Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi jak oni by zaczeli rozbierac twoja eSke to musialbys pozniej z miesiac czasu jezdzic na poprawki :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi jak oni by zaczeli rozbierac twoja eSke to musialbys pozniej z miesiac czasu jezdzic na poprawki :decayed:

Miesiąc to oni by się zastanawiali jak zacząć ją składać, a składanie to bym im zajęło z pół roku :D :D

Opublikowano

Dear Wit bedzie GIT :th:, sie mnie tak wydaje.

Opublikowano

UOAaaaaa fura stoi mogę latać.....

Do SebMisia: już niedługo do ciebie przyjadę na "hamownię"

Do Horneta:.....mam cos dla ciebie.....

Opublikowano

Kichol a czy juz furak podlany ? :drunk:

Sebmis nie ma hamowni :tongue4:

Opublikowano

Kichol a czy juz furak podlany ? :drunk:

Sebmis nie ma hamowni :tongue4:

Furak suchy oj suchy :naughty: a Sebmiś ma hamownie na ul. Kolejowej tylko sie nie zdradza ;)

Opublikowano

kichol nie siej zamętu :decayed:

Opublikowano

kicholku kiedy prezentacja wozu?

Opublikowano

Serwis EMTI, Chełmżyńska 12, koło Marsa. ?????

O ja pier**le o jezusie o matko boska........

Opublikowano

EMTI, Chełmżyńska 12, koło Marsa. ?????

O ja pier**le o jezusie o matko boska.....

trzeba bylo wczesniej wielebnego uprzedzic....a nie teraz go dolowac :bicz2:

potrzebuje speca z migomatem!!!

plati kiedy masz wolne popoludnie?

Opublikowano

a co Zółw bedziesz fotel spawał ale wtedy to nie bedzie juz Bujany fotel exclusive Team :D

Opublikowano

żółw będzie rezał hydrauliczne zawieszonko :D oj będzie skakanko będzie :-)

post-6-1088486068.jpg

post-6-1088488374.jpg

post-6-1088489776.jpg

black78on3.jpg

post-6-1089096645.jpg

post-6-1088542596.jpg

heh eszpeszali for Zółw..dobre na 5 minutówki :foch:

post-6-1088521221.jpg

Opublikowano

Żółwik jak już rezasz ten fotel to go wywal i zamontuj sofe hyhyhy

Opublikowano

Do Horneta:.....mam cos dla ciebie.....[/color]

Kichol daj znać na koma gdzie się możemy spiknąć.... przyjadę i z góry wielkie dzieki ale cicho nikomu ani słowa ;)

Opublikowano

umożenie lodów u żułwia :polew::D:polew::D

Opublikowano

umożenie lodów u żułwia :polew::D:polew::D

Już zapłacone więc nawet nie ma jak - przyznałem się do błedu

Opublikowano

jaki to błąd, toż to normalna exploatacja auta, tylko niestety w polszy zabroniona :(

Opublikowano

adamooo tylko jedna fotka mi sie wyswietla :( lowrider na boku

oniak ty sie nie ciesz bo bedziecie ta sofe z Lukaszkiem dzwigali...jak ja podniesiecie :D

Opublikowano

Serwis EMTI, Chełmżyńska 12, koło Marsa.

Raczej daleko od Ciebie.

Nic się nie martwcie.

Jak się skończy zamieszanie, to wszystko odpowiednio zostanie opisane.

Najzabawniejsze, że chłopaki mechanicznie byli nieźli i sympatyczni, a blacharnia - do zabicia.

Jadę po raz 3 (słownie: trzeci) odebrać Bandytę. :gwizdanie:

Wit gdzie robisz fure?

u kowala ..... :polew:

Ty Spanky kowali nie obrażaj :polew:

Ten serwis to chyba FORD jak się nie myle... miał kiedys napewno autoryzacje...

Opublikowano

jak ten schowek w B5vwyglada w realu? Foty sa jakies marniawe, wiec nie wie nawet gdzie otworek wywiercic :gwizdanie:

Lody u zolwia - nawet bez zolwia sa "smakowe" :wink4:

adamooo tylko jedna fotka mi sie wyswietla lowrider na boku

mnie tez

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.