Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w promenadzie tez sa sklepy ... ;)

Ty to Spanky jednak masz łeb na karku :D

Ja to dzisiaj kiepsko funkcjonuję.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w promenadzie tez sa sklepy ... ;)

Ja to dzisiaj kiepsko funkcjonuję.

bo nie piłeś ... :polew:

Opublikowano

bo nie piłeś ... :polew:

Myślisz, że chmiel nieco poprawi moje samopoczucie ?? :polew:

Opublikowano

bo nie piłeś ... :polew:

Myślisz, że chmiel nieco poprawi moje samopoczucie ?? :polew:

po osobistych wieloletnich badaniach moge smiało powiedziec ze TAK :drunk:

Opublikowano

co wy gadacie ja cale zycie bez % i jakos chodze :polew:

Opublikowano

co wy gadacie ja cale zycie bez % i jakos chodze :polew:

no własnie .... jakoś .... :naughty::polew:

chodzisz prawie jak My ... :thumbup:

Opublikowano

no własnie .... jakoś .... :naughty::polew:

chodzisz prawie jak My ... :thumbup:

a prawie robi wieeeeeeelkąąąąą różnicę :polew: :polew:

Opublikowano

czy spot dzisja w Promenadzie ... ?

jak tak to strzelam z buta z browarem w reku .... :dance::drunk:

Może i ja bym się zdecydował na małego browarka :)

:drunk::thumbup: z nightdrivers zawsze można skorzystać :D

Opublikowano

No spocik jak zawsze kox , 2 nowych kolegów z super bryczkami , miło było poznać :)

Opublikowano

Nawzajem :)

Milo bylo poznac wszystkich, na razie czulem sie jak _sluchacz_ :D, bede wpadal systematycznie.

Opublikowano

Nawzajem :)

Milo bylo poznac wszystkich, na razie czulem sie jak _sluchacz_ :D, bede wpadal systematycznie.

No i tak trzymac :thumbup:

Rowniez milo bylo poznac nowych kolegow....

Opublikowano
bede wpadal systematycznie

:oklaski: no prosze jaki spotowicz sie nam trafil zazwyczaj to nowi sa tylko raz ciekawe dlaczego :naughty:

Opublikowano

No jak pierwsze leci krytyka że przyjechał gównem zrobionym z 3 innych .... nic dziwnego że mają dość po jednym spocie , no ale inni rozumieją żarciki :)

Ale fakt faktem kiedyś przyjechało takie kombi czy uj wie co to było , nie zapomne tego widoku długo hyhyhy

Kolego on był bity ?

Nie no co ty kurvva . hehhehe

Opublikowano

Widze że udanie było ... zdawać mi tu pełną relację.... :dance: :dance:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 23:14 _________________________________________________

No jak pierwsze leci krytyka że przyjechał gównem zrobionym z 3 innych .... nic dziwnego że mają dość po jednym spocie , no ale inni rozumieją żarciki :)

Oj widzę że się dziąło :bicz: :bicz:

Opublikowano

Nie no Hornecie dzisiaj były 2 pikne , B7 no to wiadomo że w super stanie i Flyera B6 poprostu mega super zadbane , bryka 200 tyś a w środku jak nowy , koleś chyba latał w białych rękawiczkach , malinowy :) Bardzo dobry zakup , gratki :oklaski:

Opublikowano

Nie no Hornecie dzisiaj były 2 pikne , B7 no to wiadomo że w super stanie i Flyera B6 poprostu mega super zadbane , bryka 200 tyś a w środku jak nowy , koleś chyba latał w białych rękawiczkach , malinowy :)

To luz a co działo się ciekawego..... klubowe RS Adasia było ? :polew:

Opublikowano

Niestey nie dojechał ,podobno znowu mu puściła opaska na dolocie i wessało k.

Opublikowano

Niestey nie dojechał ,podobno znowu mu puściła opaska na dolocie i wessało klaudie.

:polew: :polew: :polew: to nie wypluło A przez tylne rury?? w końcu ma do wyboru bo są aż 4 :gwizdanie:

Opublikowano

Sie qwa śmiej , Adaś musi nowy wydech czyścić.

Opublikowano

Sie qwa śmiej , Adaś musi nowy wydech czyścić.

Życie .....

Ze sptu tu tylko Ty wróciełeś? Jakoś inni są mało wylewni :D :D Słyszałem że nawet przesyłka dotarła na spota .....co to za whacze coś warte?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.