Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW ja tam was bardzo polubilam.....i juz sie przyzwyczailam do tych ,,dziwnych tekstow'' :polew: :polew:

Dobra dobra, ciekawe czemu tak mówi - pewnie coś potrzebuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie zgadles......nic nie potrzebuje :D

hehe.....a gdybym potrzebowala czegos......to az boje sie zapytac.........znow mi polecicie Przasnyska :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie zgadles......nic nie potrzebuje :D

Wiem wiem, to taki mały żarcik ;):tongue4:

Opublikowano

Wreszcie was znalazłam :),

Czyli Promenada dzisiaj aktualna.

Nie obiecuje ale spróbuje sie pokazać tyle, że trochę później.

Kaśka

Opublikowano

Czemu nie wierzycie w bezinteresowność kobiet

bo to sa dziki :polew:

Opublikowano

Czemu nie wierzycie w bezinteresowność kobiet :evil:

Ależ Bryniu wierzymy, jak najbardziej.

Czasami tylko jakoś tak nachodzą nas mężczyzn myśli powątpiewające, ale to taka nasza chwilowa słabość :D

Opublikowano

Czemu nie wierzycie w bezinteresowność kobiet

bo to sa dziki :polew:

Dziki jak dziki, dziki to i my. Ja bardziej bym obstawiała że ogry :evil: tzn ogiery ;)

ogry :polew: ogiery :polew: dobrze powiedziane :decayed:

Opublikowano

Dziki jak dziki, dziki to i my. Ja bardziej bym obstawiała że ogry :evil: tzn ogiery ;)

Ogry ?? My ?? No nie, aż tak to źle z nami nie jest ... jeszcze ... w tym wieku :)

A Ogiery ?? Hmmm .... dość ciekawie to brzmi :>

Opublikowano

Ogóry...

Opublikowano

Ogóry...

No tak - jeszcze lepiej :polew:

Opublikowano

Wreszcie was znalazłam :),

Czyli Promenada dzisiaj aktualna.

Nie obiecuje ale spróbuje sie pokazać tyle, że trochę później.

Kaśka

tak Promenada ostatnie pietro zapraszamy

Opublikowano

Jeśli z wami jest tak wesoło w rzeczywistości jak tu. To naprawdę może być fajnie. :>

Opublikowano

Jeśli z wami jest tak wesoło w rzeczywistości jak tu. To naprawdę może być fajnie. :>

Ehm ....

Zawołaniem Grupy Warszawskiej jest cytat z "Piekła" Dantego "Porzućcie wszelkie nadzieje, którzy tu wchodzicie" :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 13:52:48_________________________________________________Więc bądź dzielna :decayed:

Opublikowano

Jeśli z wami jest tak wesoło w rzeczywistości jak tu. To naprawdę może być fajnie. :>

Jest jest :D

Przyjeżdżaj śmiało :th:

Opublikowano

Zawsze byłam dzielna.

Opublikowano

ehe, widzę że się zaczyna...... gawędziarstwo i straszenie niewiast :evil:

Od razu straszenie. Anulka przecież wiesz jak jest :>

Opublikowano

Brynia to dopiero poczatek a co bedzie jak zobaczymy samochodzik :decayed:

Oczywiscie Kaska nie czytaj tych banialuków :D

Opublikowano

Zawsze byłam dzielna.

"Twarda Kaśka" - niezły nick klubowy :polew:

Opublikowano

Jeśli z wami jest tak wesoło w rzeczywistości jak tu. To naprawdę może być fajnie. :>

Ehm ....

Zawołaniem Grupy Warszawskiej jest cytat z "Piekła" Dantego "Porzućcie wszelkie nadzieje, którzy tu wchodzicie" :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 13:52:48_________________________________________________Więc bądź dzielna :decayed:

ehe, widzę że się zaczyna...... gawędziarstwo i straszenie niewiast :evil:

hehe.....wiem co o tym :D:polew:

Opublikowano

Brynia to dopiero poczatek a co bedzie jak zobaczymy samochodzik :decayed:

Oj tu się zgodzę, może być sporo uwag i brzydkich epitetów :tongue4:

Oczywiscie Kaska nie czytaj tych banialuków :D

Lukasku, nie przesadzaj :). "Twarda Kaśka" da radę :polew:

Opublikowano

lukaszr - zostanie przeze mnie zamordowany, on już wie za co :evil:

Bryniu, z Twoich rąk to sama przyjemność :polew:

Już nie mogę się doczekać :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.