Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano :hi:

pozdro dla kierownika białego GTR-a widzianego dzis na Siekierkowskim :kox: ktoś z klubu? :decayed::wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia z Sopotu :naughty:

przywieź mi muszelkę :cool1:

A mi syrenkę :polew:

(...)

Nie złapałem...

- Syrenkę bo chcesz jeździć oldschool'ową bryką czy

- syrenkę, bo chcesz pukać w oko (dziur właściwych toto nie ma, a w usta strach zapodać, bo jeszcze sie przyssie jak glonojad i nie odessie)

:mysli:

Opublikowano

pozdro dla kierownika białego GTR-a

wczoraj go widziałem na Puławskiej , wyjebany w kosmos :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pozdro dla kierownika białego GTR-a

wczoraj go widziałem na Puławskiej , wyjebany w kosmos :kox: :kox: :kox:

jechałem dziś za nim i się zastanawiałem skąd ten koleś ma taki hajs. taka zabawka to pewnie zdrowo ponad 300 tysi

Opublikowano

Normalnie mnie rozwaliłeś :polew: a mieliśmy na wiosnę Poznań połknąć :embarrassed:

W tym tempie to oni nas połkną.. I to tak że nie będziemy wiedzieli co i jak.. Albo znów zrobią spota ogólnopolskiego a wtedy to juz wogole d*pa.. bedziemy z 7k postów za nimi..

Opublikowano

jest jakiś wyścig?

Opublikowano

pozdro dla kierownika białego GTR-a

wczoraj go widziałem na Puławskiej , wyjebany w kosmos :kox: :kox: :kox:

jechałem dziś za nim i się zastanawiałem skąd ten koleś ma taki hajs. taka zabawka to pewnie zdrowo ponad 300 tysi

Też go widziałem :)

Łyknąłem go na Jana Pawła :D

Opublikowano

Zeby ona była piękna to ja nie powiem.. :sick3:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:08_________________________________________________

jest jakiś wyścig?

Można tak powiedzieć..

W tej chwili dusigrosze- Poznaniaki mają 61733, a My 56078postów.. :/ Ich przewaga juz urosła do 5,5k postów

Opublikowano

no to trzeba się uruchomić. MoorPH coś ostatnio mało d*p od ciebie. :decayed:

Tylko nie wrzucaj takich krewetek jak ta od Andyiego :no:

Opublikowano
:D:dziura:
Opublikowano

Nie mam za bardzo czasu by szukać.. ale nie martw sie o to.. Zawsze Ty też możesz jakaś wrzucić?

Opublikowano

j**any :polew: :polew: ja ostatnio na demotywatorach siędzę. za***ista stronka i co obrazek to lepsza zbita :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:26_________________________________________________

Zawsze Ty też możesz jakaś wrzucić?

w pracy mam niestety problem bo jest blokada na większość "ciekawych" stron :kwasny: dobrze forum chodzi

Opublikowano

www.demotywatory.pl :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:28_________________________________________________

Pewnego dnia zabrałam ze sobą mojego dziadka do sklepu w centrum miasta,

aby kupić mu nową parę butów.

Zatrzymaliśmy się, aby kupić sobie coś szybkiego do przekąszenia.

Kiedy podchodziłam do stolika, gdzie siedział dziadek, zauważyłam jak

przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami.

Mój dziadek przyglądał mu się tak uważnie, że w końcu młody chłopak

bardzo wulgarnie odezwał się do mojego dziadka:

"Co, k**wa, stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiłeś niczego zwariowanego ?!!

Szybko połknęłam kawałek pizzy, który miałam w ustach, aby nie

zakrztusić się podczas jego odpowiedzi, znając mojego dziadka.

Nie zawiodłam się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział:

"Tak. Raz się tak najebałem,że wyruchałem pawia i właśnie się

zastanawiam czy nie jesteś przypadkiem moim synem..."

Opublikowano

widziałem jakiś czas temu. za chu. nie wiem czy to lalka czy nie :mysli:

Opublikowano
1266250433_by_Serethorn_500.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.