Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może jeszcze ciegiełki wprowadzicie ?? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj go przekonamy do wyjazdu mało kto wytrzymuje jak sie go trzyma za nogi na 4 pietrze parkingu Promenady za barierka :D

To jest pomysł wezmę linke holowniczą :polew:

Opublikowano
Ciepło się ubierz Kasiu bo czasami wieje na pięterku

zawsze można kocykiem poratować :)

Opublikowano

No, ja nie mogę. na pół godziny wyszedłem a Wy trachnęliście 2 strony :shocked:, nawet poziek po powitaniu ono podnósł głowę, jedno zdanie i ... pewnie spadł z łóżka śpiąc dalej :polew:

oniaka nawet na ojojoj niee stać dzisiaj :polew:

Lukasz, dla Ciebie będziemy mieli coś specjalnego: włóczenie po parkingu, za ... Thalią :polew: :polew: :polew:. A tak BTW hornet, no przecież "pszczółka" 206 miała być :blink: cos ty tak w awangardę stylistyczną poszedł :shocked:?

Kaśka, jesteś w błędzie, że faceci sa przyjmowani tak o! Szczegóły na spocie, bo jeszcze potencjalni nowi się wystraszą ... jeszcze bardziej :D

Opublikowano
oniaka nawet na ojojoj niee stać dzisiaj

oniak nie ma czasu od 5 nad ranem stoi ze stolikiem na bronxie i sprzedaje pamiatki :decayed:

Opublikowano
Ciepło się ubierz Kasiu bo czasami wieje na pięterku

zawsze można kocykiem poratować :)

To już w ogóle nie mam sie o co martwić.

Opublikowano

Tak jest zero zmartwień :tongue4: im więcej piwska :D może dziś się coś wypije.. :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj to po piwo idzie Kaśka bo dostała juz nawet tytul klubowicza i rozowy kolorek :th:

Opublikowano

dostała juz nawet tytul klubowicza i rozowy kolorek :th:

Uuuuuuuuuuuuu... to bardzo zaocznie.

No, co Wy Lukas, a ona potem opowiada, ze do Klubu to ot tak się człowiek dostaje. Ja wiem, ze to prawda, ale przynajmniej dla picu powinniśmy trzymać fason :polew:

Opublikowano

Dzisiaj to po piwo idzie Kaśka bo dostała juz nawet tytul klubowicza i rozowy kolorek :th:

Permanentna dyskryminacja i seksizm!!! Może na klubowicza to jeszcze nie zasłużyłem... ale też chcę różowy :rant:
Opublikowano

Spetsnaz bez szalenstw po Zlocie dostaniesz nawet Prezydenta :D

Opublikowano

Dzięki za tytuł klubowicza i różowy kolorek.

Bardzo szybko działacie :)

Opublikowano

To tak na zachete.. :D

..a ja kur.. dalej nie mam :rant:

Opublikowano

Spetsnaz bez szalenstw po Zlocie dostaniesz nawet Prezydenta :D

a jak.. trza umieć walczyć o swoje :disgust:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:03 _________________________________________________

Dzięki za tytuł klubowicza i różowy kolorek.

Bardzo szybko działacie :)

Widzisz Lukas.. teraz uważa że jesteśmy łatwi... tak to jest z kobietami.. :foch:
Opublikowano

Permanentna dyskryminacja i seksizm!!!

NOOOOOOOOOO :drool:

Opublikowano

Teraz to ja uważam, że jesteście super :cool: i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona

Opublikowano

Teraz to ja uważam, że jesteście super :cool: i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona

:naughty:

No, mowa

:decayed:

I wcale nie jesteśmy gawędziarzami :D

Opublikowano

Wit jak tam czarnule..założone ? Kuniakowi się już pogieły i wymienił na ATE :)

Opublikowano

A tak BTW, spetsnaz, Ty to marudzisz jak jeden z naszych warszawskich kolegów onegdaj. Ale rozumiem to, bo jesteś zarejestrowany na forum od grudnia 2006, więc masz prawo nie pamiętać regulaminu :tongue4:.

Bo jakbyś go pamiętał,to znalazłbyś parę odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:12:58_________________________________________________Odnosnie kolorków na ten przykład.[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:13:34_________________________________________________

Wit jak tam czarnule..założone ? Kuniakowi się już pogieły i wymienił na ATE :)

Czarnule błyszczą w słońcu jak te na brazylijskiej plaży (dla niezorientowanych-wymieniłem hamulce na EBC-tarcze Ultimax, klocki Redstuff).

adamoo, żartujesz sobie ze mnie. Powiedz to. PLS.

hahaha, nawet jak to prawda, to i tak musze je styrać, teraz już za późno.

Opublikowano

No nawet nie macie pojęcia jak bardzo żałuję, że mnie dzisiaj nie ma w Wa-wie :(

A tu taki ciekway spoci się zapowiada :dance:

Angela, daj jutro znać kto będzie miał pool position w gawędziarstwie i bajerze na dzisiejszym spocie

Jakoś dziwnie obstawiam znowu Lukasa :naughty:

Spoko....nie ma sprawy......zdam relacje :decayed:

No to jest nas juz dwie......bo ja tez obstawiam Lukasa....... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.