Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

Słuchajcie potrzebuję zrobić logi zna się ktoś na tym i miałby kiedy chwilę czasu ? Pilna sprawa jest / Z góry dzieki

A skąd masz ku***a kabel ? :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To ze ma Twój kabel to pikuś , on mi powiedział przez telefon ze mu zrobisz te logi :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :bag:

_________________________________________________

Wczoraj miałem całusa z Golfem IV

http://img31.imageshack.us/gal.php?g=audi1d.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj miałem całusa z Golfem IV

http://img31.imageshack.us/gal.php?g=audi1d.jpg

widze ze zdążyłeś odbić jeszcze w lewo :gwizdanie:

Opublikowano

czyja wina?

Opublikowano

Wjebałem się jeszcze na krawężnik przy barierce na Al. Jerozolimskich...

Gość 2 samochody przed golfem chciał się wbić w korek do skrętu w prawo - z 70km/h z pasa do jazdy prosto - ten za nim w hebel, Golf już nie zdążył i odbił na mój pas w momencie jak go wyprzedzałem.. Niestety, albo stety nie udało mi się wyhamować, odbiłem na lewo do barierki ale za mało miejsca było i mnie dupnął.

Opublikowano

czyja wina?

???

Opublikowano

czyja wina?

???

nie widzę zdjęcia. mam bana w pracy :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 14:38_________________________________________________

Wjebałem się jeszcze na krawężnik przy barierce na Al. Jerozolimskich...

Gość 2 samochody przed golfem chciał się wbić w korek do skrętu w prawo - z 70km/h z pasa do jazdy prosto - ten za nim w hebel, Golf już nie zdążył i odbił na mój pas w momencie jak go wyprzedzałem.. Niestety, albo stety nie udało mi się wyhamować, odbiłem na lewo do barierki ale za mało miejsca było i mnie dupnął.

powodzenia z ubezpieczeniem... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Wjebałem się jeszcze na krawężnik przy barierce na Al. Jerozolimskich...

Gość 2 samochody przed golfem chciał się wbić w korek do skrętu w prawo - z 70km/h z pasa do jazdy prosto - ten za nim w hebel, Golf już nie zdążył i odbił na mój pas w momencie jak go wyprzedzałem.. Niestety, albo stety nie udało mi się wyhamować, odbiłem na lewo do barierki ale za mało miejsca było i mnie dupnął.

jaki masz kod lakieru :?:

ten zderzak to jak będziesz jechał na foty, wypnij ze ślizgu i poluzuj śrubę mocującą żeby dyndał :naughty: a w błotnik to zajeb kopa żeby Ci nie wpisali że do klepania :gwizdanie:

Opublikowano

ja ostatnio robiłem z OC babki która była w Alianz i byłem w szoku. bo uznali mi wycenę z ASO na kilka tysi za wymianę tylnego zderzaka

Opublikowano

moskal byles soft robic??

pytanko za 100 pkt. mechanicy tak mi zalozyli oslone przedubu ze spadla.... oslona jest cala ale nie mam smaru. taki zwykly do lozysk mozna wsadzic??

Opublikowano

To Ci długo ten przegub nie pociągnie .. ja bym kazał im wstawić drugi

Opublikowano

To Ci długo ten przegub nie pociągnie .. ja bym kazał im wstawić drugi

i tak jestem w szoku bo przejechalem na nim jakies 1k km i odpukac nic nie wali... z ciekawosci wczoraj zobaczylem czy nie spadl a tu taki zonk :disgust:

Opublikowano

przekozak :polew: :polew:

Opublikowano

Wjebałem się jeszcze na krawężnik przy barierce na Al. Jerozolimskich...

Gość 2 samochody przed golfem chciał się wbić w korek do skrętu w prawo - z 70km/h z pasa do jazdy prosto - ten za nim w hebel, Golf już nie zdążył i odbił na mój pas w momencie jak go wyprzedzałem.. Niestety, albo stety nie udało mi się wyhamować, odbiłem na lewo do barierki ale za mało miejsca było i mnie dupnął.

jaki masz kod lakieru :?:

ten zderzak to jak będziesz jechał na foty, wypnij ze ślizgu i poluzuj śrubę mocującą żeby dyndał :naughty: a w błotnik to zajeb kopa żeby Ci nie wpisali że do klepania :gwizdanie:

Właśnie nie pamiętam..

LZ5L ? :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 15:31_________________________________________________

czyja wina?

???

nie widzę zdjęcia. mam bana w pracy :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 14:38_________________________________________________

Wjebałem się jeszcze na krawężnik przy barierce na Al. Jerozolimskich...

Gość 2 samochody przed golfem chciał się wbić w korek do skrętu w prawo - z 70km/h z pasa do jazdy prosto - ten za nim w hebel, Golf już nie zdążył i odbił na mój pas w momencie jak go wyprzedzałem.. Niestety, albo stety nie udało mi się wyhamować, odbiłem na lewo do barierki ale za mało miejsca było i mnie dupnął.

powodzenia z ubezpieczeniem... :thumbdown:

Bez przesady... Z czym mam mieć problem ?

Opublikowano

też tak mówiłem do póki nie spotkałem PZU... :wink4:

Opublikowano

Ja się spotkam z PTU :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.