Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to 02 rok i jeszcze nalatał 166 tys co to .. powoli ja szukam powoli ale skutecznie mam juz dwa na oku ale to daleko więc muszę mieć przynajmnie 4 do obejrzenia.

Takie coś mam na oku

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ills1zpu3kt

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to 02 rok i jeszcze nalatał 166 tys co to .. powoli ja szukam powoli ale skutecznie mam juz dwa na oku ale to daleko więc muszę mieć przynajmnie 4 do obejrzenia.

Takie coś mam na oku

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ills1zpu3kt

GRUNT, ŻE STOI NA 15" FELACH :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powiedział co wiedział :rant: :rant:

Opublikowano

lukaszr: dzwon tam gdzie Ci mowilem, to szybko bedziesz nalezal do A4 Klub :D

Michał, już wszystko dawno ustaliłem z Robertem i mam umówiony wyjazd :th:

Dzięki za namiar, masz u mnie wielką flachę :drunk:, a jak wypali to i nawet dwie :>

Opublikowano

Spoko, pamietej że ja tez będę co jakis czas zdejmował swoje 18" i wsadzał 15". Dokladnie zawsze jak Oniak, czy Norbi beda sie chcieli sprawdzić z siwym GTRSem :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko, pamietej że ja tez będę co jakis czas zdejmował swoje 18" i wsadzał 15". Dokladnie zawsze jak Oniak, czy Norbi beda sie chcieli sprawdzić z siwym GTRSem :gwizdanie:

Już chce, już chce :drool: :drool: :drool: :polew:
Opublikowano

Już chce, już chce :drool: :drool: :drool: :polew:

Może pampersika ? :polew:

Opublikowano

Wielkie dzięki Adamooo!!!

Opublikowano

a co tu taki spokojek dzisiaj ? Wit u Bryni tanczy na parkiecie (tylko nie sciagaj koszuli) :dance: ONO na nartach w górach straszy niedzwiadki Adamooo w pracy Zółw robi kotlety na jutrzejszy balet imieninowy :decayed:

Opublikowano

mmmm, Wit zanabył w końcu nowe sandały :naughty:

Opublikowano

Jak to spokój ja piję :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wit ma Nowe Buty wyglad kox :th:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 13:39 _________________________________________________973dbf3d91a1a80bm.jpg

Opublikowano

na zdjęciu paździoch :D

Opublikowano

Adas chyba dzisiaj za malo zrobiles Kotletow idz popracuj :tongue4:

Wygalda duzo lepiej niz na tych 15 "

Opublikowano

co Ty gadasz ..15 to były koks przy tym :) Lukas działasz coś dzisiaj ? my dajemy do kina :-) jak ktoś chętny to kaman..

Opublikowano

wit miał 16 :chytry:

Opublikowano

tak tak 16 ale 15 lans lepiej brzmialo :decayed:

Lukas działasz coś dzisiaj

ja nie wiem co dzialam bo o 12 wstalem :decayed: a co chemik nie ma pary do kina no chyba ze mam isc z K :tongue4:

ja caly dzien siedze w domu moze bysmy jakies lody zrobili np. jutro (Adam pracujesz ?)

Opublikowano

kto z wawki wpadnie dzis na murzynowego spota do malej Polski?? zapraszam, 2h drogi :tongue4:

Opublikowano

wit.s konkretne kola, konkretna moc - avancik malinka brachu :thumbup:

a co chemik nie ma pary do kina no chyba ze mam isc z K

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam,

Co potrzeba mnieć ze sobą, żeby ze spota wyjechać w jednym kawałku?

Ktoś zvagował by moje toczydełko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.