Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

2 promile... :embarrassed:

świętujesz bracie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba już kończę :tongue4:

Cś mnie zaczyna mulic

Opublikowano

siema cipeczki :hi:

gdzie jedziemy się poślizgać? nie chce mi się w domu siedzieć...

Chętnie się przyłączę na jakieś ślizganko... jak można klekotami :polew:

Opublikowano

a u mnie sypie :tongue4: wie ktos moze gdzie w sprinterze sie calkowicie wylacza ESP?

Opublikowano

bezpiecznik :naughty:

Opublikowano

ale ktory??

Opublikowano

uważaj z bezpiecznikami. w zeszlą zime u kumpla ojca w S-klasie wyjelismy bezpiecznik od ESP/ABS i wracaliśmy na lawecie bo coś się z komputerem skrzaczyło. Nie wiem czy w sprinterze tez tak jest ale miej to na uwadze.

To kto jeszcze chętny się gdzies ustawić?

Opublikowano

To kto jeszcze chętny się gdzies ustawić?

A gdzie chcesz jechać ? :wink4:

Opublikowano

To kto jeszcze chętny się gdzies ustawić?

A gdzie chcesz jechać ? :wink4:

Szczerze mówiąc to mi bez różnicy, chce się gdziekolwiek z domu ruszyć. masz jakieś propozycje? Może bronisze? albo M1/IKEA ?

Opublikowano

Szczerze mówiąc to mi bez różnicy, chce się gdziekolwiek z domu ruszyć. masz jakieś propozycje? Może bronisze? albo M1/IKEA ?

Teraz M1/IKEA to będzie pełno ludzi także odpada.

Na Broniszach pewnie podobnie o tej godzinie - wczoraj o 10 rano nie było żywej duszy :naughty: :naughty: :naughty:

Może wieczorem jakoś się ustawimy ?

Opublikowano

czyli o ktorej?

a teraz idzie ktos gdziekolwiek? nudzi mi sie w domu jak cholera, chyba za szybko wytrzeźwiałem :P

Opublikowano

czyli o ktorej?

Nie wcześniej pewnie niż jakaś 22 :tongue4:

Opublikowano

to bedziemy w kontakcie. zadzwon do mnie jakos wieczorem, bo maja do mnie wpasc ludzie ale nie chce mi sie pic wiec pewnie wpakujemy sie w auto i pojedziemy :decayed:

Opublikowano

Moje dziewczyny były w Dzienniku Wschodnim :)

imgvk.jpg

Opublikowano

Moje dziewczyny były w Dzienniku Wschodnim :)

imgvk.jpg

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

kongratulejszyn :good:

A co Amelka mamie na ucho krzyczy ????? :kox:

Opublikowano

A co Amelka mamie na ucho krzyczy ????? :kox:

Na chwile obecną ciężko ją zrozumieć :decayed:

Po jedzonku była i chyba nie przypasiła jej sesja fotograficzna..wolała uskutecznić tryb spania :kox::naughty:

Opublikowano

A co Amelka mamie na ucho krzyczy ????? :kox:

trzymaj krótko starego :kox:
Opublikowano

trzymaj krótko starego :kox:

Bardziej brzmiało jak .. Krzyniek to pussy :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

trzymaj krótko starego :kox:

Bardziej brzmiało jak .. Krzyniek to pussy :naughty: :naughty: :decayed:

tak sobie tłumacz
Opublikowano

siema Kalafiory :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.