Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sie dzieje w TVN? ..... Telewizor mi zona przez okno wywaliła wczoraj ;(

"Jaja ze stali" jak co tydzień :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz bedzie diabel, ten jest najlepszy :D

Opublikowano

Ciekawe czy Poź się załapie :naughty:

Opublikowano

Co sie dzieje w TVN? ..... Telewizor mi zona przez okno wywaliła wczoraj ;(

Ty masz zone :shocked:

Czemu nas nie zaprosiles na slub :bicz3:

Opublikowano

Co sie dzieje w TVN? ..... Telewizor mi zona przez okno wywaliła wczoraj ;(

Ty masz zone :shocked:

Czemu nas nie zaprosiles na slub :bicz3:

Czy ja napisałem że to moja.. :D

Opublikowano
Czy ja napisałem że to moja.. grin

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na szczęście pilot sie katapultował na balkonie :polew: i ocalał :D

Opublikowano

Na szczęście pilot sie katapultował na balkonie :polew: i ocalał :D

Chyba musisz podpiąć żonę pod Vaga i wyłączyć opcję agresja :polew: :polew: :polew: ciekawe czy połączysz się z modułem

Opublikowano

zszywacz przez język był hardcorowy, prawie zemdlałem

Opublikowano

wiecie co... też pije właśnie po całym dniu napierdalania wał

kiem po ścianach bigbena i powiem wam, że całkiem spoko sie to czyta co

piszecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ty kogucik na co mam sie załapac??

i kto sie wygadał, że szukasz rs4??

Opublikowano

zszywacz przez język był hardcorowy, prawie zemdlałem

jackas sa lepsi :decayed:

Opublikowano

a ja widzialem akcje na plazy...jak zobaczylem rasowa angolice, opalona na bialo czerwono z Chrisem na kocyku :D...tez prawie zemdlalem i :sick3:

Opublikowano

i kto sie wygadał, że szukasz rs4??

Musiałem potwierdzić teorię że był lany ten z przasnyskiej ;( i niestety był

BTW Proponuję się zapoznać z nowym postem PREZESA. Temat bardzo często i gęsto poruszany więc zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17200.0.html

Opublikowano

Juz sie zapoznalismy :) bynajmniej ja.......

Opublikowano

Ja to uwazam ze jestem zbyt młody i zbyt pikny zeby za to płacic :polew:

(mam nadzieje ze Prezes juz Spi)

Opublikowano

Na szczęście pilot sie katapultował na balkonie :polew: i ocalał :D

Chyba musisz podpiąć żonę pod Vaga i wyłączyć opcję agresja :polew: :polew: :polew: ciekawe czy połączysz się z modułem

Jak próbowałem ją podpiąć to mąż sie zjawił i mało sobie interfejsa nie wyrwałem :polew:

No i połączyłem się z centralnym zamkiem i ustawiłem ,że powyżej 15km/h sama się zamyka..uf jaka cisza :polew:

Opublikowano

.... i ustawiłem ,że powyżej 15km/h sama się zamyka..uf jaka cisza :polew:

Jak to zrobiłeś? Bo dzisiaj Sebmiś próbował z moją i się nie chce zamknąć :kwasny:

Opublikowano

W B6 nie wiem ?? Do żon juz sie nie dotykam :D

Opublikowano

Ja to uwazam ze jestem zbyt młody i zbyt pikny zeby za to płacic :polew:

(mam nadzieje ze Prezes juz Spi)

Kontrola :polew:

Opublikowano

Ja to uwazam ze jestem zbyt młody i zbyt pikny zeby za to płacic :polew:

(mam nadzieje ze Prezes juz Spi)

Kontrola :polew:

UAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHBUAJAHAHAHAHHAHA

wcale nie ja doniosłem :polew::P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.