Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B7 maja taryfe ulgowa na spotach i tylko kilka rundek po torwarze dla kazdego spotowicza :decayed:

z Vagowaniem nie pojdzie bo do tego wynalazku nie mamy vaga na stanie Teamu :tongue4:

Przyjedz we Wtorek zobaczymy to toczydelko :a4fan:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SebMis ma racje - Wit rzeczywiście miał 16" :decayed:

adamooo - wielkie dzięki. Zgodnie z Pierwszym Prawem Szydery Warszawskieo-Dzikowej "Im bardziej brechtasz, tym bardziej jesteś zakochany" :tongue4::D A tak by the way na tym badziewnym zdjęciu z kom-a rzeczywiście nie ten teges.

frontside - wystarczy mocny kręgosłup psychiczny, cała reszta to mniej lub bardziej przydatne drobiazgi (cała reszta, czytaj: partnerka zyciowa coby koledzy mogli zapoznac-jak masz partnera to nie przywoź :polew:, słodycze, owoce, napoje bezalkoholowe, nic itp) Dawaj na spota-sam zobaczysz.

Robaczki-zrobiona spora sesyjka, ale teraz tylko 2-3 fotki, bo czasowo nie wyrabiam. Z nowego obuwia jestem zarąbiście zadowolony, ewentualnie szukam chetnego na felgi RS-owe, coby się co pół roku wymieniać. Dziś dotrę do Wawki pewnie późno w nocy, ale jutro jakieś lody i owszem :decayed:

dscn0621on3.th.jpg dscn0625vf7.th.jpg dscn0630po9.th.jpg

Opublikowano

Wit :th: własnie takie felgi chcialem załozyc na zime :decayed:

Wit teraz to tylko pomalowac spodzik, szybki na czarno i jedziemy na TOWARY :naughty:

Opublikowano

qwa wit nie wymieniłeś tablicy rej. z AC ? Idź i zgłoś to Ci jeszcze podepną pod szkode..a fele mogą być :) jeszcze mała gleba i malowanko progów i będzie git..

Opublikowano

Wit fele kox ja na takie chorowałem jednym słowem szacun. Lody jutro odpadaja w moim wydaniu.... dzisiaj robię relpay ze wczorajszego restartu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

qwa wit nie wymieniłeś tablicy rej. z AC ? Idź i zgłoś to Ci jeszcze podepną pod szkode..a fele mogą być :) jeszcze mała gleba i malowanko progów i będzie git..

FCUK, no jakoś nie pomyślałem o tym. Zamieszam znowu w tym temacie.

Opublikowano

Wit dobrze ze samochod umyles bo pada deszcz :D ty to masz chłopie szczeście

Opublikowano

angielski dla zaawansowanych :D

i przed wyjazdem proszę poćwiczyć w domu densy..bo na zlocie letnim będzie się działo :quattro:

Opublikowano

Przez Ciebie Adam obejrzalem wszystke odcinki z sasiadami :D

angielski dla zaawansowanych

ale angielski tez byl na pierwszym zlocie na mazurkach jest na filmie :polew:

Opublikowano

Jezu ja chce już do wawy bo sie tu zapije ...........ale mam kaca, ja pitole

Opublikowano

O ktorej LODY o 16 ?? i kto by był ?

Opublikowano

O ktorej LODY o 16 ?? i kto by był ?

ja z chęcią bym przybył ale qźwa znowu work :/

Opublikowano

Adaś postaw Chemika za patelnia i dawaj na godzine :decayed:

Opublikowano

ja wychodze niedlugo ...na rower :P

Opublikowano

ja na kursie :/

Opublikowano

LUKAS co się dzieje z szewczykie?? :rant:

Opublikowano

No i jak tam.....byly lody? Ja niestety nie moglam wpasc :kwasny:

A tak wogole.....to jakos tak spokojnie tutaj :decayed:

Opublikowano
LUKAS co się dzieje z szewczykie??

Stary jedna wielka kaszana :rant:

No i jak tam.....byly lody?

nie bylo ja bylem u Adasia na kotlecie bo nazekal ze klienta mało :decayed:

Opublikowano

Witam po tygodniowej nieobecności. Widzę, że dużo się działo kiedy mnie nie było.

Szkoda, że ominęło mnie RS4. Mam nadzieję, że zawita jeszcze do nas.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.