Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

to juz nie pierwszy raz :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 15:39_________________________________________________kobiety... :wallbash:

1246366741_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Kowal, Ty chyba te demoty oglądasz od początku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal byles soft robic??

pytanko za 100 pkt. mechanicy tak mi zalozyli oslone przedubu ze spadla.... oslona jest cala ale nie mam smaru. taki zwykly do lozysk mozna wsadzic??

Siemasz! Wydaje mi się że to powinien być tzw. smar grafitowy, jest w każdym opakowaniu z manżetą przegubu koszt 32 zł. Sam smar też można kupić ale jeśli manżeta się zsuwa to często potem jest uszkodzona.

p.s Nie wiem czemu ale zsuwanie się manżety w A4 to b. częsty problem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. A tak z ciekawości zapytam.. Co z "Lubelskim Weglem" ? On jeszcze żyje? Coś dawno go na forum nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak z nim gadałem to coś rezał .... skończy na wiosnę to się odezwie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. A tak z ciekawości zapytam.. Co z "Lubelskim Weglem" ? On jeszcze żyje? Coś dawno go na forum nie było..

pytasz o kszynia vel rączkę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak z nim gadałem to coś rezał .... skończy na wiosnę to się odezwie :kox:

jak wyjdzie z kanalu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkam z PTU :D

To współczuję na całej linii :thumbdown:. Szwagier miał stłuczkę w gdańsku uniemożliwiająca jazdę powrotną do Warszawy. Po wielu perturbacjach dostał sejczento (pojechał na urlop zapakowaną corollą) na czas remontu od warsztatu (ubezpieczyciel wymigał się od auta zastępczego). Przez dwa miesiące między ptu, warsztatem a szwagrem była wymieniana korespondencja co do naprawy autka. ptu chciał zezłomować samochód bo naprawa przekroczyła o 50zł limit bodajże 70% wartości auta o wartości ok 12k zł po którym się złomuje je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma reguły, bo każdy ubezpieczyciel chce jak najbardziej Cie wydymać i wykorzystać Twoją niewiedzę. Ja byłem w szoku po wizycie w PZU, koleś wyszedł coś tam pogadaliśmy popstrykał foty, a za 2h wycenę szkód miałem na mailu, co mnie zaskoczyło, bo myślałem, że oni netu używają tylko do przeglądania naszej-klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkam z PTU :D

To współczuję na całej linii :thumbdown:. Szwagier miał stłuczkę w gdańsku uniemożliwiająca jazdę powrotną do Warszawy. Po wielu perturbacjach dostał sejczento (pojechał na urlop zapakowaną corollą) na czas remontu od warsztatu (ubezpieczyciel wymigał się od auta zastępczego). Przez dwa miesiące między ptu, warsztatem a szwagrem była wymieniana korespondencja co do naprawy autka. ptu chciał zezłomować samochód bo naprawa przekroczyła o 50zł limit bodajże 70% wartości auta o wartości ok 12k zł po którym się złomuje je

No dobra :)

A widziałeś zdjęcia ?

Bo opisujesz zupełnie inną sytuację, która na zupełnie czym innym polegała..

Ja tam jestem dobrej myśli.

Nie ma bata, żebym nie wyszedł na swoje..

Poza tym już wyszedłem bo miałem się wziąć za malowanie zderzaka - no to już mam pomalowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkam z PTU :D

To współczuję na całej linii :thumbdown:. Szwagier miał stłuczkę w gdańsku uniemożliwiająca jazdę powrotną do Warszawy. Po wielu perturbacjach dostał sejczento (pojechał na urlop zapakowaną corollą) na czas remontu od warsztatu (ubezpieczyciel wymigał się od auta zastępczego). Przez dwa miesiące między ptu, warsztatem a szwagrem była wymieniana korespondencja co do naprawy autka. ptu chciał zezłomować samochód bo naprawa przekroczyła o 50zł limit bodajże 70% wartości auta o wartości ok 12k zł po którym się złomuje je

No dobra :)

A widziałeś zdjęcia ?

Bo opisujesz zupełnie inną sytuację, która na zupełnie czym innym polegała..

Ja tam jestem dobrej myśli.

Nie ma bata, żebym nie wyszedł na swoje..

Poza tym już wyszedłem bo miałem się wziąć za malowanie zderzaka - no to już mam pomalowany :)

mój błąd, nie napisałem że ta stłuczka uniemożliwiająca jazdę polegała na tym że miał pogjęty błotnik, ułamany uchwyt od chłodnicy i rozbitą lampę. Policjant który przyjechał na miejsce zabrał mu dowód za tą lampę. Gdyby to się stało w Warszawie w dzień powszedni a nie w sobotę w nieznanym mieście to robiąc to samemu koszt zakupu lampy, wyklepania błotnika i zespawania uchwytu chłodnicy wyniosłoby mniej niż 800-900zł a nie prawie 10 razy więcej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal byles soft robic??

jeszcze nie ale w ciągu najbliższych 2 tygodni powinienem załatwić , no chyba ze znowu zima dopier**li :thumbdown:

Ja się spotkam z PTU :D

ja sie z nimi boksowałem w lato po dzwonie struclem , wszystko ok tylko troche przeciągali wypłate hajsu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła 80ka :shocked:

jak mu blow strzela ładnie :slina: :slina: Pany od czego samopoziom się może świecić na fisie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś potwierdziła się moja teoria..każdy cham po zawodówce gdzie dłubał w nosie i strzelał z gazet może zostac wziętym serwisantem w autoryzowanym salonie napraw :bag::kox:

Dzisiaj trafiłem na takiego pochojka.. jego stary chyba spuścił się na buta i za***rdolił matce kopa w d*pę i ta poczęła takiego niedomelca :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Słuchajcie potrzebuję zrobić logi zna się ktoś na tym i miałby kiedy chwilę czasu ? Pilna sprawa jest / Z góry dzieki

A skąd masz ku***a kabel ? :evil:

Kabel jakiś tam mam ale czyj to nie wiem xD haha jutro oddam Moskalowi więc loozik a jak uporasz się z kompem to logi by się przydały no chyba że zgłoszę się do wyżej wymienionych osób przez Poziomkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Sopotu :naughty:

przywieź mi muszelkę :cool1:

A mi syrenkę :polew:

(...)

Nie złapałem...

- Syrenkę bo chcesz jeździć oldschool'ową bryką czy

- syrenkę, bo chcesz pukać w oko (dziur właściwych toto nie ma, a w usta strach zapodać, bo jeszcze sie przyssie jak glonojad i nie odessie)

:mysli:

Oczywiście pukać w oko :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 00:10_________________________________________________

Pozdrowienia z Sopotu :naughty:

przywieź mi muszelkę :cool1:

A mi syrenkę :polew:

(...)

Nie złapałem...

- Syrenkę bo chcesz jeździć oldschool'ową bryką czy

- syrenkę, bo chcesz pukać w oko (dziur właściwych toto nie ma, a w usta strach zapodać, bo jeszcze sie przyssie jak glonojad i nie odessie)

:mysli:

PIXI jest hardkorem :polew: :polew: :polew:

Ano :wink4:

Gdyby nie Wy :hi: to bym zanudził się na śmierć :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 00:12_________________________________________________

Normalnie mnie rozwaliłeś :polew: a mieliśmy na wiosnę Poznań połknąć :embarrassed:

W tym tempie to oni nas połkną.. I to tak że nie będziemy wiedzieli co i jak.. Albo znów zrobią spota ogólnopolskiego a wtedy to juz wogole pupa.. bedziemy z 7k postów za nimi..

Ale My mamy torwar .... kiełbaski i wieprzowinki o reszcie nie wspomnę :polew::polew: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 00:56_________________________________________________Ragga :hi: .... coś się tak wk**wił na service :mysli: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 00:59_________________________________________________

Ale siekłem :kox: za wszystkie czasy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś potwierdziła się moja teoria..każdy cham po zawodówce gdzie dłubał w nosie i strzelał z gazet może zostac wziętym serwisantem w autoryzowanym salonie napraw :bag::kox:

Dzisiaj trafiłem na takiego pochojka.. jego stary chyba spuścił się na buta i za***rdolił matce kopa w d*pę i ta poczęła takiego niedomelca :wallbash:

rozumiem, ze nie sprzedałeś Cifa :no:

Ale siekłem :kox: za wszystkie czasy :blink:

i nawet dobrze zacytowałeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...