Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz sobie teraz $$ odebrać w postaci trixenonów :dance: od pozia..lub DVD :drool: (albo i to i to) w końcu procenty rosły.. :decayed:

przecież przodu nie ma :evil: to i trixenonów też :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdążyliśmy wyciągnąć lampy przed zawaleniem się dachu :D oj Seb nie bądź taki drobiazgowy..impreza była KOX..nawet Mamusia Pozia przyłączyła się do tańcu na parkiecie :) oczywiście z mistrzem czkawki :dance:

Opublikowano

Kto jedzie ? http://www.jumping.pl/biby.php

Lukas nie może bo go zwieje do janek hyhyhy

Opublikowano

Kto jedzie ? http://www.jumping.pl/biby.php

Lukas nie może bo go zwieje do janek hyhyhy

Już tam byłem, jajca sie mocno kurczą na górze. Brykiet jak cholera POLECAM!!!
Opublikowano

Kto jedzie ? http://www.jumping.pl/biby.php

Lukas nie może bo go zwieje do janek hyhyhy

Ja bym sobie skiknął.

Tylko nie wiem czy mają linę na moją wagę, bo boję się, że mógłbym zaryć o glebę.

Ale jak nie będą mieli to moja ukochana żona (w ostateczności ja :tongue4:) strzeli :foch: (jest w tym niezła jak każda kobieta - no prawie :polew: :polew:) i coś wymyślą :D :D.

Lukas nie może bo go zwieje do janek hyhyhy

Lukas z dobrym wiatrem to poleciałby zamiast na dół to w górę :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no spoko..po 3-4 osoby na jednej linie więc pewno linka z Tobą da rade i nie zaryjesz :)

Opublikowano

Kiedy się wybieracie?? Z chęcią zobacze jak mięknie Wam ruła :D

Opublikowano

nie no spoko..po 3-4 osoby na jednej linie więc pewno linka z Tobą da rade i nie zaryjesz :)

W sumie i racja, ale lepiej się upewnić - chce doczekać zakupu A4 :wink4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 18:49 _________________________________________________

Kiedy się wybieracie?? Z chęcią zobacze jak mięknie Wam ruła :D

A Ty co ??? Pasujesz ???

Trzeba się zebrać i skoczyć z transparentem :a4fan:

Opublikowano

A Ty co ??? Pasujesz ???

Mam już to za sobą, było mega za***iście. Obsrać się można 4 razy :decayed:
Opublikowano

Mam już to za sobą, było mega za***iście. Obsrać się można 4 razy :decayed:

Sugerujesz żeby kupić Pampersy ?? :polew: :polew:

Opublikowano

do dzisiaj chłopak się moczy po nocach :)

Opublikowano

Mam już to za sobą, było mega za***iście. Obsrać się można 4 razy :decayed:

Sugerujesz żeby kupić Pampersy ?? :polew: :polew:

Laksa może pójść :polew: Wyobraź sobie ,że skaczesz z tarasu widokowego Pałacu Kultury, albo z 25 piętrowego budynku. To jest mniej wiecej taka wysokość :shocked:. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 19:39 _________________________________________________Adaś kilerze mam nadzieje, że Ciebie też tam zobacze i nie dasz ciała :bicz3:
Opublikowano

Adaś kilerze mam nadzieje, że Ciebie też tam zobacze i nie dasz ciała :bicz3:

Ciała to nie da, ciało będzie leciało w dół :D:polew:

Opublikowano

qźwa od zawsze chciałem skoczyć ale kręgosłup mówi stanowczo NIE :(

Opublikowano

qźwa od zawsze chciałem skoczyć ale kręgosłup mówi stanowczo NIE :(

Nie sciemniaj!!! Nie ma żadnego obciążenia dla kręgosłupa. Jeżeli chodzisz to możesz również skoczyć!
Opublikowano

qźwa od zawsze chciałem skoczyć ale kręgosłup mówi stanowczo NIE :(

Adaś nie przesadzaj, mnie kręgosłup ostatnio też nap.... tzn. pobolewa i od dziecka miałem problemy z nim, ale nie wydaje mi się żeby to było obciążenie.

Wszystko amortyzują nogi i lina. :D :D

Poza tym wypadałoby się "opróżnić" przed skokiem co by nie było niespodzianek jak pisze Norbi i tyle ;)

W sumie głupio by było gdyby zdarzyło się takie "coś" :polew: :polew:

Opublikowano

Adaś już nie pitol , co za różnica jak i tak przyjebiesz banią w asfalt ... hyhyhy

Opublikowano

mówisz ze skok w jedną stronę ?:>

Opublikowano

ja za ta linke dziekuje no chyba ze skocze z Zólwiem w duecie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.