Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

aj em , czego potrzebujesz :naughty: :naughty: :naughty:

6t betonu, adres na pw :wink4::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy włączył ci się syndrom Wicia.Es ?? :kox:

naprawdę nie chcę cie wrzucać do tego samego worka co naszego VIPa seniora więc postaraj się i następnym razem przyjedź :gwizdanie: :kox::polew: :polew: :polew:

nie - właczył mi się syndrom starszej księgowej ... wrzucaj sobie nawet do piaskownicy :cool1:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 11:45_________________________________________________

aj em , czego potrzebujesz :naughty: :naughty: :naughty:

6t betonu, adres na pw :wink4::polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aj em , czego potrzebujesz :naughty: :naughty: :naughty:

6t betonu, adres na pw :wink4::polew:

noł problem :wink4:

Opublikowano

czy włączył ci się syndrom Wicia.Es ?? :kox:

naprawdę nie chcę cie wrzucać do tego samego worka co naszego VIPa seniora więc postaraj się i następnym razem przyjedź :gwizdanie: :kox::polew: :polew: :polew:

nie - właczył mi się syndrom starszej księgowej ...

a to przejebane faktycznie :naughty: :naughty: :tongue4:

Łajdahoł with Wite.esse Club Gangsta Grandpa :kox: :kox:

Opublikowano

czy włączył ci się syndrom Wicia.Es ?? :kox:

naprawdę nie chcę cie wrzucać do tego samego worka co naszego VIPa seniora więc postaraj się i następnym razem przyjedź :gwizdanie: :kox::polew: :polew: :polew:

nie - właczył mi się syndrom starszej księgowej ...

a to przejebane faktycznie :naughty: :naughty: :tongue4:

Łajdahoł with Wite.esse Club Gangsta Grandpa :kox: :kox:

Poziowy - ręce mie opadły ... żenuła

narka

Opublikowano

Sie karwa dzieje :polew:Poziowy Prezes płaci Ci za wyganiqanie ludzi z klubu?? :cool1:

Opublikowano

Poziowy - ręce mie opadły ... żenuła

narka

oj tam, oj tam :decayed:

Opublikowano

Skuteczny bat na piratów już w Warszawie!

Na ulicy Lucerny będzie bezpieczniej. ZDM wprowadził system skutecznie zapobiegający przekraczaniu prędkości. Tym razem nie będą to fotoradary ani progi zwalniające...

e44d30516a564eed3f80651ef99c1145,0,1.jpg

Nowy system jest testowany na ulicy Lucerny. Po wymianie nawierzchni kierowcy w rażący sposób przekraczali tam dozwoloną prędkość. Okoliczni mieszkańcy wystąpili do Zarządu Dróg Miejskich z prośbą o interwencję. Kierowcy, pędząc na złamanie karku praktycznie uniemożliwiali przechodzenie przez ulicę.

Zarząd Dróg Miejskich zamontował system skutecznie zapobiegający przekraczaniu prędkości. Przy ulicy Lucerny postawiono układ powiązanych sygnalizatorów świetlnych oraz detektorów prędkości. W momencie przekroczenia obowiązującego ograniczenia prędkości do 50 km/h sygnalizator wyświetla sygnał czerwony, obligując prowadzącego do zatrzymania pojazdu. W przypadku zwolnienia do 50 km/h sygnał zmieni się na pulsacyjny pomarańczowy i pozwoli na kontynuowanie jazdy.

Elementy systemu regulującego prędkość umieszczono w czterech miejscach - po dwa w obu kierunkach na wysokości ulic Pielęgniarek i Antenowej. Od początku roku trwa kalibracja systemu i oswajanie kierowców z nową organizacją ruchu. Sygnalizatory są zasilane energią słoneczną. Inwestycja poprawiająca bezpieczeństwo kosztowała ok. 90 tysięcy złotych.

Opublikowano
:tongue4: :tongue4: Dobre..
Opublikowano

oglądałem o tym wczoraj w Tv :wink4: podczas filmowania to chyba ze 3 auta pojechały na mocno pomarańczowym :gwizdanie:

Opublikowano

Sie karwa dzieje :polew:Poziowy Prezes płaci Ci za wyganiqanie ludzi z klubu?? :cool1:

nie no izi - nikt mnie nie wygania tylko mam młyn w firmie, zero czasu a ten mi pier***i jakies farmazony ... zły dzień po prostu ... ale dalej lubie tego głąba :decayed:

Opublikowano

Sie karwa dzieje :polew:Poziowy Prezes płaci Ci za wyganiqanie ludzi z klubu?? :cool1:

za ciebie dał 5 zeta :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________

tylko mam młyn w firmie, zero czasu a ten mi pier***i jakies farmazony ... zły dzień po prostu ...

no i wszystko jasne, pierwszy raz trzeba było się wspomagać niebieską, magiczną pigułką i dlatego te nerwy :gwizdanie: :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

no i wszystko jasne, pierwszy raz trzeba było się wspomagać niebieską, magiczną pigułką i dlatego te nerwy :gwizdanie: :naughty: :naughty: :decayed:

dokładnie :decayed: za to jak stanął to Poziu otulił go po same migdałki - nie ma to jak młoda doopa :kox:

Opublikowano

no i wszystko jasne, pierwszy raz trzeba było się wspomagać niebieską, magiczną pigułką i dlatego te nerwy :gwizdanie: :naughty: :naughty: :decayed:

dokładnie :decayed: za to jak stanął to Poziu otulił go po same migdałki - nie ma to jak młoda doopa :kox:

cieszę się, że już ci się dzień poprawia :decayed:

Opublikowano

dokładnie :decayed: za to jak stanął to Poziu otulił go po same migdałki - nie ma to jak młoda doopa :kox:

To juz wiem czemu Poziu mial wczoraj taki wyj*bany c**jmorek :decayed::kox:

Opublikowano

no i wszystko jasne, pierwszy raz trzeba było się wspomagać niebieską, magiczną pigułką i dlatego te nerwy :gwizdanie: :naughty: :naughty: :decayed:

dokładnie :decayed: za to jak stanął to Poziu otulił go po same migdałki - nie ma to jak młoda doopa :kox:

cieszę się, że już ci się dzień poprawia :decayed:

i tak masz kopa w marchewke za ten poranny brak szacunku dla emerytów

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 13:06_________________________________________________

dokładnie :decayed: za to jak stanął to Poziu otulił go po same migdałki - nie ma to jak młoda doopa :kox:

To juz wiem czemu Poziu mial wczoraj taki wyj*bany c**jmorek :decayed::kox:

Flay - pokręciłeś wczoraj trochę boków wkońcu ?

Opublikowano

Flay - pokręciłeś wczoraj trochę boków wkońcu ?

Krece boki od nowego roku... wczoraj pierwszy raz w stolicy :kox:

Opublikowano

i tak masz kopa w marchewke za ten poranny brak szacunku dla emerytów

no sorki masz rację, od dzisiaj zacznę Cie traktować jak należy :decayed: ciekawe czy Nosfer też dołączy do Grandpa Club po maju :gwizdanie: :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

i tak masz kopa w marchewke za ten poranny brak szacunku dla emerytów

no sorki masz rację, od dzisiaj zacznę Cie traktować jak należy :decayed: ciekawe czy Nosfer też dołączy do Grandpa Club po maju :gwizdanie: :kox: :kox: :decayed:

Nie zrobię Ci tego :giveheart: .. Kto Cię będzie poniewierał ?

Opublikowano

i tak masz kopa w marchewke za ten poranny brak szacunku dla emerytów

no sorki masz rację, od dzisiaj zacznę Cie traktować jak należy :decayed: ciekawe czy Nosfer też dołączy do Grandpa Club po maju :gwizdanie: :kox: :kox: :decayed:

Nie zrobię Ci tego :giveheart: .. Kto Cię będzie poniewierał ?

:klamie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.