Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi. Sprzedajesz fure???????????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi <przytul>

Opublikowano

ciesz sie ze ci eSsssee zostawilismy :tongue4:

a na poważnie co sie stalo ?

Lepiej go dzisiaj nie denerwować.

Na szczęście eSy nie ruszyli.

Ale Norbiasty za te czujniki to powinien

:bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

ale przeciez mial dokladany alarmek i co ?

Opublikowano

ale przeciez mial dokladany alarmek i co ?

Cóż. Zabrakło pewnego czujnika :wallbash:

Opublikowano

No chłopaki pucować się komu bardziej była potrzebna moja navi i kratka wentylacyjna :rant:?

:confused4:

Opublikowano

NOrbi !!! co się stało mów Kogutowi szybko !! gdzie co i jak ... kogo trzeba :bicz:

Opublikowano

Wyreperowali mi szybke prawą przednią, dźwignęli monitor navi, ale CB i pilota zostawili, ale szybko wystawili spowrotem, taże mogie odzyskać :decayed:http://www.allegro.pl/item242323948_monitor_vdo_do_systemow_nawigacyjnych_i_dvd.html[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 19:19 _________________________________________________Co do alarmu to jest i ten ori i ten dokładany. Do tego dokładanego nie zastosowałem czujników ruchu(leżą w domu :decayed:), bo , ponieważ , dlatego że gryzą sie z czujnikami ori , tych w słupkach. Przerabiany temat w 2.5TDI. wył jak chu... co chwila. Aaaaa i ten ori wył, a jakże, ale chiba każdy wie jak ori daje po uszach, przynajmniej w B5 i B6, bo B7 może się już poprawili. :)

Opublikowano

To twoje navi ?? :shocked: po czym poznajesz ? To dawaj policję i jazda - mam znajomą w kryminalnym w stołecznej, jak coś to pisz lub dzwon i będziemy działali

Opublikowano

Ja pierdziele.....to gnoje :shocked:

Norbi a skad wiesz,ze to Twoja......?

Opublikowano

Żartuje, nie wiem słońce, poprostu podejrzane,że gość nie przyznaje się skąd jest (Polska) i godzina wystawienia na aukcje taka dość nietypowa (noc, zara po włamie :kox:)[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 21:29 _________________________________________________Tak BTW, czy mojego szterołapa to widać, bo ja mam pusty obrazek :(

Opublikowano

Norbi to Ty kupiles ten monitorek na aukcji? :)

Opublikowano

czy mojego szterołapa to widać, bo ja mam pusty obrazek

szterolap jest obecny :naughty:

Opublikowano

Norbi to Ty kupiles ten monitorek na aukcji? :)

Neeee[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 21:35 _________________________________________________

czy mojego szterołapa to widać, bo ja mam pusty obrazek

szterolap jest obecny :naughty:

Graciasssss. Przez chwile Ciebie nie było widać, cały czas coś chyba gmerają w tym forumnie :kox:
Opublikowano
Przez chwile Ciebie nie było widać, cały czas coś chyba gmerają w tym forumnie kox

Mnie :shocked: no co Ty :D.....ja to zawsze jestem.....nawet jak mnie nie ma :polew:

Opublikowano

Jakoś spokojnie dzisiaj

Opublikowano

Jakoś spokojnie dzisiaj

wszyscy spia :D

Opublikowano

Niektory poprostu nudzi sie pisanie pier**l, ile mozna :)

Opublikowano
:drunk: + :polew: = :sick3:
Opublikowano

:drunk: + :polew: = :sick3:

Jakieś złe wspomnienia? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.