Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no Hornecie dzisiaj były 2 pikne , B7 no to wiadomo że w super stanie i Flyera B6 poprostu mega super zadbane , bryka 200 tyś a w środku jak nowy , koleś chyba latał w białych rękawiczkach , malinowy :)

..i z czerwona torebka :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no Hornecie dzisiaj były 2 pikne , B7 no to wiadomo że w super stanie i Flyera B6 poprostu mega super zadbane , bryka 200 tyś a w środku jak nowy , koleś chyba latał w białych rękawiczkach , malinowy :)

..i z czerwona torebka :polew:

był teletubiś jakiś ??

Opublikowano

Gicior spocior-logi nareszcie pozytywnie prawie extra!! :thumbup:--dzieki ziomale :th:

Auta nowych klubowiczów cacy bez zastrzezeń, no B7 2007 i już 320,000km ale coż :D:audi::thumbup:

Angela wygonimy Ci tego świerszcza z silnika :tongue4:

Opublikowano

Angela jeszcze nie ma bryki zrobionej ?? Co się dzieje z bryką ?

Opublikowano
Flyera B6 poprostu mega super zadbane

tylko niestety to juz inna technologia w porownaniu do B7 :polew:

Opublikowano

a co z tym B7 nie tak ?

Opublikowano

Nic. Wlasciciel jezdzi i spi w nim. :decayed: 30k km przez pol roku, ta?

Opublikowano

Wszycho super :thumbup:

Angee szykuje sie na naprawe.

Aż mnie sciskało jak Spanky popijał piwo...mniam

Opublikowano

Tak jak powiedzial tak zrobił hehehe

Opublikowano

Wszycho super :thumbup:

Angee szykuje sie na naprawe.

Aż mnie sciskało jak Spanky popijał piwo...mniam

Oj juz nie placz w przyszlym tyg.....taxi zajedzie pod dom :tongue4:

Opublikowano
taxi zajedzie pod dom

za ostatni kurs jeszcze nie zapłacił to nie wiem czy zajedzie :D

Opublikowano

Bzykniesz po mnie Angee?? :>

Opublikowano

Wszycho super :thumbup:

Angee szykuje sie na naprawe.

Aż mnie sciskało jak Spanky popijał piwo...mniam

Oj juz nie placz w przyszlym tyg.....taxi zajedzie pod dom :tongue4:

Ciekawe co na to moja kobieta ;)

Opublikowano
taxi zajedzie pod dom

za ostatni kurs jeszcze nie zapłacił to nie wiem czy zajedzie :D

haha sie oberwalo Hornetowi.....nieslusznie :tongue4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 23:53 _________________________________________________

Bzykniesz po mnie Angee?? :>

no pewnie ze bzykne :D:polew:

Opublikowano

Co oni tu wypisują ??? Ono co się dziąło że oni chcą się już bzykać :polew: :polew: :polew: To co będzie na zlocie :shocked: :shocked:

Opublikowano
haha sie oberwalo Hornetowi.....nieslusznie

to bylo tak profilaktycznie :decayed:

no pewnie ze bzykne

wy sie moze tak nie bzykajcie bo to moga dzieci czytac ( poziek to o tej porze chyba jeszcze na bazarku) :D

Opublikowano

Nic. Wlasciciel jezdzi i spi w nim. :decayed: 30k km przez pol roku, ta?

Spoko, to naprawdę nie jest trudne - weekend nad soliną 1200km + w tygodniu coś pośmigać i nie ma problemu :).

Ogólnie spociki fajne, jak będę kiedyś jeszcze w wawie we wtorek to wpadne.

A auto paździoch jak mówiłem... czas chiba w nim coś zacząć zmieniać.

Opublikowano

A za co miało mi się oberwać ??

Opublikowano
A auto paździoch jak mówiłem... czas chiba w nim coś zacząć zmieniać.

jakbys chcial zmienic kierowce to dawaj na PW :decayed:

Opublikowano

za***iste fele tylko jakbys je na 19'' zwiększył :thumbup: był by KOKSIAK ale i tak mi sie styl podoba nawet w tym rozmiarze :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.