Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Octavia Scout została na placu boju - tył zaczął jakoś bokiem jeździć po zaliczeniu krawężnika.

to auto kolegi. Zaliczył bokiem krawężnik i koło prawie bokiem stanęło. Troszke przecholował...

Dzisiaj w Jankach ludzi całkiem sporo ale ciasno nie było. Ja czekając na chłopaków postanowiłem zakręcić kilka bączków wokół 2-uch samochodów stojących prawie na środku parkingu. Koleś wyleciał z lizakiem i chcial mnie zatrzymać bo jak się okazało były to tajniaki i spisywali jakąś celice czy coś takiego. Także niewiedząc zrobiłem szydere z miśków.

Potem troche polataliśmy i do domu.

Jutro znowu jedziemy.

Uwielbiam zime! :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dzisiaj przez psiarnię to nie było frajdy... :gwizdanie:

Jakiemuś pajacowi z lizakiem wyskakującemu z cywilnej fury obryzgałbym tego lizaka śniegiem... :decayed:

Opublikowano

siema panny :hi:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

ale Valeo ma coś w zastępstwie za dwumasa :gwizdanie:

Z tego co ogarniam temat to nie do 2.5TDI. Nawet jeżeli chciałbyś założyć ten komplet przykładowo do AFN`a,

to lepiej kupić sprzęgło do 1Z`ta za 400 zł i dokupić do niego koło zamachowe. Taki zamiennik Valeo kosztuje 1400zł.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dziś pierwszą noc się nie wyspałem :decayed: :decayed:

Córką in da hałs :kox: :kox:

Opublikowano

Dziś pierwszą noc się nie wyspałem :decayed: :decayed:

Córką in da hałs :kox: :kox:

Get used to it :decayed::naughty:

Opublikowano

ale Valeo ma coś w zastępstwie za dwumasa :gwizdanie:

Z tego co ogarniam temat to nie do 2.5TDI. Nawet jeżeli chciałbyś założyć ten komplet przykładowo do AFN`a,

to lepiej kupić sprzęgło do 1Z`ta za 400 zł i dokupić do niego koło zamachowe. Taki zamiennik Valeo kosztuje 1400zł.

Wszystko prawda :wink4:

Bylem dzis na przasnyskiej, dr Grzybek potwierdzil diagnoze... wiec w poniedzialek wymiana kompletu.

Opublikowano

dr Grzybek potwierdzil diagnoze

bo to dobry chłopak jest :decayed:

Opublikowano

dr Grzybek potwierdzil diagnoze

bo to dobry chłopak jest :decayed:

Nawet mi kiedyś przyjechał do domu i coś za free w aucie zrobił :kox: (w ogóle uruchomił/zreanimował :decayed: )

Opublikowano

Tyle już tych dwumasów rozjebałem ale takich efektów jak u ciebie nigdy nie miałem, jak już to wyciągnie to zapytaj co dokładnie sie stało.

Opublikowano

Tyle już tych dwumasów rozjebałem ale takich efektów jak u ciebie nigdy nie miałem, jak już to wyciągnie to zapytaj co dokładnie sie stało.

zobaczymy, powiedzial, ze dwumas przeskoczyl, zaklinowal sie i nie obraca sie co 8 obrotow, czy jakos tak..

Opublikowano

Jak rozbiorą to porób fotki i wrzuć na forum :decayed:

Opublikowano

Pierdolnij dobrze ze sprzęgła to przeskoczy i się naprawi :D

Opublikowano

Jak rozbiorą to porób fotki i wrzuć na forum :decayed:

Ja mam fotę:

f29d290256c07f619d60051a4ce0abc7.jpg

Opublikowano

Pierdolnij dobrze ze sprzęgła to przeskoczy i się naprawi :D

Daj Oniakowi, naprawi na bank :naughty:

Opublikowano

Jeneralnie... mam zakaz upalania na sniegu :disgust::decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 10:39_________________________________________________ahahahahahahahahaha...

kumpel mi napisal, ze dostali lapa do naprawy - od jakiejs laski - z filmem jak ciagnie druta swojemu chlopakowi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeneralnie... mam zakaz upalania na sniegu :disgust::decayed:

Dr Grzybek zabronił? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.