Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boberek chyba nie chciałby latać w tęi spowrotem na spot dzisiaj... (arkadia - Janki) :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karwa a ja znowu nie dam rady przyjechac a chetnie bym w wiekszej grupie polatal ;(

Opublikowano

Boberek chyba nie chciałby latać w tęi spowrotem na spot dzisiaj... (arkadia - Janki) :)

Poradzi sobie :) spoko :good:

Karwa a ja znowu nie dam rady przyjechac a chetnie bym w wiekszej grupie polatal ;(

A tobie co znowu :mysli:

Opublikowano

Kiere ,drążek i ręczny w pikowanej skórze i jeśli można to wkleić znaczek s-line na kiere :kox:

To zastanów się w jakiej pikowanej..bo Mamuśka ma dwa rodzaje..dziurki na gęsto..dziurki na rzadko :decayed::D

Opublikowano

Kiere ,drążek i ręczny w pikowanej skórze i jeśli można to wkleić znaczek s-line na kiere :kox:

To zastanów się w jakiej pikowanej..bo Mamuśka ma dwa rodzaje..dziurki na gęsto..dziurki na rzadko :decayed::D

Będziesz miał jakieś wzory ( zdjęcia ) bo nie wiedziałem :doh1: że jest kilka rodzai ... :mysli: czy se jaja robisz ze starego :laghing2:

W sobotę na 90 % będę w Lublinie w szpitalu może bym podjechał i zerknął jak masz wzory :naughty:

Opublikowano

Witam Wszystkich

Jaką trasą zazwyczaj się przemieszczacie podczas Spotu ; Janki-Arkadia?

Pozdr

P

Opublikowano

Będziesz miał jakieś wzory ( zdjęcia ) bo nie wiedziałem :doh1: że jest kilka rodzai ... :mysli: czy se jaja robisz ze starego :laghing2:

W sobotę na 90 % będę w Lublinie w szpitalu może bym podjechał i zerknął jak masz wzory :naughty:

No Mother ma już zamówione skórki.. :wink4: Teraz jeszcze czeka na parę paczek i może robić testa na jednej fajerze..co i jak pokaże na fotach :wink4:

Jest taka bardziej pikowana i mniej..zrobię Ci foto :)

A po cosz Ty jedziesz do szpitala ? Ja w sobotę będę na 80 % poza domem ..muszę jechać do Rodzyna Podlaskiego :wallbash:

Opublikowano

Witam Wszystkich

Jaką trasą zazwyczaj się przemieszczacie podczas Spotu ; Janki-Arkadia?

Pozdr

P

tu nie ma nic zazwyczaj bo to spontan:) heh i ja bym się zabrał :gwizdanie: :gwizdanie:ale muszę oszczedzać na paliwie bo w czwartek znów w góry :decayed: :decayed: może komuś oscypka przywieź albo baranią skórę :polew: :polew:

Opublikowano

albo baranią skórę :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hyhy ,ku***a , wielkiego baraniego napleta :polew: ewentualnie moszne , będe miał na nogi przed kominek , hyhyhy

Opublikowano

znów gadają o mnie ??? :notworthy

Akurat mówiłem o starym partyzancie Witku.S :decayed::naughty::kox: :kox:, ale jak chcesz to może być i do Ciebie :tongue4: :tongue4:

Chcielibyście przedszkolaki :kox:

Opublikowano

hyhy ,ku***a , wielkiego baraniego napleta :polew: ewentualnie moszne , będe miał na nogi przed kominek , hyhyhy

`

Uważaj bo przypadnie Ci barani...oscypek :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapowiadali w tiwi ze maja byc jakies mega sniezyce :)

pozyjemy zobaczymy :)

Opublikowano

zapowiadali w tiwi ze maja byc jakies mega sniezyce :)

pozyjemy zobaczymy :)

oby nie w czwartek w nocy i w niedziele popołudniu :polew: :polew: :polew: bo przecież niunia nie skuter śnieżny :polew: :polew:

Opublikowano

Góral.tz

Góral..jaka będzie pogoda w Lutym ? :naughty::decayed:

Opublikowano

Góral.tz

Góral..jaka będzie pogoda w Lutym ? :naughty::decayed:

idzie miesiąc luty,

ragaaman podkuj buty :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pod Ikeą kox , placyk piękny , ale oczywiście pały musiały przyjechać :kox:

Opublikowano

faktycznie miejscówka :kox:

a KALI ma wpierdól bo miało nie byc MO :)

nawet chemik policyjnym bmw bączki robił :decayed:

Opublikowano

Pod Ikeą kox , placyk piękny , ale oczywiście pały musiały przyjechać :kox:

przyjechaly i pojechaly zaraz po was,warunki kox

Opublikowano

Aaa tam paly, wymiekly ta swoja oska... zaczelismy jezdzic i odjechali :kox:

miejscowka bajka, tylko taki mroz, ze malo mi glowa nie odpadla... nastepnym razem biere czopke :kox:

dzieki za spota :good:

btw, chcialem sobie skrocic droge na ursynow przez poleczki, to sie okazalo, ze wirazowa zamknieta :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.