Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek to tania alternatywa dokladki ale bardzo dobrze wykonana z twardego kartonu :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez mnie dziwi ze nie ma na forum takiego orginalnego RS4

W klubie był może jest jeszcze Lukas kuma o ,którego chodzi ...chyba..

B6 może i ma wygląd bez rewelacji ale silnikowo 4.2 V8 do mnie bardziej przemawia Czy to w B7 rs czy S4 B6..i ten myk z kompresorem :thumbup: juz ja dobrze wiem co to znaczy V8 4.0 + kompresor :evil: jazda jest przyjemna, moc okiełznana i dobrze wykorzystana, nie chce sie wysiadać :drool: a i .. kompresorek jest bezawaryjny ciężko go zepsuć :gwizdanie: ale co tam B5 eres ma wygląd SZATANA :evil:

Kupujta te cudo :thumbup:

Opublikowano

B6 ma wygląd bez rewelacji??

jest to najładniejsza A4 od początku, liczyłem że B8 wejdzie takie jak było w projekcie, ale go spierdzielili i jest cywilne...

B5 paździoch, B7 paździoch x dwa a sendan b7 to już wogóle szczoch.

tylko B6

Opublikowano

a sendan b7 to już wogóle szczoch.

tylko B6

B6 sedan=B7 sedan=szczoch :polew:

pozdrowinia dla plastek2 i jego B7 sedana :P

dajcie spokoj z tymi sedanami chopaki :D ok w B8 sedan wyglada na fotkach niezle :P

Opublikowano

B6 ma wygląd bez rewelacji??

B6 to kibel jezeli chodzi o wyglad .... :D

kwint esencji samochodu rodzinno/sportowego to RS4 B5 :kox:...

reszta to stylistyczne paździochy .... :naughty:

Opublikowano

ja przytuliłbym też nowe RS6 ...

Opublikowano

nie istnieje dla mnie "rodzinno-sportowe" auto - zbyt to niebezpieczne właśnie dla rodziny :P

Opublikowano

nie istnieje dla mnie "rodzinno-sportowe" auto - zbyt to niebezpieczne właśnie dla rodziny :P

a szkoda ....

poza tym nikt Ci nie kaze odwijac 250 km/h z rodzina na pokladzie ... mozesz jechac 70 km/h tak zeby dziecko moglo podziwiac widoki za oknem a zona spokojnia podawac mu papke Bobofruta bez obawy ze uj***e skore Recaro ....[siedza z tyły , bo to przeciez rodzinne auto ;)] :naughty:

a jak juz ich odwieziesz w docelowe miejsce do podkrecasz muze i odwijasz biturbulum do oporu .... [bo to sportowe auto]

Opublikowano

BTW

Prosze o info na PW gdzie mozna przyciemnic szybki. Ostatnio byl temat na spocie, a dzisiaj nie wiem czy uda mi sie wpasc, zeby sie dopytac. Dzieki

Opublikowano

Popieram Spankeya

Opublikowano

Dni robocze cieżka sprawa ja pracuje na 3 zmiany :angry: a chetnie bym pojechal.

Chyba ze akurat trafie na pierwsza zmiane :)

Opublikowano

Spetsnaz bedziesz dzis na spociku?

Opublikowano

B6 ma wygląd bez rewelacji??

B6 to kibel jezeli chodzi o wyglad .... :D

kwint esencji samochodu rodzinno/sportowego to RS4 B5 :kox:...

reszta to stylistyczne paździochy .... :naughty:

racja, rs4 B5 to :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie istnieje dla mnie "rodzinno-sportowe" auto - zbyt to niebezpieczne właśnie dla rodziny :P

Eeee, mój jest ,, rodzinno-sportowy" Avancik - rodzina się boi ze mną zeźdzcić :kox:

coś mi sie zdaje że do listy "rodzina się boi" można by kilka osób jeszcze dopisać ;):tongue4:

Opublikowano

B6 ma wygląd bez rewelacji??

B6 to kibel jezeli chodzi o wyglad .... :D

kwint esencji samochodu rodzinno/sportowego to RS4 B5 :kox:...

reszta to stylistyczne paździochy .... :naughty:

racja, rs4 B5 to :kox: :kox: :kox: :kox:

Hejka a przyjeżdżcie dzisiaj na spocik? (Brynia i Krzyniek)

Opublikowano

Krzyniek może będzie, jeszcze nie jest pewny na 100% więc sie nie deklaruje :)

wiadomośc Ci wysłałem.

Opublikowano

Spetsnaz bedziesz dzis na spociku?

Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę :dance:
Opublikowano

Spetsnaz bedziesz dzis na spociku?

Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę :dance:

no to mi sie podoba :)

bo ja mam do Ciebie maly romansik :D......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila :confused4:

Opublikowano

bo ja mam do Ciebie maly romansik :D......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila :confused4:

Skoro padła po tygodniu to może nie jest taka jak powinna, albo coś jest nie tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.