Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Pod Ikeą kox , placyk piękny , ale oczywiście pały musiały przyjechać :kox:

przyjechaly i pojechaly zaraz po was,warunki kox

Siema

Widzę, że mnie dużo omineło :(

Niestety nie mogłem się dziś wyrwać z domu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Będziesz miał jakieś wzory ( zdjęcia ) bo nie wiedziałem :doh1: że jest kilka rodzai ... :mysli: czy se jaja robisz ze starego :laghing2:

W sobotę na 90 % będę w Lublinie w szpitalu może bym podjechał i zerknął jak masz wzory :naughty:

No Mother ma już zamówione skórki.. :wink4: Teraz jeszcze czeka na parę paczek i może robić testa na jednej fajerze..co i jak pokaże na fotach :wink4:

Jest taka bardziej pikowana i mniej..zrobię Ci foto :)

A po cosz Ty jedziesz do szpitala ? Ja w sobotę będę na 80 % poza domem ..muszę jechać do Rodzyna Podlaskiego :wallbash:

Niestety kumpel w szpitalu -przed świętami 22 grudnia miał pod Lublinem wypadek wpadł 40 tonowym zestawem w poślizg ( scyzoryk ) i poszedł do rowu i w pole ... jak go karetka zabierała to miał 25,5 stopnia temperaturę ciała prawie zgon . Przejebane nie rusza nogami i brak czucia w rękach ( kręgosłup nie wytrzymał )...Byliśmy z kumplami pod koniec roku u Niego po pierwszej operacji a teraz wybieramy się bo w środę będzie miał drugą . Facet w moim wieku jedyny żywiciel rodziny i nie wiadomo czy dojdzie do zdrowia ale los mu dał prezent :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy grypie zoladkowej mialem nieco ponizej 35 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było was zobaczyć na moim parkingu :decayed:

Super sobie pośmigaliśmy :naughty: I za***iście że zfajczyłem sobie tylny zderzak :gwizdanie: :naughty:

będzie pretekst do wymiany na ten od 9 z dyfuzorem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mowia, ze tirowcy najbezpieczniejsi na drodze :thumbdown:

ale wiesz dlaczego wpadł w poślizg .....osbówka mu wjechała przed niego gwałtownie i biedny chłopina pierdoln*ł w hamulce żeby go nie zabić .... reszte czytałeś wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było was zobaczyć na moim parkingu :decayed:

przepraszam ale jeszcze raz ci powtorze,calkiem juz cie poje...alo :polew:,twoj parking a za wjazd kase wzialem ja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możliwe jest 25,5 stonia? :shocked:

Zanim ktoś go znalazł i wezwał pomoc to leżał na śmiegu ( wypadł z szoferki boczną szybą) około 40 minut na 16 stopniowym mrozie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj parking a za wjazd kase wzialem ja :gwizdanie:

mówiłeś, że żonka ci kasę zabrała na mikser do kuchni i zbierasz teraz na wyjazd do Bukowiny, to ci oddałem opłaty :decayed:

przyjaciel ze mnie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było was zobaczyć na moim parkingu :decayed:

Super sobie pośmigaliśmy :naughty: I za***iście że zfajczyłem sobie tylny zderzak :gwizdanie: :naughty:

będzie pretekst do wymiany na ten od 9 z dyfuzorem :decayed:

Poziek czy jako ZBOWID-owiec dostanę jakąś zniżkę kombatancką na wjazd na Twój parking :polew:

Michał ale jesteś kot :kox: :kox: :kox: no i te efekty specjalne na naszą cześć :slina::blink::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, to skoro zderzak do wymiany to zabaw sie w Kena Blocka... postawimy Ci kaliego w wozku, a Ty bedziesz go dupka szturchal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj parking a za wjazd kase wzialem ja :gwizdanie:

mówiłeś, że żonka ci kasę zabrała na mikser do kuchni i zbierasz teraz na wyjazd do Bukowiny, to ci oddałem opłaty :decayed:

przyjaciel ze mnie :kox: :kox: :kox:

no,najlepszy,strach ci nie pozwolil monety przytulic :polew:

Fajnie było was zobaczyć na moim parkingu :decayed:

Super sobie pośmigaliśmy :naughty: I za***iście że zfajczyłem sobie tylny zderzak :gwizdanie: :naughty:

będzie pretekst do wymiany na ten od 9 z dyfuzorem :decayed:

Poziek czy jako ZBOWID-owiec dostanę jakąś zniżkę kombatancką na wjazd na Twój parking :polew:

Michał ale jesteś kot :kox: :kox: :kox: no i te efekty z Twojej fify :naughty: :naughty:

o znizke to nie pod ten adres uderzasz,Poziek kasuje tylko za slizgawke w miesiacach letnich :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos ...dostałeś PW :mysli: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:11_________________________________________________

tak też się domyślałem- SZOK!!!

Powiem ci jedno kurest*o bo zanim stracił przytomność (tak mówił słyszał około 5 przejeżdżających samochodów ) i żaden się nie zatrzymał ....dzięki bogu że ktoś się trafił i pomógł i za to chwała ...nie można mu nawet podziękować bo zgłoszenie na policję było anonimowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ale jesteś kot :kox: :kox: :kox: no i te efekty specjalne na naszą cześć :slina::blink::shocked:

pomyślałem sobie: twardzi byli (nie tak jak taka piz*eczka z tarc**jmina co tu dzisiaj już piszczała jak doda przy pierwszym analu) przyjechali szmat drogi to niech mają jakieś fajerwerki :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:18_________________________________________________

Poziu, to skoro zderzak do wymiany to zabaw sie w Kena Blocka... postawimy Ci kaliego w wozku, a Ty bedziesz go dupka szturchal :decayed:

Jak UkaszRY wyrazi zgodę to możemy szarpać :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:19_________________________________________________

no,najlepszy

powtórzysz te słowa jak będziesz latał za cytrynówką na Zlocie a ja będę miał ją u siebie w VIP roomie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ale jesteś kot :kox: :kox: :kox: no i te efekty specjalne na naszą cześć :slina::blink::shocked:

pomyślałem sobie: twardzi byli (nie tak jak taka piz*eczka z tarc**jmina co tu dzisiaj już piszczała jak doda przy pierwszym analu) przyjechali taki szmat drogi to niech mają jakieś fajerwerki :kox: :kox: :kox:

:oklaski: :quattro:no bylo na co popatrzec,marchewy za***iste :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie temat wciągnął że mi stara poszła spać .... a na ręcznym to ja dziś niemrawo już śmigałem z Wami :polew: :polew: :polew: idę zanurzyć ogóra na śpiocha :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie temat wciągnął że mi stara poszła spać .... a na ręcznym to ja dziś niemrawo już śmigałem z Wami :polew: :polew: :polew:

A zapierał się, że NIE NIE NIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja marchew nie widzialem :confused4::cool1:

@PIXI, sk***ysynstwo straszne... taki kraj. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...