Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spetsnaz bedziesz dzis na spociku?

Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę :dance:

no to mi sie podoba :)

bo ja mam do Ciebie maly romansik :D......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila :confused4:

Się zrobi :)
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Skoro padła po tygodniu to może nie jest taka jak powinna, albo coś jest nie tak.

Jest taka jak byc powinna.....tylko nie powinno sie dotykac zarnika :tongue4:

Chyba ktos ja dotknal :tongue4: a najprawdopodobniej ja :gwizdanie:

Ona padla nie po tygodniu, tylko po trzech dniach.........tylko ja jej nie umie wymienic i tak jezdze z jednym swiatlem :embarrassed:

Opublikowano
Skoro padła po tygodniu to może nie jest taka jak powinna, albo coś jest nie tak.

Jest taka jak byc powinna.....tylko nie powinno sie dotykac czarnika :tongue4:

Chyba ktos ja dotknal :tongue4: a najprawdopodobniej ja :gwizdanie:

mnie się udało nie dotknąć :)
Opublikowano
Skoro padła po tygodniu to może nie jest taka jak powinna, albo coś jest nie tak.

Jest taka jak byc powinna.....tylko nie powinno sie dotykac czarnika :tongue4:

Chyba ktos ja dotknal :tongue4: a najprawdopodobniej ja :gwizdanie:

mnie się udało nie dotknąć :)

Dyskusja zaczyna przybierac coraz ciekwasze oblicze z dotykaniem zaroweczki Angeli - obserwuje!! :polew: :polew:

Opublikowano
mnie się udało nie dotknąć

no przeciez mowie, ze to ja........

z wszystkich stron ja ogladalam........wiec jak nic musialam ja dotknac :D[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 13:59 _________________________________________________

Skoro padła po tygodniu to może nie jest taka jak powinna, albo coś jest nie tak.

Jest taka jak byc powinna.....tylko nie powinno sie dotykac czarnika :tongue4:

Chyba ktos ja dotknal :tongue4: a najprawdopodobniej ja :gwizdanie:

mnie się udało nie dotknąć :)

Dyskusja zaczyna przybierac coraz ciekwasze oblicze z dotykaniem zaroweczki Angeli - obserwuje!! :polew: :polew:

tu sie nie ma z czego smiac.......przypominam,ze Ty tez przy tym byles :D

i moze nie jestes bez winy :decayed::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 14:06 _________________________________________________

Się zrobi

Dzieki wielkie :)

Opublikowano
tu sie nie ma z czego smiac.......przypominam,ze Ty tez przy tym byles :D

i moze nie jestes bez winy :decayed::polew:

bylem nie neguje!! moze rzeczywiscie jestem wspolwinny dotykania zaroweczki Angeli!! :polew: :polew:

Opublikowano

Spetsnaz bedziesz dzis na spociku?

Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę :dance:

no to mi sie podoba :)

bo ja mam do Ciebie maly romansik :D......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila :confused4:

Jeżeli spaliła się lewa to nie będzie problemu, jeżeli prawa, to trzeba będzie wyrezać jedną pierdołę i będzie ok. Nie mam na myśli problemów z wyjmowaniem żarówki, tylko w Twoim lewym reflektorze ma więcej luzu, możliwe że się strząchnęła i tyle.. co do dotykania elementu, to się pierdaknie daktyloskopię i będzie wiadomo kto macał :)
Opublikowano
Jeżeli spaliła się lewa to nie będzie problemu, jeżeli prawa, to trzeba będzie wyrezać jedną pierdołę i będzie ok. Nie mam na myśli problemów z wyjmowaniem żarówki, tylko w Twoim lewym reflektorze ma więcej luzu, możliwe że się strząchnęła i tyle.. co do dotykania elementu, to się pierdaknie daktyloskopię i będzie wiadomo kto macał smiley

niestety to prawa sie spalila........ :confused4:

ale tamte co wczesniej mialam, to jakos nic sie z nimi nie dzialo......od kupna auta ich nie wymienialam.....

Opublikowano

B6 ma wygląd bez rewelacji??

jest to najładniejsza A4 od początku, liczyłem że B8 wejdzie takie jak było w projekcie, ale go spierdzielili i jest cywilne...

B5 paździoch, B7 paździoch x dwa a sendan b7 to już wogóle szczoch.

tylko B6

Poziek jeden woli córkę drugi teściową.. :) Ja wole teściową z wyglądu a córy mają lepsze silniki...świerzsze..no...takie tam :D

Nie ma ideału... :decayed:

B7 SEDAN jest cacy :thumbup:

...jakby co na prezent urodzinowy jak znalazł :>

Opublikowano

http://<OBJECT width="400" height="353"><PARAM name="movie" value="http://video.rutube.ru/d2e23afbd92cb44884ff97f129af8e8a" /><PARAM name="wmode" value="window" /><PARAM name="allowFullScreen" value="true"></PARAM><EMBED src="http://video.rutube.ru/d2e23afbd92cb44884ff97f129af8e8a" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="400" height="353" allowFullScreen="true"/></OBJECT>

encrypted? :)

Opublikowano

brr... nie moge wstawic flasha :)

Opublikowano

brr... nie moge wstawic flasha :)

Podobno po przenosinach wstawianie obiektów się zjebało :confused4:

Opublikowano

no przeciez mowie, ze to ja........

z wszystkich stron ja ogladalam........wiec jak nic musialam ja dotknac :D

Ciekawe ciekawe. Chciałbym to dotykanie zobaczyć :polew: :polew:

Opublikowano

no przeciez mowie, ze to ja........

z wszystkich stron ja ogladalam........wiec jak nic musialam ja dotknac :D

Ciekawe ciekawe. Chciałbym to dotykanie zobaczyć :polew: :polew:

no dobra.......Lukaszku dla Ciebie zrobie to jeszcze raz :polew:

hehe......mam zapas zaroweczek :tongue4:

Opublikowano

no przeciez mowie, ze to ja........

z wszystkich stron ja ogladalam........wiec jak nic musialam ja dotknac :D

Ciekawe ciekawe. Chciałbym to dotykanie zobaczyć :polew: :polew:

no dobra.......Lukaszku dla Ciebie zrobie to jeszcze raz :polew:

hehe......mam zapas zaroweczek :tongue4:

a może to ja dotknąłem ;)

a mówiłem nie trzaskać machą na włączonych światełkach.... :naughty:

Opublikowano
a może to ja dotknąłem wink

kurcze teraz wszyscy beda mowic, ze dotykali :D

czyzbyscie jeszcze chcieli podotykac......oczywiscie zarowek :polew:

Opublikowano
a może to ja dotknąłem wink

kurcze teraz wszyscy beda mowic, ze dotykali :D

czyzbyscie jeszcze chcieli podotykac......oczywiscie zarowek :polew:

nie ja to demontowałem dolot do filtra więc żaróweczek nie dotykałem....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.