Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mu polecalem Intraco - pewnie i bezpieczenie, ale widac mozna znalezc taniej niz u nich...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak a, propos jeża (czyli nie na temat).

Pamiętacie Żuczki, jak nieskutecznie próbowaliście przestawić u mnie kilometraż do nastepnej wymiany oleju? Na liczniku było 300 km do astępnej wymiany. Niestety nie zauważyłem momentu "przekręcenia sie" licznika, ale teraz po podróży do Wrocka, pokazuje ... no obstawiać ile pokazuje licznik do następnego przeglądu. Dla utrudnienia przypomnę, że ustawiliśmy 15.000 km.

:gwizdanie:

Opublikowano

14400

Opublikowano

Nie.

Okrągła cyfra, nijak nie wynika z liczby przejechanych km (no chyba, że w nocy ktoś ukradł auto spoooooooooro pojeździł i odstawił :D)

Opublikowano

Pamiętacie Żuczki, jak nieskutecznie próbowaliście przestawić u mnie kilometraż do nastepnej wymiany oleju? Na liczniku było 300 km do astępnej wymiany. Niestety nie zauważyłem momentu "przekręcenia sie" licznika, ale teraz po podróży do Wrocka, pokazuje ... no obstawiać ile pokazuje licznik do następnego przeglądu. Dla utrudnienia przypomnę, że ustawiliśmy 15.000 km.

:gwizdanie:

Wiciu, dziwne, że w ogóle możesz jechać, bo Spanky jak ustawiał coś po tym piwie, to nie wiadomo było czy przez przypadek nie ustawił, że po tych 300km miało się zrobić "AUTO STOP" :polew: :polew:

Nie.

Okrągła cyfra, nijak nie wynika z liczby przejechanych km (no chyba, że w nocy ktoś ukradł auto spoooooooooro pojeździł i odstawił :D)

Stawiam na okrągłą dychę (10.000km)

Opublikowano

lukaszr - jesteś zarąbiście blisko.

Pokazuje 11 tys km :shocked:

Opublikowano

lukaszr - jesteś zarąbiście blisko.

Cholera mogłem zrobić sobie nicka Łukasz :)

Może ustalmy, że ja jestem Łukasz, a Lukas jest Lukas :polew:

Przynajmniej będzie jak się odróżniać :>

Pokazuje 11 tys km :shocked:

Ale głupota :).

Spanky, tak między nami - trzeba mu teraz ustawić, żeby po przekroczeniu tych 11 tyś wskoczyło 111 tyś :)

A tak na poważnie to czy czasem w kanale 02 lub 05 ustawienie wartości 0 nie kasuje wskazania inspekcji ??.

W każdym bądź razie jutro sprawdzimy Wiciu :polew:

Opublikowano

[

w przejściu podziemnym pod Mariott'em. :>

ja tez tam zawsze wymieniam , maja dobry przelicznik , mozna ponegocjowac ale tylko przy wiekszych sumach z tego co wiem,

podobno dobry jest jeszcze na rogu Swietokrzyskiej i tegoo placu co jest Bank w Hotelu , chyba Warszawa , ale nie pamietam dokladnie nazwy :)

Opublikowano

lukaszr. Ja przy wszystkich wyjazdach korzystam z tego, który jest w przejściu podziemnym pod Mariott'em. Parę razy lekka negocjacja cen-zawsze byłem zadowolony.

A dokładnie jak tam trafić ??

Opublikowano

Przejście podziemne od dworca centralnego. Dochodzisz do McDonalda. Stajesz twarzą do wejścia i wybierasz korytarz po lewej. Idziesz, idziesz, idziesz (nie wychodzisz na powierzchnię) i skrecasz w któryś z korytarzy (na poziomie -1) w lewo. Długi korytarz, kantor dobrze widoczny.

Opublikowano

Przejście podziemne od dworca centralnego. Dochodzisz do McDonalda. Stajesz twarzą do wejścia i wybierasz korytarz po lewej. Idziesz, idziesz, idziesz (nie wychodzisz na powierzchnię) i skrecasz w któryś z korytarzy (na poziomie -1) w lewo. Długi korytarz, kantor dobrze widoczny.

Poszukam, dzięki za info :)

Opublikowano

No Motor kurna bylem w zamosciu w weekend ale :drunk: i :dance: przez dwa dni na weselisku :decayed:

No widzisz ja też się nieźle bawiłem w Twoich okolicach :drunk: ufff... i na zlot hondy civic sie wrypałem niechcący nad zalewem :polew: ale miałem fure z innej bajki więc poszedłem popływać :polew:

Opublikowano

Jutro podobno ma byc sunshine - promenada, czy torwar?

Opublikowano

Promenada bo z ta pogoda to nic nie wiadomo

Opublikowano

Jutro podobno ma byc sunshine - promenada, czy torwar?

ja proponuje Torwar :) w promenadzie jeszcze sie nasiedzimy, jak bedzie brzydka pogoda :D

Lukas licze na Twoj glos...ostatnio miales dosc Promenady :tongue4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 22:40 _________________________________________________No i masz.....juz Cie przekabacili :decayed:

Opublikowano

Ups to cie angela zawiodlem mam dosc Promenady ale co zrobic jak ta pogoda jesienna tego lata :blink:

Opublikowano

Ups to cie angela zawiodlem mam dosc Promenady ale co zrobic jak ta pogoda jesienna tego lata :blink:

jutro ma byc 26 stopni....wiec chyba nie taka jesienna :wink4:

Opublikowano

a kto potwierdzi pogode na 80% i wezmie odpowiedzialnosc :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.