:tongue4: Nie czytałem wszystkich wypocin.. [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 08:46_________________________________________________

a w ogóle to bry :hi:

ja tyż :decayed: ale filmik rzucił się w oczy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.