Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahhaha nie filozuj bo Twoja różwa polówka wisi u mnie w szafie :polew:

I się chłopaki dogadali :polew:

P.S. Hugo jutro złapię Ciebie na komórę, bo mam pytanie.

A dzisiaj już idę spać także nawet nie zaczynam :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Twoja różwa polówka wisi u mnie w szafie

Flyer ty sie ciesz ze mu torebki czerwonej nie oddales :D

Opublikowano
Twoja różwa polówka wisi u mnie w szafie

Flyer ty sie ciesz ze mu torebki czerwonej nie oddales :D

Gadać mi tu raz dwa kto był A6 na spocie :bicz2:

Opublikowano

Wiciu.. co to za klocki?? Te czerwone, które Ci zamontowali... szukam i szukam i za cholerę nie mogę wypatrzeć klocków w "klin" :blink:

Opublikowano

Gadać mi tu raz dwa kto był A6 na spocie :bicz2:

przyjezdza kolega od kilku spotów fajnym s-line ;)

Opublikowano

No....no to byl najdluzszy spot w mojej kadencji :D

I wlasnie sie sie skonczyl.....

Fajnie bylo poznac nowych :wink4:

Opublikowano

o w morde to kto jeszcze zostal?

i....co robiliscie :mysli:

:polew:

Opublikowano

Hornet zmusili mnie NAPRAWDE tak samo jak z ta felga Angeli :przebiegly:

No wiec wydalo sie ......to Ty cwaniaczku :bicz3:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2007, 00:28 _________________________________________________

o w morde to kto jeszcze zostal?

i....co robiliscie :mysli:

:polew:

Motor mnie zmusil......i zaciagnol na piwsko :drunk::decayed:

Opublikowano

Motor mnie zmusil......i zaciagnol na piwsko

a wydaje sie, ze totaki mily i sympatyczny chlopak :D

Opublikowano

No....no to byl najdluzszy spot w mojej kadencji :D

I wlasnie sie sie skonczyl.....

Fajnie bylo poznac nowych :wink4:

Nie zamkneli Was? Szkoda :tongue4:

Opublikowano

No....no to byl najdluzszy spot w mojej kadencji :D

I wlasnie sie sie skonczyl.....

Fajnie bylo poznac nowych :wink4:

Nie zamkneli Was? Szkoda :tongue4:

hehe....nie zamkneli :tongue4: piwko bylo gdzie indziej :D

Opublikowano

Nie zamkneli Was? Szkoda

juz to przezylismy w media markt na ostrobramskiej :bicz2:

Opublikowano

Dobra uciekać spać !! Na następnym piję ja :D więc moze jakis piknik ??

BTW a już myślałem że dzień skończy się źle...........

dlaczego Kasia nic sie nie odzywa :chytry: może jej sie nie podobało ?

Opublikowano

Zwialismy ostatni z Promenady i prosto do knajpy na Pola Mokotowskie....uff środek tyg. i kac murowany :embarrassed:

Opublikowano

Nie odzywam sie bo w domu nie mam netu a w pracy dzisiaj mało bede przy kompie. Ale bawiłam sie fajnie, jestescie spoko :)

Opublikowano

Wiciu.. co to za klocki?? Te czerwone, które Ci zamontowali... szukam i szukam i za cholerę nie mogę wypatrzeć klocków w "klin" :blink:

EBC Redstuff :decayed:

i....co robiliscie

:gwizdanie:

Opublikowano

ale jak klocki moga byc w klin niech mi to ktos wytlumaczy co Wit ma tarcze tez w klin ?

Opublikowano

ale jak klocki moga byc w klin niech mi to ktos wytlumaczy co Wit ma tarcze tez w klin ?

U Wicia klocek jest tak skonstruowany, że dla lepszego efektu hamuje jeszcze o nowe felgi :polew:

A tak co do tematu, to te klocki są normalne tylko rant mają taki.

Tu widać to lepiej:

http://www.ebcbrakesdirect.com/images/car/Redstuffwithbrakein.jpg

Opublikowano

Zwialismy ostatni z Promenady i prosto do knajpy na Pola Mokotowskie....uff środek tyg. i kac murowany :embarrassed:

trzeba było dać znać na pola z buta mam no góra 5 min.

Opublikowano

Zwialismy ostatni z Promenady i prosto do knajpy na Pola Mokotowskie....uff środek tyg. i kac murowany :embarrassed:

trzeba było dać znać na pola z buta mam no góra 5 min.

Po 6 piwach to ja juz słabe znaki dawałem. :drunk: ale sie tam dobilśmy :drunk: - stan krytyczny powoli mija..uff

Żółwiu czy ja Ci wczoraj coś pod maską grzebałem bo łapy miałem takie ubabrane..??? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.