Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tekst z Bąkiem przebija wszystko :thumbup:

Chodziło o to, że jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia o tym, że po szaleństwach trzeba potrzymać silnik chwilę na wolnych obrotach żeby turbinka się wychłodziła. No i wyłączałem silnik ot tak po prostu :decayed: I nic się nie działo.

Przypomniało mi to tzw. teorię Bąka. :naughty:

Otóż Bąk to jest takie stworzonko, które lata. Naukowcy obliczyli jednak, że ma za małą powierzchnię skrzydeł w stosunku do masy swojego ciała żeby latać.

No ale Bąk o tym nie wie .... i lata :naughty: Pewnie jakby się dowiedział to by spadł :D

No, czyli teraz jak wiem już o tym, że należy dbać o turbinkę i rzeczywiście będę ją oszczędzał to na pewno się coś spier*oli :decayed:

Niestety, ale jest to prawdopodobne.

Kiedyś miałem automata.

Przez dwa lata jeździłem w nieświadomości, że trzeba kontrolować olej w skrzyni i było wszystko OK.

Jak mnie uświadomili, oleju dolałem (była prawie sucho) i ... po dwóch miesiącach skrzynia do wymiany :D

Kolejne dwa i kolejna skrzynia (złapałem pierwszą lepszą ze szrotu, bo samochód był potrzebny).

:wallbash: :wallbash: :wallbash: odpukać

:sick3: :sick3: :sick3: wypluć

Oby wszystko było OK (ale jakby co, to mogę felgi odkupić :hi:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta, Ta, Ta i lewatywa z szarego mydła.

Żuczki, skłamałbym jakbym powiedział, że wiem o co biega :blink:

Malik, a tak BTW, a 10 przykazań diesla Ty czytał?

Może warto :>.

Opublikowano

Malik, a tak BTW, a 10 przykazań diesla Ty czytał?

Może warto :>.

Polak madry po...Skodzie :polew:...chyba jednak po szkodzie sie mówi :naughty:

Opublikowano
Przypomniało mi to tzw. teorię Bąka.
kupilem sobie fajke....i ja teraz opalam

Po takich tekstach z samego rana, to już nie chce siedzieć w robocie :polew:

Opublikowano

Spoko, już właściwie weekend :)

Opublikowano

rrrrrrrrrwa jaki weekend.

Czasem nienawidzę piątku bardziej niż poniedziałku.

Malik, bo tak uprawiamy grupowy brecht, ale jakbyś nie wiedział to dekalog dizla masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5260.0.html i iech Cię nine zwiedzie lekki ton prezentacji.

Opublikowano

jakbyś nie wiedział to dekalog dizla masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5260.0.html i iech Cię nine zwiedzie lekki ton prezentacji.

Wiem wiem, czytałem to dawno. Średnio przystępne banialuki. Ja tam wole język stricte techniczny :kwasny:

Opublikowano

Oniak wysokich lotow i nie jezdzij na ten Bronx ja uciekam na weekend za miasto :dance:

Opublikowano

Pierwsze miejsce gdzie wyśle Oniaka to bedzie Bronx Zoo :afro: aha, yo yo yo madafaka killer yo :afro:

Opublikowano

Pierwsze miejsce gdzie wyśle Oniaka to bedzie Bronx Zoo

Jedno z lepszych zoo w stanach. Moim zdaniem przebija nawet to w San Diego.

Opublikowano

Pierwsze miejsce gdzie wyśle Oniaka to bedzie Bronx Zoo :afro: aha, yo yo yo madafaka killer yo :afro:

oniak trafi do swoich :) wystarczy spojrzeć na jego podpis i lokalizacje w Czadzie

:polew:

Opublikowano
Jedno z lepszych zoo w stanach. Moim zdaniem przebija nawet to w San Diego.

Chyba nie byłeś u Gucwińskich. heheh

Opublikowano

hornet, a może na coś takiego się skusisz :naughty:

Full S-line, a nawet tyci więcej :D

Opublikowano

hornet, a może na coś takiego się skusisz :naughty:

Full S-line, a nawet tyci więcej :D

kółka i rejestracje ma fajne :decayed:

Opublikowano

W automacie nie che !!! :rant: :rant:

Zaczynam dostawać białej gorączki i jak nie znajdę Q to kupuję ośke.

Opublikowano

ale 4.2 masz !!! :evil: je... automat :bicz2:

Opublikowano

Dobra spadam na spota do NY :D Strzała dziki. :a4fan::drunk:

Opublikowano

Potrzebny fachowy i sprawdzony lakiernik z wawy lub okolic. Cenowo tez bez szalenstw. Do pomalowania 2 zderzaki i pare plastykow. Mozecie kogos polecic?

Opublikowano

Potrzebny fachowy i sprawdzony lakiernik z wawy lub okolic. Cenowo tez bez szalenstw. Do pomalowania 2 zderzaki i pare plastykow. Mozecie kogos polecic?

Fachowiec ma full roboty...więc termin na za 2 tyg.

Ci co robią tanio nie mają jej za dużo :thumbdown:

kogo wybierasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.