Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D

Zemsta choc leniwa nagnała Cię w moje sidła

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te, te, te :D

NIe rozpędzaj się.

Bo na spocie moze się okazać, że ten co nie pasuje, to jednak "pasuje" i będziesz się zastanawiał dlaczego Ci świeci kontrolka ciśnienia oleju :P :>

Opublikowano

Witek nie krytykuj Horneta bo on wyrezał sobie ponadstandardowe wyposażenie kufra i teraz ma "Audi Skoda de best kufer kox" skrót kodowy "ASK" :decayed:

Hornet ja mam hyba za małe ASK to na spocie pomierzymy i się pomieniamy. :thumbup:

Opublikowano

Witek nie krytykuj Horneta bo on wyrezał sobie ponadstandardowe wyposażenie kufra i teraz ma "Audi Skoda de best kufer kox" skrót kodowy "ASK" :decayed:

Hornet ja mam hyba za małe ASK to na spocie pomierzymy i się pomieniamy. :thumbup:

Spoko nie ma problemu. Dzięki serdeczne jeszcze raz. Tak naprawdę to ta jest duża i może mniejsza będzie lepiej obciskała ale to zobaczymy na spocie.

Bo na spocie moze się okazać, że ten co nie pasuje, to jednak "pasuje" i będziesz się zastanawiał dlaczego Ci świeci kontrolka ciśnienia oleju :P :>

Od mojego czujnika to lepiej z daleka ...

Opublikowano

Chłopy chyba ocipieliśta toż to z krzesła można spaśc. Co sobie o nas porządny Poź pomyśli, jeszcze nie wróci i bedziemy musieli jechać do niego w Oniaka bagażu i kichy mu nastrzelaś w tej amerykanowni. Linka panie Poź już nie bangladzi więc się nie wypowiadam na temat wydechu, ale taki RS4 jak bedzie w amerykanowni za pińć dolary to bier dla mnie też :decayed:

Opublikowano

No widze ze jakis tu maly ruch dzisiaj :decayed: ja to jutro wracam i :drunk::D

Co do wydechu to fajnie mruczy Zółwik :oklaski:

Opublikowano

Ruch maly....ale weekend z ladna pogoda wiec nie ma sie co dziwic :decayed:

Ja juz wrocilam z poludnia......wjazd do Wawy-masakra.....

Aaa Hornet z Twoja kobieta sie mignelam w drodze :)

Opublikowano

Aaa Hornet z Twoja kobieta sie mignelam w drodze :)

Też coś słyszałem..... POdbno ciasno było na drodze...... wyczekałem się za wszelkie czasy ...

Miałem wolny weekend :drunk: :drunk: :dance: :dance:

Opublikowano

a ja dzisiaj lans rowerowy ponad 40 km zrobilismy..ale po obiadzik lepiej smakowal i piwko tez ;)

aha deser, czyli lody u T-zolwia, przed obiadem machnelismy :)

Opublikowano

a ja dzisiaj lans rowerowy ponad 40 km zrobilismy..ale po obiadzik lepiej smakowal i piwko tez ;)

aha deser, czyli lody u T-zolwia, przed obiadem machnelismy :)

Phi, ja dzisiaj trzasnałem prawie stówkę w terenie. W zeszłym sezonie parę razy udało mi się przekroczyć 150km jednego dnia. Ale dużo tłukłem na szosie :)

Opublikowano

Phi, ja dzisiaj trzasnałem prawie stówkę w terenie

podziwiam :notworthy:

az takim zapalencem rowerowym nie jestem ;)

nastepnym razem na spota na bajku podjedz :P

Opublikowano

Phi, ja dzisiaj trzasnałem prawie stówkę w terenie

podziwiam :notworthy:

az takim zapalencem rowerowym nie jestem ;)

nastepnym razem na spota na bajku podjedz :P

Idealnie by bylo pomykac do pracy na rowerze przez korki. Niestety nie mam w biurze prysznica dlatego rowerek tylko w weekendy i podczas urlopu. W zeszlym sezonie to bylo szalenstwo :)

rower1.jpg

Opublikowano

rowerek tylko w weekendy i podczas urlopu.

tu sie zgadzam ;)

fiu fiu widze, ze malik tandety nie wstawia :wink4:

ranny ale gna do przodu :notworthy:

ja rowerowy amator jestem

Opublikowano

Malik przyznaj się, tą krew dorobileś w Photoshop-ie :>

pozdro

buster

Opublikowano
Imolę do Piaseczna

w sumie to tylko tam jezdzimy :th:

tą krew dorobileś w Photoshop-ie

pewnie kleszcz go zaatakowal w tym lesie i taka rana :decayed:

Opublikowano

Na jutrzejszym spocie się małe rezanie szykuje.

SeeeeeeeebMis!!! Będziesz???!!! Daj znać, bo jak ma Cię nie być, to się bym do Ciebie wybrał, coby VAG auto pooglądał. Sprawa dosyć pilna. :)

Opublikowano

Malik przyznaj się, tą krew dorobileś w Photoshop-ie :>

Hehehe.. no tego akurat nie :) Zahaczyłem o skałke w wąwozie kilkaset metrów wyżej. W sumie nic poważnego ale bliznę mam do dzisiaj.

Opublikowano

Na jutrzejszym spocie się małe rezanie szykuje.

Wymiana filterka m.in. :polew: :polew:

SeeeeeeeebMis!!! Będziesz???!!! Daj znać, bo jak ma Cię nie być, to się bym do Ciebie wybrał, coby VAG auto pooglądał. Sprawa dosyć pilna. :)

Jakbym miał laptopa to bym pomógł, bo już się trochę tego rezania w VAGu nauczyłem - dzięki właśnie Sebmisiowi :D :D

Opublikowano

Malik 150 Km to ja na Wigry 3 po pijaku i z kumplem na ramie robiłem hihihi

Opublikowano

Malik 150 Km to ja na Wigry 3 po pijaku i z kumplem na ramie robiłem hihihi

I to jeszcze na doczepionych po bokach 2 kółkach :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.