Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby było z 6 chłopa to by to pchnęli i nie trzeba subaryny. Ale filmik robi kariere w sieci :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziala dziala, pewnie Ci zablokowali w robocie :kox:

Opublikowano

działa Wam jutub ?

bez problemu

Opublikowano

działa Wam jutub ?

A nie pomyliło Ci się z rettubem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

działa Wam jutub ?

A nie pomyliło Ci się z rettubem :naughty: :naughty: :naughty:

a może rattubem :decayed:

Opublikowano

tez juz mam. :) A rattube zawsze działa :good:

a w robocie mnie nie ma bo symuluje chorobe i mam wolne ten tydzien :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kuszace te Janki dzis... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

k**wa gdzie ten spot dziś !!!!!!!!!!!!

Opublikowano

ARKADIA

Opublikowano

Dawaj Fly ,będę z Zolwiem koło 20 :)

Opublikowano

No jo bede, po dluuuuuuuugiej przerwie :kox:

Opublikowano

Może jakiś zieleniec usunąć Ankietę z Pruszkowskich ?

Już nudzi.. :decayed:

Opublikowano

Nie da sie :polew:

Opublikowano

siema elo :hi:

NIe marudzcie ze Janki tak daleko. Po co Wam auta? żeby stały pod domem a najdalsza podróż to max 3 km w miescie?

Pod M1 nie ma sensu jechać bo warunki kiepskie a Janki naprawde rewelacja :good:

stare dziady jestescie :decayed:

stare dziady jestescie :decayed

Tu byłbym ostrożny..bo z jedna osoba może wziąć to do siebie :lol1::decayed::naughty: :naughty:

O karwa :wallbash: znów gadają o mnie ??? :notworthy: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:18_________________________________________________

stare dziady jestescie :decayed

Tu byłbym ostrożny..bo z jedna osoba może wziąć to do siebie :lol1::decayed::naughty: :naughty:

A czekaj czekaj, jak to było? ZBoWiDowiec :P o tego członka akurat się nie martwie :decayed:

:oklaski: KALI :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:20_________________________________________________

bo z jedna osoba może wziąć to do siebie :lol1::decayed::naughty: :naughty:

na bank PIXI :kox:

Moskal mój Panie dzięki :)

Opublikowano

znów gadają o mnie ??? :notworthy

Akurat mówiłem o starym partyzancie Witku.S :decayed::naughty::kox: :kox:, ale jak chcesz to może być i do Ciebie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Widzisz Pixi jaki slawny jestes :naughty:

Widzisz co robi kropek :polew:

znów gadają o mnie ??? :notworthy

Akurat mówiłem o starym partyzancie Witku.S :decayed::naughty::kox: :kox:, ale jak chcesz to może być i do Ciebie :tongue4: :tongue4:

Nie przeszkadza wójek Moskal nazwał mnie zbowid-owiec i mój wiek to razem wzięte swoje robi :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:27_________________________________________________Ragga kiedy ruszacie w przybliżeniu z obszywaniem kierownic itp. rzeczy :mysli: jeśli wiesz :rolleyes:( pytałem wcześniej ale nie odpowiedziałeś ) :wallbash:

Opublikowano

PIXI

..soooon :wink4::naughty:

A co chcesz obszyć ? :wink4:

Uprzedzam pytanie Moskala ...kurtek z frędzlami nie robimy :D

Opublikowano

PIXI

..soooon :wink4::naughty:

A co chcesz obszyć ? :wink4:

Uprzedzam pytanie Moskala ...kurtek z frędzlami nie robimy :D

Kiere ,drążek i ręczny w pikowanej skórze i jeśli można to wkleić znaczek s-line na kiere :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.