Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio do ciebie dzwonilem 2010.01.01 00:01,to zablokowales cala siec i stwierdzilem ze pier...ole juz do ciebie nie dzwonie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj w jankach warunki byly idealne :good:

cieciu nie łaska puścić esa ? :cool1:

o skończyłeś księgować :naughty:

Opublikowano

ostatnio do ciebie dzwonilem 2010.01.01 00:01,to zablokowales cala siec i stwierdzilem ze pier...ole juz do ciebie nie dzwonie :gwizdanie:

:kox:

telepatycznie dotarło do mnie to co chciałeś wtedy powiedzieć :naughty::decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________

o skończyłeś księgować :naughty:

jeszcze :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
:blink::shocked: Poziek wrócił ...żyjesz ????
Opublikowano

:blink::shocked: Poziek wrócił ...żyjesz ????

Tylko dzisiaj :decayed:

od jutra znowu mnie nie ma zaczynam robić za prawdziwego VIPa :tongue4:

Opublikowano

:blink::shocked: Poziek wrócił ...żyjesz ????

Tylko dzisiaj :decayed:

od jutra znowu mnie nie ma zaczynam robić za prawdziwego VIPa :tongue4:

chyba cos ci sie calkiem poj..alo z tym nowym rokiem :polew:

Opublikowano

:blink::shocked: Poziek wrócił ...żyjesz ????

Tylko dzisiaj :decayed:

od jutra znowu mnie nie ma zaczynam robić za prawdziwego VIPa :tongue4:

A ja się udzielam tu i tam żeby mnie widzieli (przygarnołem kropka )

:blink::shocked: Poziek wrócił ...żyjesz ????

Tylko dzisiaj :decayed:

od jutra znowu mnie nie ma zaczynam robić za prawdziwego VIPa :tongue4:

chyba cos ci sie calkiem poj..alo z tym nowym rokiem :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: [br]

Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:06_________________________________________________ edmondo :oklaski: :drunk::drinks: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:09_________________________________________________Dobra wale się na cyce ...dobranoc :hi:

Opublikowano

a ja ogladam las vegas... :kox:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Opublikowano

YRB[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 07:15_________________________________________________http://www.milanos.pl/film.php?cat=11&id=70909

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bry :hi:

na koniec pierwszego filmiku pojawiają się jakieś galerianki :gwizdanie:

nie ma się co śmiać a komentarze pod filmikami :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Opublikowano


Opublikowano

Było :tongue4:

Było, Było :tongue4:

Opublikowano

Było :tongue4:

Było, Było :tongue4:

i myślisz że moda za to dostaniesz? :polew: :polew:

Opublikowano

Było :tongue4:

Było, Było :tongue4:

i myślisz że moda za to dostaniesz? :polew: :polew:

A zrób to samo w Technicznym to dostaniesz Ty. Ale kropka :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.