Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

001lgch6.th.jpg

hmmmmmm... jakbym skądeś znał ten przód.. :mysli: tylko te reflektory jakieś inne, pewnie quadraxenon :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli odrazu w Promenadzie ... ?

Opublikowano

tak promenada

Opublikowano

Nie ma Lukasa,coby protestować - Od razu Promenada.

Przedostatni poziom. Kto przyjedzie jako pierwszy - wybiera niewiejacy kącik.

Nowi! Zwrócić uwagę na miejscówkę spota.

A tak BTW -widział ktoś oniaka? Jakoś się chłop nie odzywał ostatnio.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 13:32:53_________________________________________________O! Jest Lukas :blink:

Opublikowano

A tak BTW -widział ktoś oniaka? Jakoś się chłop nie odzywał ostatnio.

ostatnio chłopak pochlał.. :drunk: widziałem jak go psy po śmietniku ciągały...
Opublikowano

001lgch6.th.jpg

hmmmmmm... jakbym skądeś znał ten przód.. :mysli: tylko te reflektory jakieś inne, pewnie quadraxenon :polew:

Też to zauważyłem. Aspiracje ku lepszej marce :) Niestety przepaśc technologiczna i jakościowa ogromna :)

Opublikowano

Wiciu ja zawsze jestem

oniak zyje pil caly weekend i zle wyglada :D

Opublikowano

Wiciu ja zawsze jestem

oniak zyje pil caly weekend i zle wyglada :D

widzialem jak jechał samochodem w sobote ... nawet całkiem prosto ... :polew:

Opublikowano

bo za kierownica to calkiem inny czlowiek sie robi :D

Opublikowano

bo za kierownica to calkiem inny czlowiek sie robi :D

dobrz ze nie wypadł z fotela i nie wpadł pod pedały ..... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja będe koło 20.

Kawe mi tam przygotować... 2.5 słodze

Z góry dziekuje hyhy

Opublikowano

Kawe mi tam przygotować... 2.5 słodze

:shocked:

Ty rzeczywiście przesadziłeś z alkoholem.

A do kawusi to mleczko, czy śmietanka?

:decayed:;)

Opublikowano

To już we własnym zakresie :D

Opublikowano
Kawe mi tam przygotować... 2.5 słodze

Adas bedzie to przygotuje smietanke tez zalatwi :D

Opublikowano

Witam

Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować uczynnemu koledze (ONO??), który tydzień temu zrobił update softa oraz zorganizował płytkę do NAVI dla mojej A6.

Jak na razie działa dobrze (Warszawę i okolice, które przetestowałem łapie bez problemu) i mam nadzieję, że tak zostanie.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

Oniak widze ze zarobiles flaszke u kolegi maciejak to jakbys nie mial z kim wypic to dzwon :decayed:

Opublikowano

Oniak widze ze zarobiles flaszke u kolegi maciejak to jakbys nie mial z kim wypic to dzwon :decayed:

Dzwoń do Lukasa, dzwoń. On zamiast pić z Tobą tylko będzie polewał, a potem będziesz wyglądał jak ja u Poźka :polew:

Opublikowano

Oniak zbieraj te flaszki i przywoź do NYC :thumbup::tongue4: mówie Ci tutaj będziesz bił swoje rekordy w piciu :) Klimat morski :polew:

Opublikowano

Norbi no pisz !! Ja stawiam, że civic 1989r :P

Poziu, chłopaki nie było tragedii, tym bardziej,że nie przemknęła jak błyskawica, tylko "troche" szybciej się potuszała ode mnie :wallbash: EM FAJF dodam ,że granatowa. No mówie Wam jak to zapierdalało!!! Na początku myślałem ,że zwykła BM-ka sie zbliża, bo była szaróweczka, a to bydle granatowe i zdeżaka nie mogłem dopatrzeć, ale jak staneliśmy na światłach to skrzela i 4 -rurka ją zdradziła. Tylko jeszcze ciekawy jestem , czy magiczny przycisk M był wciśnięty, czy wyciśnięty :decayed: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 19:00 _________________________________________________Gdzie wszystkie Ogry? jak pojechaliście beze mnie na jakowegoś streeta to ubije!!!! :foch:
Opublikowano

No to po imprezie bylo zimne piwko z lodowki od Wita :th: a i kille furakiem Sebmisa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.