Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No fakt ... żadko bywa na spotach .... można powiedzieć iż raz do roku :gwizdanie:

to moze za rok bede miala okazje go poznac :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to moze za rok go poznam :polew:

Może ....

Opublikowano

Ja też jestem gwiazdą TVN... tylko troche dalej mam siedzibe... tam na wale...na dlugiej prostej :tongue4::decayed::naughty:

Opublikowano
Żółwiu czy ja Ci wczoraj coś pod maską grzebałem bo łapy miałem takie ubabrane..???

tak grzebales zakladales Motor turbine do tego pazdziocha :D

kolego motór ;) kompresor montowaliscie :th:

rece powinny byc czyste bo dostaliscie mokre chusteczki "dzidzius" do ogarniecia sie po robocie ;)

Opublikowano
Żółwiu czy ja Ci wczoraj coś pod maską grzebałem bo łapy miałem takie ubabrane..???

tak grzebales zakladales Motor turbine do tego pazdziocha :D

kolego motór ;) kompresor montowaliscie :th:

rece powinny byc czyste bo dostaliscie mokre chusteczki "dzidzius" do ogarniecia sie po robocie ;)

hehe.....pewnie juz troche promili mial.......i nic nie pamieta :polew:

Opublikowano

hehe.....pewnie juz troche promili mial.......i nic nie pamieta :polew:

No pamiętam,że wsiadłem do wozu Angee i dalej nic już nie pamiętam... :blink:

Opublikowano

Ja też jestem gwiazdą TVN... tylko troche dalej mam siedzibe... tam na wale...na dlugiej prostej :tongue4::decayed::naughty:

MIstrz prostej :mysli: :mysli: i tylko prostej :decayed:

Opublikowano

Ja też jestem gwiazdą TVN... tylko troche dalej mam siedzibe... tam na wale...na dlugiej prostej :tongue4::decayed::naughty:

tylko czasami blask gwiazdy przysłania dym z dwururki TDI-ka .... :polew: .... :thumbup:

Opublikowano

"Tak tu cichutko, nic sie nie dzieje ..."

No, to idę na piwo. Jutro będę chodził w robocie na rzęsach. A co?!!!

rece powinny byc czyste bo dostaliscie mokre chusteczki "dzidzius" do ogarniecia sie po robocie

Chyba, ze chusteczki były już przez jakiegoś "dzidziusia" używane :D

Wiecie co? Znowu zaczyna mnie nachodzić, zeby zorganizować wspólnego z AKP spota.

Opublikowano

ale przeciez AKP juz nie robi spotow Spanky wpadl w szau i rozegnal towarzycho :D

Opublikowano

Wiecie co? Znowu zaczyna mnie nachodzić, zeby zorganizować wspólnego z AKP spota

a po kiego ch? :mysli:

chyba musze ci przed urlopem te FPS na PS2 podrzucic bo zaczynasz cos zamulac brachu :D

acha...zagadaj z Norbim byl u nich na spocie to ci opowie ;)

Opublikowano

A bawi sie ktos w ogole xboxem360? ;>

Opublikowano

ja np mam tylko PS2 :th:

Opublikowano

Norbi byl na Akp a do nas nie przyjedzie :bicz:

Opublikowano

i byl na Akp a do nas nie przyjedzie

byl kiedys dawno ..raz..nie pamietasz jak opowiadal :decayed:

Opublikowano

dawno to i ja bylem ze 3 razy :naughty:

Opublikowano

Kurde 3 dni mnie nie było a wy milion postów napisaliście , z tego 95% bez sensu hehe.

Ide pić , pozdrowienia cyce :)

Opublikowano

Kurde 3 dni mnie nie było a wy milion postów napisaliście , z tego 95% bez sensu hehe.

Ide pić , pozdrowienia cyce :)

Żyje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurde 3 dni mnie nie było a wy milion postów napisaliście , z tego 95% bez sensu hehe.

Ide pić , pozdrowienia cyce :)

No i wreszcie coś z sensem w tym wątku napisał :polew:

Opublikowano

moze i z sensem ale nic nowego tylko ze pije :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.