Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez jest do wyrezania

Nie wyobrażam sobie inaczej. Czekamy aż naczelny Inżynier Mazowsza się pojawi i podłubie w etce coby wszystko wykumać. Szacuję czas rezania - 2 wtorkowe spoty.

BTW - POŹ juz w zjednoczonych portorykanki wyrywa?

Raczej prowadzi intelektualne dyskuje w NY z tym miłośnikiem Skody Fabia - Woody Allenem.

Angela! Co do ceny - trzeba się z chłopakami dogadywać :naughty:, myślę, ze nie będą dla nas tak srodzy :wink4:, choć z pewnością łatwo nie będzie :polew:

Chwila, chwila... A gdzie Twój podpis???!!!

DAJCIE MI TU PŁASKORZEŹBę :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj

Murzyn to nie widziales co Lukas napisal..... w B5 .......900pln bedzie kosztowalo :polew:

te zera Ci sie chyba tak hutrowo przycisnely :bicz2:

Czekamy aż naczelny Inżynier Mazowsza się pojawi i podłubie w etce coby wszystko wykumać

znaczy lukas odpala notatnik??

Szacuję czas rezania - 2 wtorkowe spoty.

na cala ekipe wwa oczywiscie ;)

Opublikowano

Myślałem o SebMis'u - on na 100% jest inżynier (tak przynajmniej deklarował) i na 100% ma etkę. Lukas chyba nie inżynier, bo Corolli w etce nie znalazł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak papier jest do tego rezanka potrzebny to juz powazna sprawa :decayed:

Kurcze etki tez nie mam - trzebaby instalnac :gwizdanie:

Opublikowano

spoko nic mi sie hurtowo nie przycisnelo :decayed:

900pln jak byk :polew: (czytaj 528 str forum :polew:)

Opublikowano
900pln jak byk

to ja poprosze jak cielaczek 90pln :dance:

Opublikowano

to ja tez tak poprosze-90 pln :polew::dance:

Opublikowano

ano czytalem, ale to lukas sie musial ladnie nawalic po tych pawelkach, ze mu tyle 0 wyskoczylo :bicz3: Z tego co pamietam poz mowil o kwocie ponizej 100pln :gwizdanie:

kurcze, przeciez to chyba tylko kawalek rury jest potrzebny :decayed:

Opublikowano

90 pln czy 900 pln, kto by to liczył :D

Opublikowano

Nooo, Żuczki.

Jakbym dzisiaj już się nie pojawił do do zobaczenia/usłyszenia we wtorek-na spocie już chyba własnym Bandytą.

- wymyślać za***iste podpisy

- wrzucić w nagłówek wątku płaskorzeźbę (na 2 tygodnie - niech pomoże w ocenie podpisów :polew:)

- kombinować jak tam z tym schowkiem - i nie wkręcać mnie, ze 900, bo za tą kase to se dodatkową klimę przenośną kupię (będe miał wtedy dwustrefową :D)

Jutro jestem na spocie z hhackiem :decayed:

Opublikowano

pawelki to on jadl.....ale nie przyznal sie ze z advocatem :decayed::polew:

Opublikowano

A! Angela - wszystkiego najlepszego, bo w terminie pewnie nie dam rady :decayed:. Buziaki będą na spocie ;)

Opublikowano

poziek mówił o tej kwocie 90zł, ale chyba nawiązując do B6/B7

W ETCE ładnie widać jak jest prosto w tych modelach właśnie, bo w B5 to jakoś tak kichowato widzę (z ETKI). Ciekawe też jestem skąd ta cena 900zł :decayed:

Oprócz Angeli i Wita to same obce piszą :naughty: Chopaki pewno się tej zmrożonej wody ze schowka napili i mają wsio w d... :rolleyes:

Opublikowano

zawsze trzeba nowosci w autku opic coby dlugo sluzyly :drunk:

Opublikowano
Oprócz Angeli i Wita to same obce piszą

jakie obce - ja juz "prawie" warszawiak - od 3 pokolen :polew:

Pre wrzuc jakies obrazeczki pogladowe z etki dla B6 i B5

Opublikowano

zawsze trzeba nowosci w autku opic coby dlugo sluzyly :drunk:

Niunia Ty chyba ciągle Twoje nowe felgi opijasz :D:tongue4:

Opublikowano

Ciekawe też jestem skąd ta cena

mysle ze to wina pawelkow z advocatem ........ :polew:

Opublikowano

jak nie jak tak, a co bedzie sie dzialo jak juz beda zalozone :drunk:

Opublikowano

Murzyn tu masz wszystko o schowku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.0

Do twojego to nie mam pojęcia jak to zrobić.

Aaaa uwaga dzisiaj byłem przy hamowaniu Adasia fury i :

screenhunter01jun211957nh5.jpg

No widze że po nowej turbawie po IC to za***isty wynik z AWX hyhy

Jednak V-Tech robi naprawde dobrą robote :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.