Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

k**wa jak te fiuty jeżdżą po tym śniegu, ja rozumiem że mają ośki tak samo jak rozumiem inwalidów , ale k**wa 20 km/h to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

hyhy wiedziałem :decayed:

wcześniej jak na 22 mam być na Solcu...i boję się wyjechać...chyba nadal korek będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejebane jest... nie ruszam sie do 20... na szczescie mam konsole w pracy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem rok temu zimowe Conti, i powiem wam ze syf jak h*j,zmieniam na jakieś dunlopy.

mam podobne wrazenia... mam ts810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie ten sam syf, testowalem inne i o wiele lepiej ,hamowanie, gaz podobnie ale trzymanie boczne Conti tragedia.Karwa Dunlop w szablexie dopiero na piątek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj mnie przy 15km/h rzuca na osiedlowym rondzie... wk***ia mnie to niemilosiernie.

Ostatnio jechalem kumpla Accordem na sniegu i niby oska, a w zakrety wchodzil jakby tego sniegu nie bylo... szfaaak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z Nokian WR G2. Bardzo dobre opony zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis podczas powrotu do domu latalem na wszystkie strony przy skrecaniu, fakt faktem - slisko w pyte - ale opony nie daja rady.

Typ mnie na swiatlach zatrzymal z pytaniem co to za bryka, ze tak zapitala z miejsca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis podczas powrotu do domu latalem na wszystkie strony przy skrecaniu, fakt faktem - slisko w pyte - ale opony nie daja rady.

Typ mnie na swiatlach zatrzymal z pytaniem co to za bryka, ze tak zapitala z miejsca :polew:

Oj co tam sie przejmujesz oponami dawa na praking korzystać z super warunków. Pod lidlem jak się bawiłem to nawet gośc toyotą rav 4 sie pytał co to za opony z kolcami ze tak samochód żwawo sie porusza na śniegu :polew:

Pomyślał by kto ze rodzinny kombiak daje radę :gwizdanie:

Ravką wymiękł silnikowo a bmw zamin to ruszy to szkoda gadać więc chłopaki zawijają sie szybko nie robią siary szukać innego odludnego parkingu.

:quattro: rządzi

ps. mam stare goog yeary to ostatni ich sezon w dodakku 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quattro quattro bla bla bla :polew: :polew: :polew: :polew: pan w quattro bla bala Bóg :polew: :polew:

jutro w gory śmigam może ktoś podmieni mi na quattro :polew: :polew:

tylko koniecznie kombi bo może kolkov przesyłe załatwi to mu zabiore :polew: :polew:

ps ja mam Dębice i śmiga az miło :polew: :polew: :polew:

i to oska :polew: :polew:a jak bączki kręci :polew: :polew: na wstecznym :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj straty po ślizganku ;( Ale nie moje :decayed:

Octavia Scout została na placu boju - tył zaczął jakoś bokiem jeździć po zaliczeniu krawężnika.

A6 Q jakieś zaliczyło słupek pod Electro Worldem - zderzak i lampa do roboty.

Więcej nie widziałem...

A narodu pod Ikeą/M1 jak na wyprzedaży :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 00:43_________________________________________________I pozdro dla Kolkova (minispocik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie odpuscilem slizganie z uwagi na kulejacego coraz mocniej dwumasa.

Jutro badam dokladnie, czy to on ponosi wine... i wymianka (nieco bolesna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...